.

Aktívne filtre

192,96 €
482,90 €

Táto krásna pôvodná stará lavička v kine pochádza z indického kina, kde sa na plátne premietalo veľa bollywoodskych filmov.

157,63 €

Pekná stará školská lavica v patinovej  modrej farbe. Lavica aj stôl sú vyrobené zo železa. Dodajte interiéru  historický výraz pomocou tejto štýlovej  školskej lavice.

241,30 €

Stará lavica v krásnom patinovanom dreve. Lavica je mimoriadne dekoratívna a praktická a dá sa ľahko umiestniť na veľa miest, ako je kuchyňa, spálňa, chodba, interiér obchodu. Drevená lavica dokonale zapadá do prírodného alebo severského štýlu.

267,07 €

Stará drevená lavica s lamelami - tmavozelená. Lavica sa perfektne hodí do klasického severského štýlu alebo do romantického interiéru a dodá pekný kontrast ..

305,71 €

Krásna stará drevená lavica. 

241,30 €

Krásna stará drevená lavica s historickým vintage  výrazom. 

186,53 €

Krásna stará drevená lavica s lamelami. 

482,90 €

Originálna stará vintage kinosedačka, 2 sedadlá. Krásna s historickým štýlom.  Umytá a voskovaná.

244,51 €

Vintage lavica s množstvom patiny. Lavica má drevené sedadlo a sklopné železné nohy. Lavička sa bude pekne hodiť k našim starým jedálenským stolom alebo ju umiestnite presne tam, kde v miestnosti chýba bočný priestor a útulná atmosféra. S rustikálnou patinou lavice dodá teplo a autenticitu napríklad aj klasickejšiemu severskému štýlu.

419,00 €

Túto multifunkčnú a veľmi exkluzívnu lavicu je možné použiť vo všetkých miestnostiach, - funkčnosť a kreativita idú ďalej. Zmes surového železa a mäkkej kože vám poskytne inšpiratívnu atmosféru.

966,12 €

Dvojitá lavica je nielen praktická a funkčná, ale aj mimoriadne dekoratívna. Rám lavice je vyrobený zo železa, sedadlo je drevené a operadlo z teplej hnedej kože. Hĺbka sedadla 37 cm.

450,70 €

Originálna stará kino lavica s 2 sedadlami. Krásna s historickou atmosférou.