.

Aktívne filtre

321,82 €

Ak hľadáte niečo krásne a použité, je tu perfektný malý kúsok nábytku. Tento malý konferenčný stolík sa predtým používal na mletie obilia. Na bočnej strane stola vidíte, že sa tam nachádzala malá diera, ktorá je teraz uzavretá kúskom dreva. Tento otvor sa používal na vytláčanie mletého zrna. Všetky stoly sú pôvodné staré a líšia sa veľkosťou, farbou a povrchovou úpravou. 

450,70 €

Krásny originálny stôl zo starej školy.

386,26 €

Industriálny konferenčný stolík zo železa. Doska stola je vyrobená z perforovaného železa a k tomu je pridané kožené vrecko na vaše časopisy a noviny. 

160,75 €

Štýlový okrúhly príručný stolík s elegantnou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

105,98 €

Štýlový stolík v tvare valca s elegantnou stolovou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

348,72 €

Drevený sekací stôl.

241,30 €

Krásne patinovaný starý drevený podstavec ako príručný stolík. Líšia sa VŠETKÝM, čo sa týka veľkosti aj jedinečnej štruktúry dreva. Odkladací stolík má mnoho využití, od skladovania rastlín, po malý odkladací stolík alebo ako samostatná drevená socha.

547,32 €

Priemyselný konferenčný stolík okrem iného elegantné rustikálne spojenie dreva a kovu. Konferenčný stolík má 1 poličku na uloženie časopisov, novín, kníh atď. Dodajte svojmu dekoru štýl pomocou tohto konferenčného stolíka.

257,40 €

Surový lampový stôl, všetko z recyklovaného dreva a s 3 kolieskami.

273,50 €

Krásny drevený stolček s troma kolieskami vhodný do akéhokoľvek priestoru.

305,71 €

Jednoduchý dizajn železného rámu v kombinácii so surovou doskou dodáva tomuto konferenčnému stolíku super cool vzhľad, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Samotná doska je vyrobená z dreva a je z prednej a bočnej strany pokrytá  železom.

289,61 €

Okrúhly konferenčný stolík v jednoduchom modernom dizajne. Okrúhle stoly stolov sú vyrobené z dreva a ľahké tenké nohy sú vyrobené zo železa. Konferenčné stolíky sú praktické v každej miestnosti a šíria útulnú atmosféru. Stoly je možné použiť ako konferenčný stolík alebo ako príručný stolík. Existuje mnoho možností. Veľké: V: 49 cm x Š: 56 cm Malé: V: 40 cm x Š: 41 cm

305,71 €

Konferenčný stolík vyrobený z krásneho rustikálneho recyklovaného dreva, stolík má svoj vlastný jedinečný vzhľad. Stolík je okrúhly a má 3 kolieska, ktoré uľahčujú jeho pohyb.

273,50 €

Nominácia na „Produkt roka“ na veľtrhu vo Formlande # formlandbloggerprize2018 Vyrobená zo zmesi dreva Neem a akáciového dreva. NB! V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

482,90 €

Štýlový konferenčný stolík so stolovou doskou a poličkou v nádherne patinovanom dreve a železnom ráme. Nechajte túto krásu umiestniť do samého srdca obytných priestorov a spojte okolo nej svoj dekor.

289,61 €

Pohovka alebo príručný stolík v jednoduchom dizajne so surovým výrazom. Kombinácia mierne surovej perforovanej pracovnej dosky a elegancie železného rámu znamená, že stôl sa perfektne hodí do surového alebo moderného dekoru. Dva okrúhle stoly je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti buď na dekoratívne účely, alebo ako funkčný konferenčný stolík. Stoly je možné postaviť spoločne alebo samostatne. Veľké: V: 53 cm x Š: 59 cm x H: 59 cm Malé: V: 46 cm x Š: 44 cm x H: 44 cm

289,61 €

Štýlový príručný stolík s elegantnou mramorovou doskou.

170,42 €

Štýlový štvorcový podstavec vyrobený zo železa - sada 2.   Veľké: V: 82 cm x Š: 28 cm x H: 28 cm Malé: V: 68 cm x Š: 25 cm x H: 25 cm

125,42 €

Okrúhly a jednoduchý príručný stolík s doskou z bieleho mramoru a čiernym železným rámom.

189,74 €

Praktický a stabilný príručný stolík v surovom prevedení kombinujúci železo a drevo. 

247,73 €

Konferenčný stolík s cool doskou  z recyklovaného dreva a železnej základne s čistými a modernými líniami.

450,70 €

Rustikálny okrúhly konferenčný stolík s krásnou starou patinovanou recyklovanou drevenou pracovnou doskou a rámom z ťažkého železa. Pracovná doska je vyrobená zo starého masívneho dreveného kolieska, čo znamená, že všetky pracovné dosky budú jedinečné svojou textúrou a vzhľadom dreva. 

450,70 €

Obdĺžnikový a štýlový konferenčný stolík s elegantnou doskou z čierneho mramoru a rámom z ľahkého železa. Dá sa ľahko kombinovať s inými rôznymi kusmi nábytku.

160,75 €

Robustný železný stôl s mnohými možnosťami. Stolík je samozrejme možné použiť aj ako konferenčný stolík, ale dá sa z neho urobiť aj veľký kôš.

305,71 €

Hniezdne stoly v okrúhlom prevedení. Okrúhle dosky stola sú z tmavého dreva a jednoduchý železný rám je číry práškovaný. Najmenší z konferenčných stolíkov je možné umiestniť pod veľký konferenčný stolík alebo vedľa seba. V dekore ponúka veľa možností. Veľké: V: 48 cm x Š: 82 cm Malé: V: 40 cm x Š: 62 cm

186,53 €

Konferenčný stolík zo svetlého recyklovaného dreva.