.

Aktívne filtre

547,32 €
Niektoré materiály nikdy nevyjdú z módy a časom sa stávajú krajšími. Dobrým príkladom je drevený nábytok. A s týmto jedinečným obdĺžnikovým stolom získate kus nábytku, z ktorého dýcha história a teplo. Stôl má cca. 150 cm. dlhý a slúži ako konferenčný stolík doma aj ako pódium vo vašej firme na vystavenie vašich produktov. Očakávajte rozdiely v povrchovej úprave a veľkosti a niektoré stoly môžu mať trochu farby. Tomu hovoríme skutočné jedinečné kúzlo. Každý stôl je jedinečný.
611,76 €
Niektoré materiály nikdy nevyjdú z módy a časom sa stávajú krajšími. Nábytok vyrobený z dreva je dobrým príkladom. A s týmto jedinečným obdĺžnikovým stolom získate kus nábytku, z ktorého dýcha história a teplo. Stôl má cca. 180 cm. dlhý a slúži ako konferenčný stolík doma a zároveň je skvelým pódium vo vašej firme na vystavenie vašich produktov. Očakávajte rozdiely v povrchovej úprave a veľkosti a niektoré stoly môžu mať trochu farby. Tomu hovoríme skutočné jedinečné kúzlo. Každý stôl je jedinečný.
482,90 €
Ozdobte prírodou konferenčným stolíkom z recyklovaného dreva. S rustikálnymi stolovými doskami a čiernym lakovaným železným rámom je stôl fantastickým spojením organickej prírody a surového priemyselného štýlu. Použite ho ako konferenčný stolík v obývacej izbe, kaviarenský stolík alebo ako útulný kútik v kancelárii.
386,26 €
Originálny starý drevený štvorcový konferenčný stolík so železnou podnožou a železným rámom. Stolík sa dá zložiť a zaberie len málo miesta, keď sa nepoužíva. Skladací stolík je rustikálny a surový a naozaj dobre zapadá do severského dizajnu interiéru s neutrálnymi farbami. Štvorcový stôl využijete v obývačke ako konferenčný stolík alebo vo svojej kaviarni či obchode v obývačke.
319,00 €

Štvorcové, praktické a krásne. Kovový  konferenčný stolík s kamennou doskou. Vzhľad stolových dosiek sa môže líšiť od matného po lesklý. 

109,00 €

Kovový príručný stolík . 

321,82 €

Ak hľadáte niečo krásne a použité, je tu perfektný malý kúsok nábytku. Tento malý konferenčný stolík sa predtým používal na mletie obilia. Na bočnej strane stola vidíte, že sa tam nachádzala malá diera, ktorá je teraz uzavretá kúskom dreva. Tento otvor sa používal na vytláčanie mletého zrna. Všetky stoly sú pôvodné staré a líšia sa veľkosťou, farbou a povrchovou úpravou. 

105,98 €

Štýlový stolík v tvare valca s elegantnou stolovou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

160,75 €

Štýlový okrúhly príručný stolík s elegantnou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

241,30 €

Krásne patinovaný starý drevený podstavec ako príručný stolík. Líšia sa VŠETKÝM, čo sa týka veľkosti aj jedinečnej štruktúry dreva. Odkladací stolík má mnoho využití, od skladovania rastlín, po malý odkladací stolík alebo ako samostatná drevená socha.

321,82 €

Jednoduchý dizajn železného rámu v kombinácii so surovou doskou dodáva tomuto konferenčnému stolíku super cool vzhľad, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Samotná doska je vyrobená z dreva a je z prednej a bočnej strany pokrytá  železom.

289,61 €

Okrúhly konferenčný stolík v jednoduchom modernom dizajne. Okrúhle stoly stolov sú vyrobené z dreva a ľahké tenké nohy sú vyrobené zo železa. Konferenčné stolíky sú praktické v každej miestnosti a šíria útulnú atmosféru. Stoly je možné použiť ako konferenčný stolík alebo ako príručný stolík. Existuje mnoho možností. Veľké: V: 49 cm x Š: 56 cm Malé: V: 40 cm x Š: 41 cm

547,32 €

Priemyselný konferenčný stolík okrem iného elegantné rustikálne spojenie dreva a kovu. Konferenčný stolík má 1 poličku na uloženie časopisov, novín, kníh atď. Dodajte svojmu dekoru štýl pomocou tohto konferenčného stolíka.

257,40 €

Surový lampový stôl, všetko z recyklovaného dreva a s 3 kolieskami.

273,50 €

Krásny drevený stolček s troma kolieskami vhodný do akéhokoľvek priestoru.

289,61 €

Nominácia na „Produkt roka“ na veľtrhu vo Formlande # formlandbloggerprize2018 Vyrobená zo zmesi dreva Neem a akáciového dreva. NB! V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

515,11 €

Štýlový konferenčný stolík so stolovou doskou a poličkou v nádherne patinovanom dreve a železnom ráme. Nechajte túto krásu umiestniť do samého srdca obytných priestorov a spojte okolo nej svoj dekor.

289,61 €

Pohovka alebo príručný stolík v jednoduchom dizajne so surovým výrazom. Kombinácia mierne surovej perforovanej pracovnej dosky a elegancie železného rámu znamená, že stôl sa perfektne hodí do surového alebo moderného dekoru. Dva okrúhle stoly je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti buď na dekoratívne účely, alebo ako funkčný konferenčný stolík. Stoly je možné postaviť spoločne alebo samostatne. Veľké: V: 53 cm x Š: 59 cm x H: 59 cm Malé: V: 46 cm x Š: 44 cm x H: 44 cm

354,05 €

Štýlový príručný stolík s elegantnou mramorovou doskou.

170,42 €

Štýlový štvorcový podstavec vyrobený zo železa - sada 2.   Veľké: V: 82 cm x Š: 28 cm x H: 28 cm Malé: V: 68 cm x Š: 25 cm x H: 25 cm

125,42 €

Okrúhly a jednoduchý príručný stolík s doskou z bieleho mramoru a čiernym železným rámom.

312,17 €

Konferenčný stolík s cool doskou  z recyklovaného dreva a železnej základne s čistými a modernými líniami.

450,70 €

Obdĺžnikový a štýlový konferenčný stolík s elegantnou doskou z čierneho mramoru a rámom z ľahkého železa. Dá sa ľahko kombinovať s inými rôznymi kusmi nábytku.

160,75 €

Robustný železný stôl s mnohými možnosťami. Stolík je samozrejme možné použiť aj ako konferenčný stolík, ale dá sa z neho urobiť aj veľký kôš.