.

Aktívne filtre

1 223,83 €
Veľký konzolový stolík s krásnym a charakteristickým výrazom. Stolík má 4 zásuvky a dlhú policu. Ak na to máte miesto, stôl bude super krásny ako pult.
740,62 €
Tiež milujete túto zábavnú prednú časť kolobežky s 2 zásuvkami? Keďže predná časť nábytku je vyrobená zo starých použitých skútrov z Indie, produkt sa líši a žiadne dva nie sú rovnaké. 2 robustné zásuvky s úchytmi sa dajú otvárať z oboch strán. Zásuvky a stolová doska sú vyrobené z recyklovaného dreva. Pult môžete použiť vo vašom bare alebo obchode ako úžasný pútač alebo vo vašej domácnosti, kde určite vzbudí pozornosť.
1 198,00 €

Štvorcový, praktický a flexibilný nábytok na deko kolieskach z mangového dreva s krásnou tmavou mramorovou doskou. Tento funkčný kus nábytku má dve police, priebežnú zásuvku, 4 háčiky na jednej strane a železnú tyč na druhej strane stola. Stôl môžete použiť vo vašej kuchyni ako malý kuchynský ostrovček, vo vašej prevádzke ako pult, vo vašej kaviarni ako súčasť bufetového stola alebo niečo úplne iné. Tento flexibilný stôl má mnoho použití a pekný rustikálny vzhľad.

966,12 €

Vytvorte si svoj vlastný bar s našim modulárnym systémom. Bar je zo železa, ale doska stola a 2 police sú drevené. Tyč môže stáť samostatne, ale s modulárnymi modelmi M06053LE a M06053RI je možné tyč postaviť väčšiu.

1 449,34 €

Rustikálny funkčný pult, vyrobený z mangového dreva a s pozinkovanou pracovnou doskou. Stolík má pekné možnosti úložného priestoru, a to jak so zásuvkami, tak s policami.

611,76 €

Tu je konzolový stôl, ktorý skutočne priťahuje pozornosť.  Doska stola: Š: 140 cm x H: 50 cm

1 545,98 €

Pútavy bar so starým krásnym bicyklom ako rámom, ako aj funkčným stojanom a stolovou doskou. Lišta má surový výraz a dodá dekoru kreatívny nádych. Stolová doska / stojan: V: 83 cm x Š: 84 cm x H: 50 cm