.

Aktívne filtre

482,90 €

Každý kus je jedinečný.

595,66 €

Štýlový konzolový stôl so stolovou doskou a poličkou v nádherne patinovanom dreve a železnom ráme. Pojme všetko, čo potrebujete, je to skvelé úložisko a nezaberie vám príliš veľa drahocenného priestoru.

482,90 €

Jednoduchý dizajn železného rámu v kombinácii so surovou stolovou doskou dodáva tomuto konzolovému stolíku super cool vzhľad, ktorý sa hodí do každej miestnosti.

1 127,18 €

Veľký rustikálny drevený stôl s pracovnou doskou, železnými nohami a úložným priestorom pod ním. Drevený stôl má surovú patinu, ktorá vyžaruje jedinečnosť a osobnosť.

312,17 €

Originálny starý konzolový stolík z Indie. Krásne a recyklovateľné s etnickým prejavom.

273,50 €

Rozkošný malý konzolový stolík, ktorý je praktický, funkčný a útulný v akomkoľvek dekore.

312,17 €

Originálny starý konzolový stolík z Indie. Krásne a recyklovateľné s etnickým prejavom. Dá sa zložiť.

312,17 €

Originálny starý konzolový stolík so zinkovou doskou. Dá sa zložiť.

294,98 €

Dlhý starý surový konzolový stôl. 

209,06 €

Štýlový konzolový stôl so stolovou doskou, policou a železným rámom. Môžu sa vyskytnúť malé škrabance a hrčky, ktoré nie sú akceptované ako reklamácia. Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete, je to skvelé úložné riešenie a nezaberie príliš veľa vzácneho miesta.

515,11 €

Priemyselné a funkčné. Tento železný stôl s 3 zásuvkami a doskou stola z mangového dreva je ideálny pre tých, ktorí chcú pekný a pevný stôl v pracovni. Tri zásuvky sú priestranné a zmestia sa do nich papier a podložky A-4.

251,06 €

Krásny a kompletný konzolový stolík so super pohodlným úložným priestorom. Pod sklenenými dverami je veľká priehradka s najlepšou možnosťou vystavenia alebo uloženia všetkých vašich malých vecí.

241,30 €

Očarujúci starý konzolový stôl s rustikálnou drevenou doskou stola a železnými nohami. Tento krásny starý stôl je praktický, funkčný a útulný v akomkoľvek dekore. 

547,32 €

Veľmi pekný stôl z hrubého dreva a so železnými nohami.