.

Aktívne filtre

76,99 €

Ste pripravení na jedinečnú výzdobu stien? Potom tu nájdete dobrú ponuku. Je to originálny, starý, silný remienok, ku ktorému sú pripevnené 4 kovové poháre. Tento výtvor sa predtým používal na prepravu vody v indickom poľnohospodárstve. Máme nainštalované iba dve armatúry, takže si ich môžete zavesiť na stenu a použiť na malé zelené rastliny, čajové svetielka, rôzne skladovacie účely alebo na ozdobu sviatkov roka. Upozorňujeme, že môžu existovať odchýlky vo farbe, dizajne a veľkosti. Pre tých, ktorí si cenia recykláciu.

128,54 €

Tieto staré, jedinečné, vyrezávané drevené ozdoby sú skvelé na zavesenie na stenu. Každá drevená dekorácia má svoju vlastnú štruktúru v dreve a vlastnú patinu. Existujú veľké rozdiely vo veľkosti a vzore. Ozdoby sa pôvodne používali ako cementové formy. Vyrobené cementové panely sa potom okrem iného používali ako štukové stropy alebo ozdoba budov. Je to umelecké dielo samo o sebe a tiež ideálna voľba pre spotrebiteľa, ktorý si uvedomuje životné prostredie. 

7,08 €
89,88 €

Drevený držiak vínových fliaš . 4 kovové obruče . Možno uchytiť na stenu. 

51,22 €

Zaveste si na tieto staré barany bundu alebo prilbu. 

31,90 €

Dekoračný prívesok 

9,34 €

Dekoračný prívesok 

105,98 €

Jedinečné, vyrezávané drevené dekorácie na stenu. Každý vzor má svoj vlastný výraz, štruktúru v dreve a patinu. Každý kus má inú veľkosť. 

39,00 €