.

Aktívne filtre

14,00 €
Na sklade
16,31 €

Surový a cool svietnik vyrobený zo starých pút. Na držiak použite lustrové sviečky.

6,88 €

Pekný malý železný svietnik v tvare kvetu. Šírte radosť a pohodu vo svojom dome s týmto krásnym patinovaným svietnikom, ktorý sa perfektne hodí do akéhokoľvek interiéru. Použite ho na jemné zátišie s inými železnými svietnikmi alebo na peknú vázu so sušenými kvetmi.

9,42 €

Jednoduchým  svietnik vyrobený ručne z valcovaného železa.

12,69 €

Jednoduchým  svietnik vyrobený ručne z valcovaného železa.

43,12 €

Krásna veľká  vintage krabica so sklom vpredu, umožňuje nahliadnuť dovnútra. Veľmi cool so sviečkami, milými maličkosťami atď.

14,00 €
17,17 €

Svietnik SPIDER je vyrobený zo železa s priemyselnou povrchovou úpravou - je k dispozícii v 3 veľkostiach. Toto je najväčší z držiakov sviečok SPIDER. Kamkoľvek tento svietnik SPIDER umiestnite, obohatí dekor o hranicu a humor.

14,26 €

Svietnik SPIDER je vyrobený zo železa s priemyselnou povrchovou úpravou - je k dispozícii v 3 veľkostiach. Toto je prostredný z držiakov sviečok SPIDER. Kamkoľvek tento svietnik SPIDER umiestnite, obohatí dekor o hranicu a humor.

10,61 €

Svietnik SPIDER je vyrobený zo železa s priemyselnou povrchovou úpravou - je k dispozícii v 3 veľkostiach. Toto je najmenší z držiakov sviečok SPIDER. Kamkoľvek tento svietnik SPIDER umiestnite, obohatí dekor o hranicu a humor.

20,03 €

Tento kruhový surový svietnik je vynikajúcou voľbou pre priemyselný moderný alebo minimalistický dekor. Svietnik je možné umiestniť tam, kam chcete mať čisté línie na stoloch, okenných rámoch a poličkách, alebo ho zavesiť za háčik do stropu. Použite krátke svetlá sviečok.