.

Aktívne filtre

31,90 €
Vešiak na kabáty vyrobený z ľahkého recyklovaného dreva so štyrmi háčikmi zo surového železa a dvoma konzolami na zavesenie. Vešiak na šaty použite vo svojej kúpeľni na uteráky alebo náhrdelníky alebo vo svojej chodbe na vrchné oblečenie. Rustikálny vešiak na šaty môžete vo svojej reštaurácii použiť aj na vrchné oblečenie hostí, vo svojom obchode s oblečením v šatni alebo vo svojom obchode ako háčiky. Ak milujete boho štýl, tento stojan na kabáty bude perfektný.
17,71 €
Háčik z recyklovaného dreva s dvoma železnými háčikmi. Vešiak na šaty má dve konzoly na zavesenie. Zaveste túto háčik na chodbu na vrchné oblečenie alebo tašky, v spálni na župan, v kuchyni na utierky alebo v kúpeľni na uteráky. Vešiak na šaty má jedinečný výraz, ktorý sa k severskému štýlu skutočne hodí.
25,44 €
Vešiak na šaty je vyrobený z recyklovaného dreva s tromi priemyselnými háčikmi zo surového železa. Vešiak na kabáty používajte na chodbe k bundám a šatkám, v spálni na oblečenie a doplnky alebo v kúpeľni na uteráky alebo župany. Ak vás vešiak na kabáty v jednej miestnosti omrzí, môžete ho výhodne zavesiť v inej miestnosti a dodať vešiaku na kabáty novú funkciu. Háčik je dodávaný s dvoma konzolami, takže je ľahké ho pripevniť na stenu.
59,00 €

Na výrobu tohto vešiaka sme použili 3 pôvodné staré obuvnícke drevené kopyta. Je to krásny kúsok histórie . Indsutrálny vintage vzhľad dodá interiéru útulnu atmosféru.

96,31 €

Na výrobu tohto vešiaka sme použili 5 pôvodných starých obuvníckých drevených kopýtok. Je to krásny kúsok histórie . Indsutrálny vintage vzhľad dodá interiéru útulnu atmosféru.

99,00 €

Posledný kus na sklade ! 

59,00 €

Pekná pevná kovová polička so 4 háčikmi.
Starobiela farba.