.

Aktívne filtre

38,33 €
Dočasne nedostupné
22,22 €
Krásna mramorová miska s okrajmi zo svetlého mramoru. Vďaka veľkosti je mramorová misa ideálna na mnohé účely. Môžete ho použiť na šperky, kľúče, dekoráciu alebo v kuchyni a na jedálenský stôl ako jemný servírovací tanier. Výraz prírodných produktov závisí od materiálu, z ktorého sú vyrobené. Preto sa vzor v mramorovej miske líši od produktu k produktu. Upozorňujeme, že mramorové misky sa môžu líšiť od misky na obrázku.
19,01 €
Nádherná okrúhla mramorová misa so vzorom. Miska je dekoratívna aj praktická na uloženie napr. šperkov, kľúčov a iných drobností. Môžete ho použiť aj ako najjemnejší svietnik na čajové sviečky.
48,00 €
Veľká krásna mramorová misa zo svetlého mramoru. Vneste do svojho obchodu alebo domova nádherný prírodný prvok s touto úplne jedinečnou mramorovou miskou. Mramorovú misku použite ako misku na lahodné zátišie alebo na ovocie či šalát. Mramor je prírodný produkt. Preto sa vzor môže líšiť od produktu k produktu.
15,79 €
Najrýchlejšia cesta k útulnosti je koláč! Tieto starodávne indické tortové formy sú esenciou útulnosti. Tortové formy sú naozaj pekné a každá má svoj vlastný výraz. Niektoré sú v tvare mesiaca, iné okrúhle, niektoré sú s rúčkami, iné bez, ale všetkým je spoločný rustikálny vzhľad s jemnými detailmi. Použite ich ako malé misky na šperky alebo kľúče. Alebo len ako dekoračný predmet
51,22 €
Kovový podnos so surovou patinou a malými nožičkami. Aj vy milujete recykláciu a veci s príbehom? S týmto kovovým podnosom získate oboje. Jedinečná patina podnosu je spôsobená tým, že slúžil ako jedálenský stôl, a teda ako miesto stretnutia pre indickú rodinu.
128,54 €
Tieto krásne staré oválne drevené podnosy pochádzajú z východného Nemecka a predtým sa používali na pečenie chleba. Prípadne ich mäsiar využíval aj na prepravu mäsa. Použite staré drevené podnosy vo svojej výzdobe na kvety a stĺpové sviečky, priadzu alebo časopisy. Upozorňujeme, že všetky podnosy sú jedinečné a budú sa líšiť farbou, veľkosťou a povrchovou úpravou.
160,75 €
Tieto krásne staré podlhovasté drevené podnosy pochádzajú z východného Nemecka a predtým sa používali na pečenie chleba. Prípadne ich mäsiar využíval aj na prepravu mäsa. Použite staré drevené podnosy vo svojej výzdobe na kvety a stĺpové sviečky, priadzu alebo časopisy. Upozorňujeme, že všetky podnosy sú jedinečné a budú sa líšiť farbou, veľkosťou a povrchovou úpravou.
25,44 €
Jednoduchá, okrúhla mramorová miska zo svetlého mramoru s mramorovaným vzorom. Miska je dekoratívna aj praktická napr. na odkladanie šperkov, kľúčov a iných drobností alebo ako minimalistická miska na ovocie. Miska má priemer od 20 do 25 cm.
22,22 €
Jednoduchá, malá mramorová miska s uškom zo svetlého mramoru s mramorovaným vzorom. Miska je dekoratívna aj praktická na odkladanie šperkov, kľúčov a iných drobností alebo na prezentáciu chutného jedla.
31,90 €
Jednoduchá, veľká mramorová misa s rukoväťou zo svetlého mramoru s mramorovaným vzorom. Miska je dekoratívna aj praktická na odkladanie šperkov, kľúčov a iných drobností alebo na prezentáciu chutného jedla.
31,90 €
Vneste kúsok prírody dovnútra s touto krásnou drevenou miskou s rúčkami. Rustikálny, prírodný a minimalistický vzhľad misy je dokonalým doplnkom k severskému štýlu interiérového dizajnu. Použite misku na bylinky v kuchyni, spolu so sviečkami na konferenčnom stolíku alebo na uskladnenie ošetrujúcich prípravkov v kúpeľni.
48,00 €
Drevený podnos s krásnou patinou a malými nožičkami. Jedinečná patina podnosu je dôkazom toho, že slúžil ako jedálenský stôl a miesto stretnutia pre indickú rodinu. Podnos je pôvodný starý a dá sa použiť na mnohých miestach vo vašom obchode alebo súkromnej výzdobe. Podnos použite vo svojom obchode na vystavenie určitých predmetov alebo ako jedlo na stôl a ozdobte ho stĺpovými sviečkami, rôznymi svietnikmi a vázami s čerstvými alebo sušenými kvetmi. Upozorňujeme, že veľkosť sa môže líšiť.
257,40 €
Drevený podnos s úplne jedinečným a rustikálnym vzhľadom. Podnosy sú staré žľaby pre hospodárske zvieratá, ako sú psy, sliepky alebo kozy. Použite podnos na zelené rastliny alebo vytvorte jedinečné zátišie so sviečkami, vázami a / alebo vašimi obľúbenými drobnosťami. Každá tácka má svoj vlastný život, a preto sa líšia aj štruktúrou dreva a odtieňmi. VEĽKOSŤ SA MÔŽE VEĽMI LÍŠIŤ! +/- 3 cm na výšku +/- 10 cm na šírku +/- 30 cm na dĺžku
321,82 €
Rustikálny a podlhovastý drevený podnos. Drevený podnos je veľmi dekoratívny a poskytuje vám nekonečné možnosti stylingu. Skvele sa hodí na kvetinovú výzdobu, ako aj na jedálenský stôl s mnohými veľkými sviečkami alebo inými drobnosťami. Všetky jedlá sú úplne jedinečné a líšia sa štruktúrou a vzhľadom. VEĽKOSŤ SA MÔŽE VEĽMI LÍŠIŤ! +/- 3 cm na výšku +/- 10 cm na šírku +/- 30 cm na dĺžku
160,75 €
Mali sme to šťastie, že sa nám dostala do rúk várka úplne jedinečných a starých krásnych drevených podnosov v rôznych veľkostiach a vzhľadoch. Spoločné pre nich je, že určite dodajú niečo rustikálne a krásne do výzdoby vášho obchodu, reštaurácie alebo domova. Použite ich tak, ako sú, na vystavenie drobností, ako kvetináč alebo so sviečkami na šírenie pohody. VEĽKOSŤ SA MÔŽE VEĽMI LÍŠIŤ! +/- 3 cm na výšku +/- 10 cm na šírku +/- 20 cm na dĺžku
80,21 €
Pôvodná stará drevená misa. Dokonale nedokonalú drevenú misku použite vo svojej výzdobe ako samotnú dekoráciu, ako misku na ovocie alebo na zeleninu. Drevená miska sa bude skvele hodiť aj ako miska na krásnu vianočnú dekoráciu alebo na krásne zátišie po celý rok. Žiadna z misiek nie je rovnaká, ako boli pôvodne vyrobené ručne a potom používané v indických domácnostiach. Drevené misky sa preto môžu líšiť aj veľkosťou, hĺbkou a dizajnom, rovnako ako na nich môžu byť krásne stopy opotrebovania, ako sú malé praskliny. Veľkosť sa pohybuje od 40-50 cm v priemere
125,30 €
Krásny drevený tanier s veľkou rúčkou, kde každé jedlo má svoj jedinečný výraz. Rustikálne a dekoratívne s ovocím a zeleninou alebo použite drevený tanier na jedálenský stôl s blokovými sviečkami. Miska bude tiež ideálna na vystavenie alebo uloženie mnohých menších produktov vo vašej predajni. Líši sa veľkosťou v priemere 50-60 cm
93,10 €
Najkrajší, rustikálny drevený tanier s rukoväťou. Využite krásnu misku na ovocie alebo zeleninu alebo ako dekoráciu s jednou alebo viacerými blokovými sviečkami. Každý z pôvodných starých riadov je vyrábaný ručne a preto sú úplne jedinečné v štruktúre dreva, povrchová úprava a veľkosť sa môže líšiť v priemere od 40-50 cm.
80,21 €
Krásny a jedinečný drevený tanier s rukoväťou, kde žiadne dva riady nie sú rovnaké. Misky sa pôvodne používali na japati / chapati v Indii, čo je indický chlieb. Drevenú misku použite na výrobu vlastného zátišia, napr. s rastlinkou, sviečkou, vázou, alebo len ako nádhernú dekoráciu samou o sebe. Misky majú rôzny priemer od 30-40 cm.
115,66 €
Krásna originálna stará drevená misa. Dekoratívna a rustikálna misa vyzerá krásne na kuchynskom stole alebo jedálenskom stole naplnenom sezónnym ovocím. Je tiež dekoratívny sám o sebe a môže ľahko stáť samostatne. Každá drevená miska, pôvodne ručne vyrobená, má jedinečnú štruktúru dreva a veľkosť sa môže líšiť od 50-60 cm. V miske môžu byť malé stopy opotrebovania, ako sú praskliny, z ktorých každá má svoj príbeh.
19,01 €
Krásna originálna stará kovová miska v jednoduchom dizajne s autentickou patinou. Vhodný ako dekorácia alebo úložná jednotka.
44,78 €
Tu získate 10 rôznych krásnych misiek z dreva. Aj keď je medzi miskami veľký rozdiel, napr. Aké sú veľké a aké hlboké sú, každá má svoj vlastný jedinečný výraz, v ktorom nie sú dvaja rovnakí. Využite ich na šišky alebo vianočné gule na Vianoce, použite ich ako ovocnú misku (odporúčame ich však len na ovocie alebo oriešky so škrupinou) alebo ich využite ako nádhernú ozdobu samostatne. Misky dodajú vášmu interiéru rustikálny prvok bez ohľadu na to, kde sa ich rozhodnete použiť.
38,33 €
57,67 €
Tu máte indickú verziu nízkej stolice. Tieto podnosy vyrobené z dreva sa v Indii používajú ako sedadlo pri jedle alebo pri práci, ktorá sa vykonáva na úrovni podlahy. Tieto podnosy sú pôvodné staré a dajú sa použiť na mnohých miestach vo vašej dekorácii. Položte tác na dlhý stôl a ozdobte zelenými rastlinami, sviečkami, rôznymi svietnikmi a vázami.
241,30 €

Veľký trojstupňový stojan na tortu alebo dezert. 

39,00 €

Každý kus je iný. 

14,50 €

Rustikálny železný podnos. Každý kus je jedinečný.