.

Aktívne filtre

289,61 €
Ak hľadáte mužnú a odlišnú dekoráciu pre vašu firmu alebo váš domov, je to dobrý nápad. Skutočný doplnok \"man cave\". Boxovacie vrece je vyrobené z čiernej kože so železnými retiazkami na zavesenie. Je vyplnená recyklovanou bavlnou a upozorňujeme, že vrece je vhodné len ako dekorácia.
321,82 €
Ak potrebujete okoreniť svoju výzdobu, vyberte si tento stolný ventilátor s vintage vzhľadom. Super jemný a krásny stolný ventilátor z mosadze je však len na ozdobu. Stolný ventilátor sa perfektne hodí do škandinávskeho štýlu a so všetkými jemnými detailmi dodá vášmu obchodu, reštaurácii alebo domácnosti niečo jedinečné.
96,31 €
Jedinečný starý rýľ na chlieb s peknou patinou. Radlica na chlieb má dlhú rukoväť a predtým sa používala pri výrobe chleba. Pomocou dlhej rukoväte môžete chlieb vniesť do horúcej kamennej pece. Tento dekoratívny rýľ na chlieb môže okoreniť vašu výzdobu. Môžete ho položiť na zem alebo zavesiť na stenu.
26,00 €

Krásna starožitná medená lopatka. 

28,68 €

Staré putá z ťavej kože. 

48,00 €
Kožená rugbyová lopta vo vintage štýle v hnedej farbe. Iba na deco.
31,20 €
Kožená rugbyová lopta vo vintage štýle v modrej farbe. Iba na deco.
6,12 €

Dlhé surové bambusové rúrky pre prírodnú výzdobu.

48,00 €

Krásna veľká športová lopta vo vintage štýle v hnedej koži. Iba na ozdobu.

96,31 €

Jednoduchý čierny podlahový displej zo železa. Super pekný displej pre jedálne lístky, časové objednávky atď. Rozmery na vrchnej strane displeja: šírka 25 cm x výška 35,5 cm x hĺbka 1,8 cm.

59,00 €

Kriketová pálka s červenou loptou.

19,01 €

Dekoratívny zatvárací špendlík, dekorácia do obchodu, domov, na chatu.

13,00 €

Dekoratívny zatvárací špendlík, dekorácia do obchodu, domov, na chatu.

112,44 €

Reťaze je možné pripevniť na zavesenie zo stropu. Použite ho v kuchyni na hrnce a panvice alebo iné kreatívne úložné riešenia.

128,54 €

Veľký a krásny patinovaný starý drevený podstavec - všetky sa veľmi líšia veľkosťou aj jedinečnou štruktúrou dreva. Drevený podstavec má veľa možností použitia, od skladovania rastlín, po malý odkladací stolík alebo ako samostatná drevená socha.