.

Aktívne filtre

43,12 €
Dočasne nedostupné
14,50 €

Jedinečné dekoratívne staré drevené tehlové formy, ktoré sa pôvodne používali na výrobu veľkého množstva hlinených tehál.

64,00 €

Pôvodná stará drevená krabica s 15 priehradkami a najkrajšou patinou. Pomocou škatule môžete sledovať svoje šijacie potreby, semená v skleníku alebo drobnosti na darčekové balenie alebo vianočné ozdoby. Môžete ho tiež zavesiť na stenu ako úplne jedinečný set box alebo ho použiť vo svojom klenotníctve na vystavovanie šperkov alebo kamienkov. Obmedzené iba predstavivosťou.

30,81 €

Všetky formy sú ručne vyrobené a žiadne dve nie sú rovnaké. Formu na tehly použite ako úložisko drobností, v kuchyni na oleje alebo korenie alebo si v nej urobte peknú dekoráciu. Formu môžete tiež zavesiť na stenu a použiť ako policu.

14,12 €

Unikátna tehlová forma s 3 priehradkami, ktoré môžu byť skvelým úložiskom v kúpeľni na šperky, make -up alebo výrobky osobnej starostlivosti. Môžete ho použiť aj v kuchyni na čerstvé korenie alebo oleje alebo v kancelárii na kancelárske potreby. Možnosti sú nekonečné.

11,96 €

Ozdobné formy sa krásne hodia do kúpeľne na make-up alebo mydlo, do kuchyne na oleje alebo čerstvé korenie, do obývačky na sviečky alebo pletenie.

14,12 €

Každý box je ručne vyrobený a žiadne dva nie sú 100% rovnaké. Použite ich vo svojej kuchyni na súpravu na umývanie riadu, vo vašej kúpeľni na osobné výrobky, v obývačke na vonné sviečky a krásnu rastlinu alebo niečo úplne iné. Možnosti sú nekonečné.

144,61 €

Ideálne na dokumenty A4 .

79,38 €

Originálna stará drevená krabica s perfektne opotrebovaným povrchom .

108,35 €

Stará železná krabica s vekom

83,00 €

Dlhý, robustný drôtený kôš s 5 priehradkami - všetko vhodné na fľaše vína. Kôš má drevenú rúčku.

24,00 €

Stará vintage krabica z dreva. Tieto vojenské  škatule sa dajú použiť rôznymi spôsobmi, - sú dekoratívne na stole s ovocím alebo sviečkami alebo ako malá polica na stenu.

54,00 €

Drevená krabica s priehradkami. Táto drevená krabica je dekoratívna a praktická - využite ju na uloženie na stôl alebo ju zaveste na stenu

22,00 €

Stará vintage drevená tehlová forma. Tieto formy sú skvelé na dekoráciu alebo ako úložný priestor.

54,43 €

Stará vintage drevená tehlová forma. Tieto formy sú skvelé na dekoráciu alebo ako úložný priestor. 

173,61 €

Sada drôteného koša z dierovaného železa. Sada košov môžete využiť na rôzne doplnky, v kancelárii na odkladanie malých a veľkých predmetov, v obchode na o niečo menšie doplnky atď. Veľké: V: 28 cm x Š: 22 cm x H: 25 cm Malé: V: cm x Š: cm x H: cm

35,88 €

Prírodný úložný box na rôzne maličkosti. 

83,00 €

Šikovná prenosná bednička naozaj na všetko .

46,76 €

Krabička s s krásnou drevenou patinou a tepaným úchytom. 

79,00 €

Veľký úložný box z perforovaného železa. Perfektne sa hodí k nášmu stojanu na oblečenie č. Výrobku: M1713

68,50 €

Veľký úložný box z perforovaného železa.

46,58 €

Úložný box z dierovaného železa .