.

Aktívne filtre

25,44 €
Jedinečná stará drevená zásuvka má bohaté využitie. Použite zásuvku na bylinky, kvety, oleje a koreniny. Zaveste zásuvku na stenu a použite ju ako malú poličku alebo zaveste niekoľko na tú istú stenu, aby ste dosiahli funkciu knižnice. Len predstavivosť stanovuje hranice. Krabice majú na oboch koncoch držadlo a budú sa líšiť farbou aj povrchovou úpravou. Pre vás, ktorí si vážite recykláciu.
157,54 €
Fantastické dekoratívne, funkčné a veľmi odlišné staré drevené škatule s vrchnákom. Šírka sa pohybuje od 38 - 50 cm. Všetky drevené debničky sú svojim spôsobom krásne. Možností využitia je veľa - medze kladie len fantázia. Tu môžete získať niečo krásne a použité.
51,22 €
Dodajte výzdobe rustikálny prvok pomocou tejto veľkej, krásnej kovovej krabice. Patinovaný box je možné použiť ako praktické úložné riešenie alebo na veľkú, kreatívnu dekoráciu.
93,10 €
Krásna originálna stará drevená krabička s vekom, pántami a rúčkami. Tu získate úplne unikátnu drevenú krabičku, ktorá dodá vášmu dekoru niečo rustikálne a zároveň vyrieši úplne praktický problém – že vám chýba skladnosť. Môžete sa tiež rozhodnúť nechať krabicu otvorenú a použiť ju ako výstavku so sviečkami a čerstvými / sušenými kvetmi. Upozorňujeme, že sa môžu vyskytnúť veľké rozdiely vo veľkosti, farbe a povrchovej úprave.
64,10 €
Rustikálna, originálna stará kovová zásuvka. Zvodná patina svedčí o dlhej životnosti. Krabice sa môžu líšiť v prevedení a veľkosti, niektoré sú viac rustikálne ako iné. Spoločné pre všetky je, že majú mnohoraké využitie. Použite ich doma alebo vo vašej firme. Vytvorte pútavú nástennú policu zavesením mnohých krásnych starých zásuviek na rovnakú stenu. Ak popustíte uzdu svojej fantázii, môžete si navrhnúť svoj úplne jedinečný kus nábytku na stenu. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslia udržateľne.
12,89 €
Jedinečné dekoratívne staré drevené tehlové formy, ktoré sa pôvodne používali na výrobu veľkého množstva hlinených tehál, ktoré sa sušili na slnku. Populárne formy na tehly majú široké využitie. Môžu byť použité jednotlivo alebo niekoľko spolu. Vezmite prosím na vedomie niekoľko tipov: Použite jedinečné staré tehlové formy ako nástenné police na bylinky, kvety, oleje, koreniny ... iba fantázia je limit!
64,00 €

Pôvodná stará drevená krabica s 15 priehradkami a najkrajšou patinou. Pomocou škatule môžete sledovať svoje šijacie potreby, semená v skleníku alebo drobnosti na darčekové balenie alebo vianočné ozdoby. Môžete ho tiež zavesiť na stenu ako úplne jedinečný set box alebo ho použiť vo svojom klenotníctve na vystavovanie šperkov alebo kamienkov. Obmedzené iba predstavivosťou.

27,38 €
Dvojitá tehlová forma, kde sa dajú dohromady dve unikátne formy. Všetky formy sú ručne vyrobené a žiadne dve nie sú rovnaké. Formu na tehly použite ako rustikálne úložisko drobností, v kuchyni na oleje alebo korenie alebo si v nej urobte peknú dekoráciu. Formu môžete tiež zavesiť na stenu a použiť ako policu.
12,55 €
Unikátna tehlová forma s 3 priehradkami, ktoré môžu byť skvelým úložiskom v kúpeľni na šperky, make -up alebo výrobky osobnej starostlivosti. Môžete ho použiť aj v kuchyni na čerstvé korenie alebo oleje alebo v kancelárii na kancelárske potreby. Možnosti sú nekonečné.
38,33 €
Tu sme spojili 3 formy na tehly do jednej formy, ktorá je perfektná na použitie ako tanier na príbory, na bylinky a oleje alebo na niečo úplne iné. Môžete sa tiež rozhodnúť zavesiť ho na stenu ako poličku a vystaviť v ňom svoje obľúbené drobnosti. Môžete tiež zmiešať niekoľko krásnych tehlových foriem a vytvoriť jedinečnú stenu z malých políc.
10,63 €
Jedinečné tehlové formy s patinou z recyklovaného dreva, ktoré sa perfektne hodia do každého domu v rustikálnom štýle. Ozdobné formy sa krásne hodia do kúpeľne na make-up alebo mydlo, do kuchyne na oleje alebo čerstvé korenie, do obývačky na sviečky alebo pletenie alebo možno na miesto, kde potrebujete jedinečné úložisko.
12,55 €
Krásna nová čierna tehlová forma z recyklovaného dreva, ktorá dodá vášmu domovu rustikálny vzhľad. Každý box je ručne vyrobený a žiadne dva nie sú 100% rovnaké. Použite ich vo svojej kuchyni na súpravu na umývanie riadu, vo vašej kúpeľni na osobné výrobky, v obývačke na vonné sviečky a krásnu rastlinu alebo niečo úplne iné. Možnosti sú nekonečné.
128,54 €
Surový a chladný zásobník na papier v dierovanej žehličke. Rustikálny zásobník na papier je jasnou voľbou pre dekoráciu vašej štýlovej a mužnejšej kancelárie. Zásobník papiera má tri police na uloženie dôležitých papierov. Zásobník môžete tiež prevrátiť a použiť ho ako exkluzívny kryt na zakladače A4.
57,67 €

Všetky bedničky sa líšia farbou a dizajnom. Niektoré viac, iné menej.

60,89 €

Všetky bedničky sa líšia farbou a dizajnom. Niektoré viac, iné menej.

64,10 €

Bednička bola pôvodne naplnená fľašami typu „Codd Bottles“ pomenovaný podľa vynálezcu Hirama Codda 1838-1887. Doprajte tejto rustikálnej drevenej krabici oživenie.

70,56 €

Originálna stará drevená krabica s perfektne opotrebovaným povrchom .

96,31 €

Stará železná krabica s vekom

73,78 €

Dlhý, robustný drôtený kôš s 5 priehradkami - všetko vhodné na fľaše vína. Kôš má drevenú rúčku.

24,00 €

Stará vintage krabica z dreva. Tieto vojenské  škatule sa dajú použiť rôznymi spôsobmi, - sú dekoratívne na stole s ovocím alebo sviečkami alebo ako malá polica na stenu.

22,00 €

Stará vintage drevená tehlová forma. Tieto formy sú skvelé na dekoráciu alebo ako úložný priestor.

48,00 €

Drevená krabica s priehradkami. Táto drevená krabica je dekoratívna a praktická - využite ju na uloženie na stôl alebo ju zaveste na stenu

54,43 €

Stará vintage drevená tehlová forma. Tieto formy sú skvelé na dekoráciu alebo ako úložný priestor. 

154,32 €

Sada drôteného koša z dierovaného železa. Sada košov môžete využiť na rôzne doplnky, v kancelárii na odkladanie malých a veľkých predmetov, v obchode na o niečo menšie doplnky atď. Veľké: V: 28 cm x Š: 22 cm x H: 25 cm Malé: V: cm x Š: cm x H: cm

62,62 €

Sadu košov môžete používať na konferenčnom stolíku s príslušenstvom, v kancelárii na odkladanie malých a veľkých predmetov, v obchode na o niečo menšie doplnky atď. Veľké: V: 15 cm x Š: 25 cm x H: 25 cm Stredné: V : 10 cm x Š: 23 cm x H: 10 cm Malý x 2 št .: H: 15cm x Š: 11cm x H: 11cm