.

Aktívne filtre

31,20 €
Na sklade
6,43 €
Krásne jednoduché malé nožnice so železnou čepeľou a tmavomodrou rukoväťou. Nožnice sú ideálne do kancelárie alebo vášho obchodu, ale môžu byť použité aj ako dekoratívna súčasť dekorácie. Nožnice sú cca. 12 cm dlhé, takže si ich môžete bez problémov vziať na cesty napríklad pri pletení.
24,17 €
Veľké pekné vintage krajčírske nožnice so železnou čepeľou a mosadznou rukoväťou. Tu dostanete pekné nožnice v naozaj dobrej kvalite strihu, ktoré vďaka krajčírskym rukovätiam tiež dobre padnú do ruky. Okrem dobrej kvality strihu získate aj divoko krásne nožnice, ktoré určite netreba skrývať a ktoré môžete použiť ako detail vo vašej výzdobe.
12,55 €
Rustikálne drevené vintage hudobné nástroje, ktoré sú krásne zdobené rôznymi farbami a rezbami. Ručné nástroje sa tradične dávali indickým deťom, keď začali chodiť do školy. Predstavte si, ako to znelo v prvý školský deň detí! Krásne nástroje časom získali krásnu patinu. Umiestnite ich niekoľko do drevenej misky alebo kôpky v zátiší a dovoľte im pridať niečo rustikálne a dekoratívne do vášho interiéru.
96,31 €
Ozdobný a osobitý notový kľúč vyrobený z čierneho lakovaného železa. Krásna nástenná dekorácia u vás doma alebo vo vašej firme. Nota je hudobné písmo, abstraktné vyjadrenie výšky a trvania noty. Táto nadrozmerná bankovka môže byť umeleckým pútačom, kamkoľvek sa ju rozhodnete umiestniť.
11,93 €
Originálne staré a veľmi dekoratívne drevené palice so zábavným a jedinečným vzhľadom. Drevené palice boli použité ako ozdoba starovekého indického nábytku. Tyčinky sa dodávajú v balení po 10 kusoch a majú rôzne farby a výrezy. Využite ich ako dekoráciu a dodajte svojmu interiéru atmosférický a jedinečný nádych.
9,34 €
Dekoratívna \"polievková lyžica\" - Do lyžice vložte čajovú sviečku a vytvorte útulnú atmosféru. Zaveste ich jednotlivo alebo niekoľko v skupine. Do lyžice môžete tiež vložiť jednoduchý a dekoratívny sukulent alebo môžete vytvoriť celú stenu s malými zelenými rastlinami. Vytvorte si svoj vlastný dekoratívny vesmír plný svetiel a rastlín.
9,43 €
Starý vreckový nôž.
9,34 €

Staré kamenné rámy vypálené z kamennej drte.

15,79 €

Stará vintage drevená činka . PS . s obľubou ju aportujú malé plemeno psov :-)

29,00 €

Štiepací nástroj na gravírovanie diamantov. 

42,00 €

Veľký krásny dekoratívny list arálie z kovu. Dizajn je v krásnej kombinácii surového kovu. Vložte tento list arala do veľkej nádoby, napríklad s kvetinami večnosti, alebo zaveste listovú výzdobu na stenu a získajte moderný secesný výraz.

6,00 €

Pekná stará drevená niťová cievka. Všetky sú jedinečné svojou štruktúrou a patinou. Kamkoľvek sú umiestnené, tieto staré drevené cievky s niťami pomôžu vytvoriť evokujúcu jedinečnú výzdobu.

42,00 €

Veľký krásny ozdobný palmový list z kovu. Dizajn je v krásnej kombinácii surového kovu. Vložte tento palmový list do veľkej nádoby, napríklad s kvetmi večnosti, alebo zaveste listovú výzdobu na stenu a získajte moderný secesný výraz.

41,57 €

Veľký krásny dekoratívny kovový rajský list. Dizajn je v krásnej kombinácii surového kovu. Vložte tento rajský list do veľkej nádoby, napríklad s kvetinami večnosti, alebo zaveste listovú výzdobu na stenu a dosiahnite moderný secesný výraz.

4,99 €

Mini kaktus na ozdobu.

4,00 €
Mini kaktus na ozdobu.
31,20 €

eža vo francúzskom vintage dizajne

25,44 €

Retiazka na zdobenie v železe s pekným vintage vzhľadom. Retiazka má na oboch koncoch háčiky, čo vám dáva viac možností použitia.

16,10 €

Veľký visiaci zámok s kľúčom. Funkčné a pre vnútorné použitie.

64,10 €

Čierne drevené kocky maxi - môžu byť použité ako svietnik, organizér na stôl alebo jednoducho len na ozdobu.

7,08 €

Krásny patinovaný drevený blok so štetcami zo železa, ktorý je možné použiť ako netradičné riešenie na odkladanie papierov alebo iných knicktakov.