.

Aktívne filtre

154,32 €
Našli sme malú várku starých drevených nôh v tom najkrajšom dreve. Milujeme myšlienku, že niečo s takou dôležitou funkciou pre človeka v minulosti môže teraz fungovať ako krásna socha v inom dome alebo podniku. Drevená noha je osadená na malom kovovom podstavci, takže socha pôsobí organicky s rustikálnymi detailmi.
39,00 €

Je to dekoratívna mačka, ktorá nevyžaduje ani starostlivosť, ani jedlo. V podstate väčšinu dňa prespí. 

14,50 €

Malá, detailná a výrazná drevená figúrka Ganéša a slona. Postava je ručne vyrobená a má krásnu patinu. Spojte pekné malé postavičky s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru. O Ganéšovi je známe, že je bohom, ktorý odstraňuje prekážky vďaka svojej jedinečnej schopnosti vydláždiť cestu vnútornému mieru. Ganéša je bohom múdrosti, inteligencie, vzdelania, šťastia a osudu. V hinduizme veľmi obľúbený boh.

19,01 €

Trendová "busta" z papierovej hmoty.

48,00 €

Dekoratívna a expresívna stará kamenná figúrka zobrazujúca vtáka uviaznutého na železnej nohe. Postava je s jemnými detailmi a má najjemnejšiu štruktúru a patinu. Kamennú figúrku umiestnite s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru.

29,00 €

Dekoratívna drevená socha na železnom podstavci. Socha je veľkým jedinečným kusom starého dreva s najjemnejšou štruktúrou a patinou. VŠETKY sochy sa líšia štruktúrou a veľkosťou. Výšky sošky su rôzne. Od 60cm - 80cm .

28,68 €

Trendová maska papier-rmaché. Všetky masky sú s krásnymi a zábavnými výrazmi.

19,01 €

Trendová maska papier-rmaché. Všetky masky sú s krásnymi a zábavnými výrazmi. 

19,01 €

Pekná detailná a výrazná postava Ganéša. V hinduizme je Ganéša bohom múdrosti, inteligencie a vzdelania.