.

Aktívne filtre

14,50 €
Rustikálne staré muničné rúrky z vojenského zeleného kovu. Tieto staré muničné rúrky môžu byť použité na skladovanie alebo dekoráciu. Všetky sú iné a majú dokonalú patinu.
86,66 €
Štýlový patinovaný pôvodný starý sud zo železa s vrchnákom. Sud využijete napr. na dáždniky v obchode, reštaurácii alebo na chodbe, ako chladivý odpadkový kôš v kúpeľni alebo na rastliny či stromy. Nezabudnite, že sud nie je vodotesný, takže je dôležité, aby ste použili plastovú vložku, ktorá zabráni prechodu vody cez železný sud.
80,21 €
Super cool a vysoko dekoratívny starý vintage sud s vrchnákom. Použite sud v dekore na vytvorenie osobného a jedinečného vzhľadu. Ak používate sud na zelené rastliny, je dôležité, aby ste použili plastovú vložku, pretože sud nie je vodotesný.
22,22 €

Môžete ho použiť s vekom alebo bez neho. Vedro je idálne pre krásne zelené rastliny alebo konáre priamo zo záhrady. Upozorňujeme, že nie je vodotesný, preto prosím použite vnútornú misku na kvety.

15,79 €

Vojenská trubica - vintage - malá

44,78 €

Stará železná krabica s vekom

64,10 €

Originálny starý voskový sud na skladovanie s množstvom patiny - v krásnej modrej farbe.

209,06 €

Originálny starý chladiaci box Coca Cola. Štýlové a funkčné .

159,00 €

Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu . Nezaobišiel sa bez nej žiadny piknik.

64,10 €

Ručne vyrobená drevená krabica pokrytá tenkou vrstvou mosadze a s jednou priehradkou. Tenká mosadzná vrstva je krásne zdobená jemným vzorom a v hornej časti viečka je jednoduchý otvorený lotosový kvet. Krabičku je možné použiť ako šperkovnicu alebo na odloženie drobností a zároveň je krabička neskutočne krásna ako dekoratívny predmet.

112,44 €

Krásna a veľmi dekoratívna okrúhla krabička na uskladnenie a dekoráciu. Krabička je vyrobená z dreva a natretá čiernym lakom a zdobená jemným svetlo bielym pásikom. Veľké: V: 13 cm x Š: 21 cm x H: 21 cm Stredné: V: 10 cm x Š: 16 cm x H: 16 cm Malé: V: 7 cm x Š: 10 cm x H: 10 cm

48,00 €

Krásna jednoduchá mramorová krabička s vekom v modernom klasickom dizajne. Mramorová krabička je sama o sebe krásna a dekoratívna, ale dá sa použiť  na uskladnenie napríklad šperkov a drobných predmetov.

144,65 €

Veľká stará ručne vyrobená drevená truhlica s vekom, pántom a rukoväťou.

9,67 €

Pekná, malá mosadzná misa s vekom. Každá misa je originálna  a má krásnu jedinečnú patinu.