.

Aktívne filtre

19,00 €

Originálna stará priemyselná sklenená fľaša z hrubého hnedého skla.

8,00 €

Originálne staré sklenené fľaše. Skvelé na deco alebo kvety.

19,00 €

Pekná kyprá sklenená váza s hladkým povrchom. Čistá útulnosť s obľúbenou kvetinou, ale tiež skvelá sama o sebe. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

14,36 €

Pekná váza s hranami vyrobená z nebesky modrého recyklovaného skla. Sklenená váza je krásna so všetkým, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu.

7,24 €

Pekná váza s hranami v nebesky modrom recyklovanom skle. Váza je krásna na všetko, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu. Vázu je možné s veľkým potešením použiť aj na kvety alebo na čajové sviečky.

19,93 €

Pekná váza s hranami vyrobená zo sivého recyklovaného skla. Sklenená váza je krásna so všetkým, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu.

13,99 €

Pekná sklenená fľaša s rozmarnou siluetou, vzorom a korkovou zátkou. Perfektné ako dekoratívna fľaša, váza alebo na sviečky.

23,00 €

Pekná kyprá sklenená váza s hladkým povrchom. Čistá útulnosť s obľúbenou kvetinou, ale tiež skvelá sama o sebe.

15,00 €

Krásna váza z tmavého jantáru na všetko od obľúbených voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho ako dekoratívny doplnok. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

16,00 €

Krásna matná modrá sklenená váza na všetko, od voňavých obľúbených kvetov po konáre, alebo jednoducho ako dekoratívny výraz. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

14,90 €

Malá sklenená fľaša z recyklovaného skla.