.

Aktívne filtre

67,32 €
Nedostupné
14,50 €
Nádherné olivovozelené sklo v recyklovanom pohári pre všetko od obľúbených voňavých kvetov až po ozdobné konáre. Môžete ho tiež ľahko použiť jednoducho ako dekoratívny prvok vo vašej domácnosti alebo so surovým svietnikom. Alebo choďte all-in a zlaďte ju s niekoľkými vázami v rovnakom farebnom odtieni, so sušenými alebo skutočnými kvetmi.
76,99 €
Veľká okrúhla sklenená váza v dymovej farbe. Výrazná dekorácia, ktorá zdobí, poteší a dáva inšpiráciu vo vašom každodennom živote.
19,00 €

Originálna stará priemyselná sklenená fľaša z hrubého hnedého skla.

86,66 €

Bednička zo starého dreva je dodávaná s 12 originálnymi fľašami. Nádherná dekorácia .

70,56 €

BOSTON - okrúhla bacuľatá váza vyrobená z kovu. Váza má výrazný farebný tón, čo dáva váze skutočne krásny efekt a exkluzívny vzhľad. NB! Váza neudrží vodu, slúži iba na ozdobu.

44,78 €

BOSTON - okrúhla váza vyrobená z kovu. Váza má výrazný farebný tón, čo dáva váze skutočne krásny efekt a exkluzívny vzhľad. NB! Váza neudrží vodu, slúži iba na ozdobu.

70,56 €

BOSTON - okrúhla váza vyrobená z kovu. Váza má výrazný farebný tón, čo dáva váze skutočne krásny efekt a exkluzívny vzhľad. NB! Váza neudrží vodu, slúži iba na ozdobu.

67,32 €

BOSTON - váza vyrobená z kovu. Váza má výrazný farebný tón, čo dáva váze skutočne krásny efekt a exkluzívny vzhľad. NB! Váza neudrží vodu, slúži iba na ozdobu.

31,90 €

Váza vyrobená zo skúmavky, dokonalá s jedným kvetom alebo vetvou. Držiak vázy je vyrobený zo železa s jediným surovým výrazom, ktorý dodáva interiéru hranu aj osobitosť. Skúmavka: D: 23 cm // Š: 8 cm

14,50 €

Váza vyrobená zo skúmavky, dokonalá s jedným kvetom alebo vetvou. Držiak vázy je vyrobený zo železa s jediným surovým výrazom, ktorý dodáva interiéru hranu aj osobitosť.

24,00 €

Krásna sklenená dóza s medeným viečkom.

6,12 €

Originálne staré sklenené fľaše. Skvelé na deco alebo kvety.

41,57 €

Táto štýlová, krásna sklenená váza je sama o sebe sochou a perfektne zapadá do moderného dekoru. Váza má výšku, ktorá umožňuje použitie aj ako podlahová váza. Sklenenú vázu je možné na stôl položiť aj s ďalšími dekoratívnymi predmetmi rôznych veľkostí, tvarov a farieb, ktoré vytvárajú osobný a žiarivý vzhľad. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

38,33 €

Veľká sklenená váza s elegantným a mäkkým výrazom. Sklenená váza je na všetko, od voňavých obľúbených kvetov až po rustikálne vetvy, alebo jednoducho ako dekoratívny výraz. Vázu je možné umiestniť na stôl aj s ďalšími dekoratívnymi predmetmi rôznych veľkostí, tvarov a farieb, ktoré vytvárajú osobný a žiarivý vzhľad. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

19,00 €

Pekná kyprá sklenená váza s hladkým povrchom. Čistá útulnosť s obľúbenou kvetinou, ale tiež skvelá sama o sebe. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

25,44 €

Pekná malá sklenená miska s nožičkami. Miska sa dá použiť na niekoľko vecí, všetko od občerstvenia až po sviečky alebo šperky. Krásna je tiež sama o sebe ako dekoratívna miska. Miska je vyrobená z recyklovaného skla.

14,50 €

Pekná sklenená fľaša s rozmarnou siluetou, vzorom a korkovou zátkou. Perfektné ako dekoratívna fľaša, váza alebo na sviečky. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

41,57 €

Krásna olivovo zelená sklenená váza na všetko, od voňavých obľúbených kvetov po konáre alebo jednoducho ako dekoratívny doplnok. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

38,33 €

Táto štýlová, krásna sklenená váza je sama o sebe sochou a perfektne zapadá do moderného dekoru. Sklenená váza je krásna s kvetmi, rustikálnymi vetvami alebo ju možno položiť na stôl s ďalšími dekoratívnymi predmetmi rôznych veľkostí, tvarov a farieb, ktoré vytvárajú osobný a žiarivý vzhľad. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

15,79 €

Pekná váza s hranami vyrobená z nebesky modrého recyklovaného skla. Sklenená váza je krásna so všetkým, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu.

8,06 €

Pekná váza s hranami v nebesky modrom recyklovanom skle. Váza je krásna na všetko, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu. Vázu je možné s veľkým potešením použiť aj na kvety alebo na čajové sviečky.

76,99 €

Veľká okrúhla sklenená váza v olivovo zelenej farbe. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

14,50 €

Krásna nebeská modrá sklenená váza na všetko od voňavých obľúbených kvetov po konáre. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.

96,31 €

Sklenená váza je neuveriteľne pekná ako so sviežimi kvetmi / vetvami, tak s veľkou stĺpovou sviečkou, ale tiež zdobí sama. 

96,31 €

Veľká sklenená váza s elegantným a nadčasovým dizajnom. Sklenená váza je neuveriteľne pekná ako so sviežimi kvetmi / vetvami, tak s veľkou stĺpovou sviečkou, ale tiež zdobí sama. 

35,11 €

Pekná nízka sklenená fľaša s retro vzorom. Fľašu použite na podanie vody, džúsu alebo iného nápoja. Je tiež pekné len samotné zdobenie.

31,90 €
Pekná nízka sklenená fľaša s retro vzorom. Fľašu použite na podanie vody, džúsu alebo iného nápoja. Je tiež pekné len samotné zdobenie.
15,79 €

Zábavná sklenená fľaša s rozmarnou siluetou, vzorom a korkom. Perfektné ako dekoratívna fľaša, váza alebo na sviečky.

15,79 €

Pekná váza s hranami vyrobená zo sivého recyklovaného skla. Sklenená váza je krásna so všetkým, od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na ozdobu.