.

Aktívne filtre

60,89 €
Mali sme to šťastie, že sme našli niektoré z týchto rustikálnych cementových nádob s trofejným vzhľadom. Všetky sa líšia tvarom, veľkosťou a povrchovou úpravou. Dodajte svojmu interiéru pútavosť s týmto kvetináčom. Ozdobte kvetináč zelenou rastlinou alebo ho nechajte ako sochárske umelecké dielo.
6,77 €
Krásny a rustikálny železný prsteň vyrobený zo surového železa, ktorý si časom vytvorí nádhernú patinu. Tento železný kruh môže slúžiť mnohým praktickým a dekoratívnym účelom, ale myslíme si, že bude vhodný ako stabilný základ pre dózy alebo hrnce s nerovným povrchom.
451,01 €
Tento krásny hlinený hrniec slúžil na skladovanie pitnej vody. To však neznamená, že je hrniec vodotesný. Tiež nie je mrazuvzdorný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny. Všetky hrnce sa veľmi líšia veľkosťou, farbou a dizajnom a môžu mať malé praskliny a praskliny. To len svedčí o tom, že predtým mali dlhé životy. S týmto hrncom získate niečo pekné a používané, čo má dobrý príbeh, a ďalšie príbehy čakajú. Pre tých, ktorí nakupujú ekologicky.
51,22 €
Krásny a dekoratívny starý hrnček Lassi, všetko s jedinečnou štruktúrou a mosadzným povrchom. Názov Lassi pochádza z tradičného indického jogurtového nápoja. Zmes jogurtu, vody, soli a rôznych korenín, ako je zázvor, škorica, muškátový oriešok, čili či koriander. Tieto staré hrnčeky sú krásne na dekoráciu, uskladnenie alebo ako váza a vyžarujú útulnú atmosféru.
57,67 €
Krásna stará surová drevená dóza s jedinečným vzhľadom a tvarom. Vychladnite na individuálnu dekoráciu.
64,10 €
Krásny ručne vyrobený papierový hrniec z Indie. Každý z nich je ručne vyrobený a všetky sa preto budú líšiť vzhľadom a štruktúrou. Ručne vyrábané predmety z papmache boli a sú spôsobom, ako získať lacné interiéry a úžitkové výrobky v indickej domácnosti. Používali sa na skladovanie potravín, napr. na skladovanie kukurice, obilnín, ryže a šošovice. Črepník je krásny so sušenými kvetmi a trávami - alebo presne taký, aký je. Môžete tiež naplniť pieskom a doplniť ho niekoľkými stĺpovými sviečkami. Črepník nie je vodotesný, takže ak chcete zelenú rastlinu, môžete do papmache kvetináča umiestniť obyčajný kvetináč.
57,67 €
Hrniec z prírodného železa vyrobený z recyklovaného železa s čírym lakom. Krásny dekoratívny črepník, ktorý dodá vašej výzdobe osobitý nádych. Pls. všimnite si, že črepník nie je vodotesný, preto použite vo vnútri malý črepník alebo tanierik, ak sa používa na konáre alebo kvety.
16,75 €
Starý malý hlinený hrniec s krásnou patinou. Všetky hrnce sa veľmi líšia veľkosťou, farbou a dizajnom a môžu mať malé praskliny a praskliny. To len svedčí o tom, že predtým mali dlhé životy. S týmto hrncom získate niečo pekné a používané, čo má dobrý príbeh, a ďalšie príbehy čakajú. Pre tých, ktorí nakupujú ekologicky. Hlinený črepník nie je vodeodolný, ale dobrým riešením môže byť vložiť dovnútra pohár, aby bol črepník vodotesný, potom sa dá použiť aj na kvety.
38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

6,00 €

Alpacca

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90 2 1/2 T

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

59,00 €

Natívny železný hrniec vyrobený z recyklovaného kovu. Krásny dekoratívny kvetináč sa dá použiť  na konáre alebo kvety. Pre živé rastliny je nutné vložiť misku.

25,44 €

Rastliny vytvárajú život a atmosféru. A rastliny potrebujú krásny hlinený črepník alebo pokrievky na kvetináče. Tento hlinený kvetináč má krásnu tmavú patinu a hodí sa dobre do väčšiny domov. Vďaka nemu bude každá kvetina alebo rastlina vyzerať nádherne. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

54,43 €

Tento veľký a rustikálny kvetináč je ideálny pre veľké rastliny alebo výsadbu. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

25,44 €

Rustikálny kamenný hrniec, všetko s rustikálnym surovým starým vzhľadom. Skvelé na rôzne skladovanie a dekoráciu - nie je vodotesné.

99,00 €

Ručne vyrobená a vypálena hlinená nádoba. Krásna melancholická ozdoba do každého priestoru. 

48,00 €

Hlinený hrniec má krásnu patinu a je určite „pútačom pozornosti“. Každý hlinený hrniec má svoj vlastný jedinečný výraz. Pls. všimnite si, že hrniec nie je vodotesný, takže vo vnútri použite malý hrniec alebo tanierik, ak sa používa na konáre alebo kvety.

17,71 €

Rustikálny kamenný hrniec, všetko s rustikálnym surovým starým vzhľadom. Skvelé na rôzne skladovanie a dekoráciu - nie je vodotesné.