.

Aktívne filtre

28,62 €

Malé detaily často robia veľký rozdiel. Pridajte do svojho interiéru niekoľko ďalších detailov s touto rustikálnou súpravou hlinených hrncov. Črepníky majú ploché dno a dajú sa použiť napríklad na uskladnenie, ako miska alebo na malé rastlinky, ak použijete vodeodolnú vložku.

198,96 €

 V minulosti slúžili nádoby na uskladnenie obilia a semien. Teraz môžu byť vaše. Výška sa pohybuje od 40 do 50 cm.

64,88 €

Krásna stará surová drevená dóza s jedinečným vzhľadom a tvarom. 

72,12 €

Krásny ručne vyrobený papierový hrniec. Každý z nich je ručne vyrobený a všetky sa preto budú líšiť vzhľadom a štruktúrou. Ručne vyrábané predmety z papmache boli a sú spôsobom, ako získať lacné interiéry a úžitkové výrobky. Používali sa na skladovanie potravín, napr. na skladovanie kukurice, obilnín, ryže a šošovice. Črepník je krásny so sušenými kvetmi a trávami - alebo presne taký, aký je. Môžete tiež naplniť pieskom a doplniť ho niekoľkými stĺpovými sviečkami. Črepník nie je vodotesný, takže ak chcete zelenú rastlinu, môžete do papmache kvetináča umiestniť obyčajný kvetináč.

18,85 €

šetky hrnce sa veľmi líšia veľkosťou, farbou a dizajnom a môžu mať malé praskliny a praskliny. To len svedčí o tom, že predtým mali dlhé životy. S týmto hrncom získate niečo pekné a používané, čo má dobrý príbeh, a ďalšie príbehy čakajú. Pre tých, ktorí nakupujú ekologicky. Hlinený črepník nie je vodeodolný, ale dobrým riešením môže byť vložiť dovnútra pohár, aby bol črepník vodotesný, potom sa dá použiť aj na kvety.

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

6,00 €

Alpacca

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90 2 1/2 T

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

68,50 €

Tento veľký a rustikálny kvetináč je ideálny pre veľké rastliny alebo výsadbu. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

28,62 €

Rustikálny kamenný hrniec, všetko s rustikálnym surovým starým vzhľadom. Skvelé na rôzne skladovanie a dekoráciu - nie je vodotesné.

54,00 €

Hlinený hrniec má krásnu patinu a je určite „pútačom pozornosti“. Každý hlinený hrniec má svoj vlastný jedinečný výraz.  Hrniec nie je vodotesný, preto vo vnútri použite malý tanierik, ak sa používa na konáre alebo kvety.

19,93 €

Rustikálny kamenný hrniec, všetko s rustikálnym surovým starým vzhľadom. Skvelé na rôzne skladovanie a dekoráciu - nie je vodotesné.

54,00 €

Doprajte si svoje obľúbené rastliny kdekoľvek a kedykoľvek.

25,00 €

Starý hlinený hrniec s krásnou patinou. Všetky sú odlišné, majú jedinečnú štruktúru, veľkosť a farbu. Hlinený hrniec nie je vodotesný, ale dobrým riešením môže byť vloženie pohára do vnútra, aby bol hrniec vodotesný, potom sa dá použiť aj na kvety.

25,00 €

Skrášlite si svoj domov pomocou tohto pekného a obľúbeného hlineného hrnca, ktorý je možné použiť na dekoráciu alebo na kvety (poznámka: tento hlinený hrnček nie je vodotesný, takže nezabudnite urobiť preventívne opatrenia, napríklad pomocou malého hrnca vo vnútri alebo tanierika).

19,01 €

Malé rustikálne vedro s rukoväťou z recyklovaného železa na uskladnenie rôznych vecí. Je dekoratívny ako na stôl, tak na zavesenie na stenu.

43,12 €

Krásny claypot so železným krúžkom. Skvelé na ozdobu - ale nie na vodu.

25,00 €

Rastliny vytvárajú život a atmosféru. A rastliny potrebujú krásny hlinený črepník alebo pokrievky na kvetináče. Tento hlinený kvetináč má krásnu tmavú patinu a hodí sa dobre do väčšiny domov. Vďaka nemu bude každá kvetina alebo rastlina vyzerať nádherne.

32,26 €

Hlinený hrniec má krásnu krásnu rustikálnu patinu a pekný malý vzor na okraji. Hrniec sa hodí k akejkoľvek kvetine alebo rastline. Rustikálny jednoduchý vzhľad hrnca sa perfektne hodí do každého dekoru.