.

Aktívne filtre

14,50 €

Tieto starodávne kamenné formy sa v minulosti používali na výrobu sušienok v juhoindickom štáte Karnataka. Kamenné formy dali sušienkam krásny a dekoratívny dizajn. Všetky sa líšia veľkosťou, odtieňom a povrchovou úpravou. Môžu sa vyskytnúť aj malé praskliny.

14,50 €

Krásny vintage tanier z kameňa. Krásne na stole, na zavesenie atď. Dodáva atmosféru a jedinečný nádych.

64,10 €

Podlhovastá a veľká drevená doska na krájanie s pekným farebným odtieňom. Doska na krájanie je ideálna na servírovanie syrov, ovocia, tapas atď. Doska na krájanie má kožený remienok, ktorý umožňuje zavesenie.

19,01 €

Podlhovastá tapasová doska z dreva s remienkom zo surovej kože. Perfektné na vynikajúce tapas, chlieb alebo niečo úplne iné.

15,79 €

Krásny starý a rustikálny drevený tanier - teraz sa dá použiť aj na iné jedlo ako na syr !! Každý tanier je jedinečný v stromovej štruktúre a dodá vášmu stolu vynikajúci rustikálny vzhľad.

2,83 €

Tácky sú v sklenenej štruktúre krásne a surové - použite ich na sklo, hrnčeky, svietniky, vázy atď. Určite budú pekne zdobiť.

5,81 €

Horúce veci prechádzajú! Použite naše sklenené drobnosti, sú pekné a surové a majú štruktúru. Drobnosti majú nadčasový dizajn, ktorý sa skvele hodí k obom horúcim predmetom na ozdobu sviečkami.

48,00 €

Okrúhly mramorový tanier na malých nožičkách v krásnych sivých a zlatých tónoch. Tanier je ručne vyrobený, a preto sa bude mierne líšiť veľkosťou aj tvarom. Vďaka svojej jemnej veľkosti je možné tanier použiť na servírovanie syrov, ovocia alebo tapas a zároveň dať stolu vynikajúci vzhľad.

20,93 €

Rustikálna podlhovastá doska na krájanie s rukoväťou a šnúrkou na zavesenie. Krájacia doska je vyrobená z dreva s krásnym tmavým farebným odtieňom. Krájaciu dosku použite na prípravu aj na podávanie syra, ovocia, tapas atď.

20,93 €

Rustikálna oválna doska na krájanie s rukoväťou a šnúrkou na zavesenie. Krájacia doska je vyrobená z dreva s krásnym tmavým farebným odtieňom. Krájaciu dosku použite na prípravu aj na podávanie syra, ovocia, tapas atď.

144,65 €

Vintage drevená doska na krájanie s odnímateľnou a funkčnou zásuvkou, kde je možné nasekané predmety ľahko uložiť a presunúť do veľkého hrnca.