.

DROBNOSTI

Maličkosti, drobnosti, proste všetky tie ozdobné srdcovky, ktoré musíte mať a ktoré pomáhajú vytvárať vašu  osobnosť.  Môže však byť ťažké dosiahnuť peknú rovnováhu, aby nevznikal vizuálny „šum. Vyskúšajte to a začnite tvarovať svoj interiér práve tu a teraz. V ponuke máte industrálny štýl, vintage veci až po hlinené vázy či jemné sklenené poháre.

Aktívne filtre

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

6,00 €

Alpacca

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90

38,00 €

Striebro GEBR.HEPP90 2 1/2 T

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

24,00 €

Striebro GEBR.HEPP 1/2

12,55 €
Nádherné olivovozelené sklo v recyklovanom pohári pre všetko od obľúbených voňavých kvetov až po ozdobné konáre. Môžete ho tiež ľahko použiť jednoducho ako dekoratívny prvok vo vašej domácnosti alebo so surovým svietnikom. Alebo choďte all-in a zlaďte ju s niekoľkými vázami v rovnakom farebnom odtieni, so sušenými alebo skutočnými kvetmi.
72,48 €
Veľká okrúhla sklenená váza v dymovej farbe. Výrazná dekorácia, ktorá zdobí, poteší a dáva inšpiráciu vo vašom každodennom živote.
57,67 €

Natívny železný hrniec vyrobený z recyklovaného kovu. Krásny dekoratívny kvetináč sa dá použiť  na konáre alebo kvety. Pre živé rastliny je nutné vložiť misku.

25,44 €

Rastliny vytvárajú život a atmosféru. A rastliny potrebujú krásny hlinený črepník alebo pokrievky na kvetináče. Tento hlinený kvetináč má krásnu tmavú patinu a hodí sa dobre do väčšiny domov. Vďaka nemu bude každá kvetina alebo rastlina vyzerať nádherne. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.