.

DROBNOSTI

Maličkosti, drobnosti, proste všetky tie ozdobné srdcovky, ktoré musíte mať a ktoré pomáhajú vytvárať vašu  osobnosť.  Môže však byť ťažké dosiahnuť peknú rovnováhu, aby nevznikal vizuálny „šum. Vyskúšajte to a začnite tvarovať svoj interiér práve tu a teraz. V ponuke máte industrálny štýl, vintage veci až po hlinené vázy či jemné sklenené poháre.

Aktívne filtre

25,44 €

Rastliny vytvárajú život a atmosféru. A rastliny potrebujú krásny hlinený črepník alebo pokrievky na kvetináče. Tento hlinený kvetináč má krásnu tmavú patinu a hodí sa dobre do väčšiny domov. Vďaka nemu bude každá kvetina alebo rastlina vyzerať nádherne. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

9,34 €

Staré kamenné rámy vypálené z kamennej drte.

9,34 €

Stará vintage drevená činka . PS . s obľubou ju aportujú malé plemeno psov :-)

15,79 €

Originálna stará priemyselná sklenená fľaša z hrubého hnedého skla.

14,50 €

Tieto starodávne kamenné formy sa v minulosti používali na výrobu sušienok v juhoindickom štáte Karnataka. Kamenné formy dali sušienkam krásny a dekoratívny dizajn. Všetky sa líšia veľkosťou, odtieňom a povrchovou úpravou. Môžu sa vyskytnúť aj malé praskliny.

15,79 €

Otvárak vyrobený z originálnych drevených matric na tlač textilu. Každý kus je jedinečný.

105,98 €

Ručne robená hlinená váza. 

189,74 €

Veľký trojstupňový stojan na tortu alebo dezert. 

8,38 €

Jednoduchým  svietnik vyrobený ručne z valcovaného železa.

11,28 €

Jednoduchým  svietnik vyrobený ručne z valcovaného železa.

38,33 €

Každý kus je iný. 

22,22 €

Môžete ho použiť s vekom alebo bez neho. Vedro je idálne pre krásne zelené rastliny alebo konáre priamo zo záhrady. Upozorňujeme, že nie je vodotesný, preto prosím použite vnútornú misku na kvety.

86,66 €

Bednička zo starého dreva je dodávaná s 12 originálnymi fľašami. Nádherná dekorácia .

122,09 €

Rustikálny a veľmi krásny patinovaný hlinený hrniec v sivastej farbe. Hrniec je položený na železnom krúžku, pretože je zospodu okrúhly. Veľkosť sa môže pohybovať medzi 35-40 cm. Hrniec nie je vodotesný, takže vo vnútri použite malý hrniec alebo tanierik, ak ho budete používať na konáre alebo kvety.

54,43 €

Tento veľký a rustikálny kvetináč je ideálny pre veľké rastliny alebo výsadbu. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

25,44 €

Rustikálny kamenný hrniec, všetko s rustikálnym surovým starým vzhľadom. Skvelé na rôzne skladovanie a dekoráciu - nie je vodotesné.