.

DROBNOSTI

Maličkosti, drobnosti, proste všetky tie ozdobné srdcovky, ktoré musíte mať a ktoré pomáhajú vytvárať vašu  osobnosť.  Môže však byť ťažké dosiahnuť peknú rovnováhu, aby nevznikal vizuálny „šum. Vyskúšajte to a začnite tvarovať svoj interiér práve tu a teraz. V ponuke máte industrálny štýl, vintage veci až po hlinené vázy či jemné sklenené poháre.

Aktívne filtre

97,50 €

Táto podlahová váza 60 cm je ideálna pre sezónne konáre alebo sušené kvety.

49,00 €

Táto váza v dymovej farbe je vyrobená zo 100% recyklovaného skla a je ako stvorená na kvety s vysokými stonkami alebo na niektoré krásne vetvy sezóny zo záhrady. 

86,62 €

Váza Joy v tmavom jantárovom vzhľade je krásna sklenená váza s pekným organickým tvarom. Je vysoká 40 cm a preto je ideálna ako podlahová váza. Môžete ju postaviť samostatne alebo spolu s inými vázami ako peknú veľkolepú expozíciu. Sklenená váza môže byť zdobená krásnymi vetvami sezóny. Váza je vyrobená zo 100% recyklovaného skla, a preto sa v skle môžu vyskytovať malé bublinky a drobné nerovnosti.

9,07 €

Pekná, hranatá váza z olivovozeleného recyklovaného skla. Váza je vhodná na všetko od voňavých kvetov po konáre alebo jednoducho na dekoráciu. Vázu je možné s veľkou radosťou použiť aj na kvety alebo na čajové sviečky. Vytvorte si dokonalý vzhľad so zmesou malých, veľkých, vysokých a širokých sklenených váz v rôznych dizajnoch a farbách.

21,38 €

CIAO! Oživte južanský letný šarm s novými karafami Pisa v dymovej farbe. Karafa pojme 1,15 l a je ideálna na chladivé osvieženie, fľašu dobrého vína alebo kvetinu - ak potrebujete len malú dekoráciu na stôl. Upozorňujeme, že sklon úzkeho hrdla sa môže líšiť.

21,38 €

Karafa pojme 1,15 l a je ideálna na chladivé osvieženie, fľašu dobrého vína alebo kvetinu - ak potrebujete len malú dekoráciu na stôl. Upozorňujeme, že sklon úzkeho hrdla sa môže líšiť.

35,88 €

Šikovná odolná mramorová doska na krájanie. 

25,00 €

Priemer sa pohybuje od 20 do 30 cm.

28,62 €

Malé detaily často robia veľký rozdiel. Pridajte do svojho interiéru niekoľko ďalších detailov s touto rustikálnou súpravou hlinených hrncov. Črepníky majú ploché dno a dajú sa použiť napríklad na uskladnenie, ako miska alebo na malé rastlinky, ak použijete vodeodolnú vložku.

198,96 €

 V minulosti slúžili nádoby na uskladnenie obilia a semien. Teraz môžu byť vaše. Výška sa pohybuje od 40 do 50 cm.

64,88 €

Originálna a krásna hlinená fľaša s pekným vzorom. Krásna dekorácia . 

46,76 €

Váza má výšku, ktorá umožňuje jej použitie aj na podlahu. 

19,93 €

Jednoduchá a krásna váza s balónovým efektom z recyklovaného skla dymovej farby.

50,38 €

Krásna sklenená váza v nádhernej dymovej farbe. 

50,38 €

Krásna sklenená váza v nádhernej olivovo zelenej farbe.