.

JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

Doprajte svojej jedálni, reštaurácii alebo niečomu úplne inému jedinečný industrálny dizajn s jedálenskými stoličkami. Tu máte možnosť žiť farbami alebo pekne kombinovať štýly kože, železa a dreva.Upozorňujeme, že koža je prírodný produkt, ktorý sa bude líšiť farbou, vzhľadom a povrchom. Malé škrabance a jazvy sú prirodzené a nie výrobné chyby.

Aktívne filtre

160,75 €

Industrálna stolička  - matný kov 

160,75 €

Stolička VING v starožitnej čiernej farbe s podrúčkami a malým znakom na zadnej strane. Stolička sa javí opotrebované, vďaka čomu nevyzerá úplne novo. Vytvorte kontrast a osobnosť pridaním napríklad jahňacej kože, ktorá stoličke dodá viac života.

160,75 €

Industriálna stolička - lesklá

160,75 €

Industrálna obývacia kovová stolička.

225,19 €

Jedálenská stolička  so zeleným koženým sedadlom s jednoduchým rámom zo svetlej mosadze. Jedálenská stolička má chladný vintage vzhľad.

225,19 €

Jedálenská stolička s koženým sedadlom z hnedej kože a s jednoduchým svetločiernym rámom. Jedálenská stolička má chladný vintage vzhľad.

257,40 €

Štýlová  stolička s hnedou kožou na sedadle a operadle a čiernym železným podstavcom. Táto stolička má úžasné pohodlie pri sedení a elegantný vzhľad, ktorý ladí s modernou aj klasickou výzdobou.

241,30 €

Super vzrušujúca čalúnená stolička LIVING lesklá s vysokým operadlom. Môže zdobiť akýkoľvek domov alebo kanceláriu. Na sedadle a operadle má hnedú starožitnú kožu, vďaka čomu vyzerá robustne. Stolička  sa bude perfektne hodiť aj k výzdobe kaviarne, hotela alebo domu. S touto stoličkou vyniknete z davu.

212,30 €

Jedálenská stolička v surovom modernom dizajne a s dobrým komfortom sedenia. Kreslo má chladnú kombináciu železa a kože - na sedadle a operadle je pripevnená hnedá koža a rám je zo železa. Stolička môže ľahko vyniknúť ako pri elegantnom moderný severskom jedálenskom stole, tak pri starom rustikálnom drevenom jedálenskom stole.

450,70 €

Patríte k tým, ktorí uprednostňujú jedálenské stolné stoličky s podrúčkami? A oceňujete pohodlie ? , potom bude táto štýlová stolička v koži a veľmi dobrou voľbou.

241,30 €

Štýlová polstrovaná obývacia stolička s lesklým podstavcom a kožou na sedadle a operadle. Posuňte komfort sedenia na novú úroveň.

289,61 €

Jednoduchá a nadčasová jedálenská stolička s kožou v sedadle a operadle, ktorá poskytuje dobrý komfort a pekný výraz.

160,75 €

Jedálenská stolička v medi.

170,42 €

Vneste do svojho každodenného života pohodlie pomocou tejto superštýlovej  a pohodlnej škrupinovej stoličky z hnedej kože, ktorá má dobré pohodlie pri sedení. Stolička má nádherné sedadlo vo farbe koňaku a čierny podstavec. Skutočná klasika, ktorá dokonale zapadá do štýlového škandinávskeho domu.

386,26 €

Jedálenská stolička James je svojím vzhľadom moderná aj klasická. Stolička má hrejivý prírodný vzhľad a mäkké pohodlné sedenie. Sedadlo a operadlo stoličky sú opatrené opletenou hnedou kožou a rám je vyrobený z masívneho agátového dreva. V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

225,19 €
Jednoduchá a nadčasová jedálenská stolička s koženým sedadlom, ktorá poskytuje dobrý komfort a pekný výraz.
128,54 €
Jedálenská stolička s nadčasovým dizajnom a super cool povrchovou úpravou. Jedálenská stolička sa hodí k modernému aj jednoduchému dekoru, ale aj k úplne opačnému surovému a rustikálnemu dekoru.
482,90 €

Elegantné kožené kreslo- stolička s lakťovou opierkou. Kreslo má jednoduchý a čistý výraz. Doprajte svojim hosťom relaxáciu na tomto pohodlnom kresle.

192,96 €

Stolička má čiernu kožu na sedadle a operadle, čo jej dodáva industrálny vzhľad. Stoličky sú stohovateľné, čo je praktické, keď upratujete alebo potrebujete viac miesta.

192,96 €

Kreslo má čiernu kožu bez polstrovania na sedadle a operadle, čo jej dodáva trendy vzhľad. Ak hľadáte utlmenejší interiér, ale napriek tomu chcete mať pocit luxusu, môže byť táto stolička LIVING dobrou voľbou.

160,75 €

Táto stolička je ideálna pre náš malý okrúhly stôl alebo naše staré drevené stoly.

192,96 €

Industriálna stolička so starožitným hrdzavým podstavcom a kožou na sedadle a operadle.

160,75 €

Fabrická železná stolička. Možno stohovať.

160,75 €

Industrálna  stolička LIVING zo železa s krásnou patinou a vysokým operadlom. Vďaka retro tyrkysovo modrej farbe si ju vaši hostia určite všimnú. Má patinu, ktorá jej dodáva kúzlo a osobnosť. Ak máte radi dekor, ktorý nie je úplne anonymný, musíte jednoducho vlastniť túto krásnu modrú stoličku.

160,75 €

Industrálna stolička  - továrenská červená

160,75 €

Skutočne cool a jednoduchá stolička LIVING s podrúčkami. Stolička  je s  čiernym práškovým nástrekom, čo znamená, že má jednotný a lesklý vzhľad. Vďaka svojej čiernej farbe sa stolička hodí do každého dekoru. Doprajte mu väčšie pohodlie pridaním koženého vankúša, ktorý je k dispozícii v hnedej alebo čiernej farbe. Ozdobte týmito stoličkami svoju kaviareň, reštauráciu alebo kanceláriu a zvýraznite klasický a minimalistický škandinávsky štýl.

192,96 €

Industrálne kreslo - lesklé s kožou

192,96 €

Industrálne kreslo  - hrdzavá farba a koža

192,96 €

Stolička LIVING lesklá s vysokým operadlom. Doprajte svojmu dekoru sofistikáciu, ktorú si zaslúži, s touto obývacou stoličkou zo železa. Vďaka krásnemu a lesklému vzhľadu stoličky oživí váš domov a prispeje k útulnej atmosfére. Ak potrebujete viac miesta, stoličky jednoducho poukladajte na seba.