.

JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

Doprajte svojej jedálni, reštaurácii alebo niečomu úplne inému jedinečný industrálny dizajn s jedálenskými stoličkami. Tu máte možnosť žiť farbami alebo pekne kombinovať štýly kože, železa a dreva.Upozorňujeme, že koža je prírodný produkt, ktorý sa bude líšiť farbou, vzhľadom a povrchom. Malé škrabance a jazvy sú prirodzené a nie výrobné chyby.

Aktívne filtre

434,54 €

Stolička k jedálenskému stolu Comfort v tej najfantastickejšej byvolej koži.

434,54 €

Stolička k jedálenskému stolu Comfort z tej najfantastickejšej byvolej kože. 

198,96 €

Industrálna stolička  - matný kov 

198,96 €

Industriálna stolička - lesklá

198,96 €

Industrálna obývacia kovová stolička.

271,46 €

Jedálenská stolička  so zeleným koženým sedadlom s jednoduchým rámom zo svetlej mosadze. Jedálenská stolička má chladný vintage vzhľad.

325,81 €

Štýlová  stolička s hnedou kožou na sedadle a operadle a čiernym železným podstavcom. Táto stolička má úžasné pohodlie pri sedení a elegantný vzhľad, ktorý ladí s modernou aj klasickou výzdobou.

289,58 €

Super vzrušujúca čalúnená stolička LIVING lesklá s vysokým operadlom. Môže zdobiť akýkoľvek domov alebo kanceláriu. Na sedadle a operadle má hnedú starožitnú kožu, vďaka čomu vyzerá robustne. Stolička  sa bude perfektne hodiť aj k výzdobe kaviarne, hotela alebo domu. S touto stoličkou vyniknete z davu.

343,93 €

Jednoduchá a nadčasová jedálenská stolička s kožou v sedadle a operadle, ktorá poskytuje dobrý komfort a pekný výraz.

198,96 €

Jedálenská stolička v medi.

217,08 €

Vneste do svojho každodenného života pohodlie pomocou tejto superštýlovej  a pohodlnej škrupinovej stoličky z hnedej kože, ktorá má dobré pohodlie pri sedení. Stolička má nádherné sedadlo vo farbe koňaku a čierny podstavec. Skutočná klasika, ktorá dokonale zapadá do štýlového škandinávskeho domu.

434,54 €

Jedálenská stolička James je svojím vzhľadom moderná aj klasická. Stolička má hrejivý prírodný vzhľad a mäkké pohodlné sedenie. Sedadlo a operadlo stoličky sú opatrené opletenou hnedou kožou a rám je vyrobený z masívneho agátového dreva. V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

543,27 €

Elegantné kožené kreslo- stolička s lakťovou opierkou. Kreslo má jednoduchý a čistý výraz. Doprajte svojim hosťom relaxáciu na tomto pohodlnom kresle.

235,20 €

Industriálna stolička so starožitným hrdzavým podstavcom a kožou na sedadle a operadle.

198,96 €

Fabrická železná stolička. Možno stohovať.

198,96 €

Industrálna  stolička LIVING zo železa s krásnou patinou a vysokým operadlom. Vďaka retro tyrkysovo modrej farbe si ju vaši hostia určite všimnú. Má patinu, ktorá jej dodáva kúzlo a osobnosť. Ak máte radi dekor, ktorý nie je úplne anonymný, musíte jednoducho vlastniť túto krásnu modrú stoličku.

198,96 €

Industrálna stolička  - továrenská červená

235,20 €

Industrálne kreslo - lesklé s kožou

235,20 €

Stolička LIVING lesklá s vysokým operadlom. Doprajte svojmu dekoru sofistikáciu, ktorú si zaslúži, s touto obývacou stoličkou zo železa. Vďaka krásnemu a lesklému vzhľadu stoličky oživí váš domov a prispeje k útulnej atmosfére. Ak potrebujete viac miesta, stoličky jednoducho poukladajte na seba.

198,96 €

Industriálna  stolička LIVING z antického čierneho kovu s vysokým operadlom. Čierna je bezpečná voľba farieb, pretože sa môže hodiť takmer k čomukoľvek vo vašej domácnosti. Má patinu, ktorá ju robí ešte krajšou. Kreslo je bez kože. Ak chcete stoličke dodať viac farby, máme vankúš v koňakovej farbe. Alebo  čierny vankúš, ktorý ladí so samotnou stoličkou.

198,96 €

Vytvorte si útulný domov s touto industrálnou  stoličkou LIVING v surovom priemyselnom vzhľade. Má vysoké operadlo a je vyrobené zo železa. Stolička má  farbu, do ktorej sa zmestí všetko, nech už by mala byť vo vašej domácnosti, kancelárii, kaviarni alebo úplne inde. Namixujte a zladte naše stoličky LIVING tak, aby vyhovovali každému vkusu a dodali dekoru zvláštnu hranu. Ak chcete pridať viac pohodlia, odporúčame vám použiť naše vankúše na stoličky LIVING, ktoré sú k dispozícii v koňaku alebo čiernej farbe.