.

Aktívne filtre

257,40 €
Rustikálny starý stôl s drevenou doskou a železnou podnožou. Veľkosť stola ho predurčuje ako jedálenský, ale aj ako konzolový stolík. Nádherná patina tohto stola dokonale ladí s rustikálnou dekoráciou. Krásne a nosené s autentickým a jedinečným štýlom. Dá sa zložiť.
460,00 €

Krásný, starý jídelní stůl s nejkrásnější patinou. Stůl je kombinován jídelní a konferenční stolek se sklopnou železnou podnoží, takže jej lze použít jako jídelní stůl nebo složit na konferenční stolek. Originální dřevěná stolová deska se perfektně hodí k severskému a rustikálnímu dekoru. Jídelní stůl: V: 78 cm x Š: 152 cm x H: 78 cm Konferenční stolek: V: 37 cm x Š: 152 cm x H: 78 cm

399,00 €

Rustikálny skladací jedálenský stôl z dreva je praktický, funkčný a úžasný. Stoly sú pôvodné staré a majú veľa histórie a patiny.

437,81 €
Krásny starý rustikálny jedálenský stôl s množstvom šarmu a jedinečnou patinou. Stôl má rustikálnu drevenú pracovnú dosku a skladací železný rám. Stôl bude krásny v modernej domácnosti alebo v kaviarni a dodá výzdobe osobitosť. Vďaka svojej multifunkčnosti môže byť použitý ako konzolový stolík alebo zložený do konferenčného stolíka. Jedálenský stôl: V: 76 cm x Š: 153 cm x H: 76 cm Konferenčný stolík: V: 38 cm x Š: 153 cm x H: 76 cm
390,00 €

Tento nádherný prírodný stôl je pre tých, ktorí majú na pamäti udržatelnost.  Recyklované drevo vám spraví útulnú atmosféru.

370,15 €

Jedná sa o jedinečný starý stôl v krásnej modrej farbe. Má drevenú dosku stola a nohy zo železa. Stôl sa predtým používal ako cateringový stôl pre veľké svadby a pre verejné akcie v Indii. Pri objednávke takého stola upozorňujeme, že v dreve budú stopy a škrabance. Ak v stole boli väčšie trhliny, opravili sa pomocou plechov. K dispozícii budú tiež rozdiely vo farbe a veľkosti. Môžeme vám sľúbiť, že s týmto jedinečným stolom získate niečo krásne a použité, čo bude vo vašom interiéri vyzerať skvele. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslíte udržateľne. Stolík je skladací.

1 449,34 €

Rustikálny jedálenský stôl s predĺženou kovovou krabicou zasadenou do stredu stolovej dosky. Kovovú krabičku použite na minibar, rastliny / kvety alebo iný dekor.

1 288,27 €

Veľký jedálenský stôl z krásneho starého dreva so správnou patinou. Vzhľadom na dĺžku tohto stola je tu dostatok priestoru pre širšiu rodinu. Taktiež zodpovedá modernému zariadeniu.

708,41 €

COOL originálny starý jedálenský stôl, krásny a recyklovaný s etnickým výrazom. Dá sa zložiť.

643,97 €

Chladný jedálenský stôl z recyklovaného dreva s etnickým výrazom. Dá sa zložiť.

515,11 €

Originálny chladný starý jedálenský stôl - nohy sú nové. Krásne a recyklovateľné s etnickým prejavom. Dá sa zložiť.

354,05 €

Pekný starý rustikálny jedálenský stôl s množstvom pôvabu a jedinečnou patinou. 

1 288,27 €

Okruhlý jedálensky stôl, je krásne posedieť v kruhu rodiny. 

942,07 €

Jedálenský stôl v cool prevedení s kovovými nohami.

1 127,18 €

Jedálenský stôl v cool masivnom dizajne. Tento stôl je dlhý a má preto priestor aj pre veľkú rodinu.

640,75 €

Krásny a jednoduchý jedálenský stôl s rustikálnou drevenou doskou stola zarámovanou do tmavého železa - potešenie pre oči. Stolík je skladací.

1 127,18 €

Krásny okrúhly jedálensky stô, je krásne posedieť v kruhu rodiny. Okolo stola sa zmestí až 6 ľudí