.

Aktívne filtre

390,00 €

Tento nádherný prírodný stôl je pre tých, ktorí majú na pamäti udržatelnost.  Recyklované drevo vám spraví útulnú atmosféru.

370,15 €

Jedná sa o jedinečný starý stôl v krásnej modrej farbe. Má drevenú dosku stola a nohy zo železa. Stôl sa predtým používal ako cateringový stôl pre veľké svadby a pre verejné akcie v Indii. Pri objednávke takého stola upozorňujeme, že v dreve budú stopy a škrabance. Ak v stole boli väčšie trhliny, opravili sa pomocou plechov. K dispozícii budú tiež rozdiely vo farbe a veľkosti. Môžeme vám sľúbiť, že s týmto jedinečným stolom získate niečo krásne a použité, čo bude vo vašom interiéri vyzerať skvele. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslíte udržateľne. Stolík je skladací.

1 417,13 €

Rustikálny jedálenský stôl s predĺženou kovovou krabicou zasadenou do stredu stolovej dosky. Kovovú krabičku použite na minibar, rastliny / kvety alebo iný dekor.

643,97 €

Nádherný jedálenský stôl, ktorý určite dodá svojim osobitým vzhľadom útulnú atmosféru.

547,32 €

Jedálenský stôl s krásnym tvarom. Recyklovaná drevená stolová doska a železná podložka.

1 288,27 €

Veľký jedálenský stôl z krásneho starého dreva so správnou patinou. Vzhľadom na dĺžku tohto stola je tu dostatok priestoru pre širšiu rodinu. Taktiež zodpovedá modernému zariadeniu.

676,18 €

COOL originálny starý jedálenský stôl, krásny a recyklovaný s etnickým výrazom. Dá sa zložiť.

1 288,27 €

Jedálenský stôl s krásnou doskou. Masívna recyklovaná drevená doska stola a železná podnož. Tomuto stolu dodáva jedinečný vzhľad.

579,55 €

Chladný jedálenský stôl z recyklovaného dreva s etnickým výrazom. Dá sa zložiť.

466,80 €

Originálny chladný starý jedálenský stôl - nohy sú nové. Krásne a recyklovateľné s etnickým prejavom. Dá sa zložiť.

308,93 €

Pekný starý jedálenský stôl z dreva s krásnou patinou.  Stolík je skladací.

321,82 €

Krásny starý rustikálny jedálenský stôl s množstvom pôvabu a jedinečnou patinou. Stôl má rustikálnu drevenú pracovnú dosku a sklopný železný rám. Stôl bude krásny v modernom dome alebo v kaviarni a dodá dekoru osobitosť. Vďaka svojej multifunkcii je možné ho použiť ako konzolový stolík alebo zložiť na konferenčný stolík. Jedálenský stôl: V: 76 cm x Š: 153 cm x H: 76 cm Konferenčný stolík: V: 38 cm x Š: 153 cm x H: 76 cm

354,05 €

Pekný starý rustikálny jedálenský stôl s množstvom pôvabu a jedinečnou patinou. 

1 285,15 €

Dlhý jedálenský stôl s krásnou masívnou drevenou doskou. Stôl má jednoduchý podstavec z čierneho železa. Doska stola je vyrobená z akáciového dreva.

1 223,83 €

Okruhlý jedálensky stôl, je krásne posedieť v kruhu rodiny. 

942,07 €

Jedálenský stôl v cool prevedení s kovovými nohami.

1 062,77 €

Jedálenský stôl v cool masivnom dizajne. Tento stôl je dlhý a má preto priestor aj pre veľkú rodinu.

579,55 €

Krásny a jednoduchý jedálenský stôl s rustikálnou drevenou doskou stola zarámovanou do tmavého železa - potešenie pre oči. Stolík je skladací.

1 062,77 €

Krásny okrúhly jedálensky stô, je krásne posedieť v kruhu rodiny. Okolo stola sa zmestí až 6 ľudí