.

Aktívne filtre

Zrkadlo
Výpredaj
220,15 € 259,00 € -15%
209,06 €

Krásne a veľké nástenné zrkadlo, ktoré je možné použiť v šatníku, v kúpeľni alebo na chodbe. Čisté línie a minimalistický vzhľad zrkadla dokonale zapadajú do moderného severského alebo loftového šýlu.

305,71 €

Veľké okrúhle zrkadlo obklopené silným železným rámom s nitmi. 

643,97 €
Vďaka tomuto zrkadlu bude matná stena zaručene skutočne pekná. Tu máte veľké podlahové zrkadlo rozdelené na polia čierneho lakovaného železa. Zrkadlo má pekný dizajn, ktorý sa perfektne hodí k surovému dekoru, ale aj ku klasickému dekoru. Ak chcete veľké zrkadlo s ostrými líniami, je toto zrkadlo tou správnou voľbou.
383,04 €

Industriálne  nástenné zrkadlo so širokým železným rámom s rustikálnou patinou. Toto veľké zrkadlo je možné použiť v miestnostiach - spálni, chodbe alebo šatníku, kde je najvýhodnejšie mať namiesto zrkadla na podlahe veľké závesné zrkadlo.

192,96 €

Nástenné zrkadlo má vzadu 3 odkladacie police a otočné koliesko, ktoré vám umožní ľahké a ľahké uchytenie vecí. Zrkadlo je vhodné ako do obchodu, tak do vchodu, do kúpeľne alebo do spálne.

321,82 €

Veľké okrúhle zrkadlo pôsobí surovo a exkluzívne. Zrkadlo má čierny rám zo železa a industrálny dizajn. Kruhové zrkadlo má sklápací efekt a nástenný držiak je možné použiť aj na zavesenie napr. uteráky, šperky atď. Zrkadlo je vhodné do obchodu, do vchodu, do kúpeľne alebo do spálne.

Výpredaj
220,15 € 259,00 € -15%

Zrkadlo s rámom z vodovodných trubiek

77,00 €

Zrkadlo zasadené do rámu zo starého recyklovaného dreva