.

Aktívne filtre

68,00 €

Toto zrkadlo v starom drevenom ráme je upcyklované v celej svojej kráse! Mali sme to šťastie, že sme narazili na veľa starých rôznych rámov, ktoré sme upcyklovali ako zrkadlá. Niektoré rámy majú oblúky, niektoré majú ohromujúce rezbárske práce a iné majú krásne tvary. Všetkým je spoločná úplne jedinečná patina. Upozorňujeme, že všetky úžasné zrkadlá sú jedinečné svojím výrazom a tvarom, a preto nemôžeme zaručiť, že dostanete jedno zo zrkadiel, ktoré vidíte na obrázkoch. Nechajte sa prekvapiť :-)

839,00 €

Staré krásne nástenné zrkadlo s dreveným rámom zdobeným najjemnejšími detailnými rezbami. Drevený rám bol pôvodne súčasťou krásnej brány, ktorú sme potom vybavili zrkadlom. 

83,45 €
Tu máte dva v jednom. Kombinácia vešiaka a zrkadla. Je vyrobené s okrúhlym železným rámom s funkciou flexibilného háčika, takže zrkadlo môžete zavesiť na mnoho miest vo vašej domácnosti alebo vo vašej firme. Zaveste si zrkadlo do šatníka k šatám alebo saku, na vešiak, do šatne vo vašom obchode alebo ozdobte stenu zrkadlami v rôznych veľkostiach a tvaroch. Viditeľné zvary dodávajú priemyselný vzhľad. Zrkadlo bude pekným pútačom, kdekoľvek sa ho rozhodnete zavesiť.
482,90 €
Tu sme vložili zrkadlá do niektorých krásnych starých okenných rámov so žalúziami. Rámy majú 2 dvere v hornej a dolnej časti a sú plné histórie a patiny, ako aj najkrajších kovaní v zatvorenom stave, ale prinajmenšom rovnako očarujúce pri otvorení a použití ako zrkadlo. Väčšina rámov je z tmavého dreva, ale na niektorých z nich sme zachovali pôvodnú krásnu maľovanú farbu. Využite ich vo svojej šatni pre úplne jedinečnú atmosféru alebo vo svojom dome, kde určite vytvoria efekt wow.
643,97 €
Krásne veľké podlahové zrkadlo s elegantným oblúkom a čiernym lakovaným železným rámom. Zrkadlo je navrhnuté tak, aby vyzeralo ako okno z kostola alebo z kaštieľa, avšak s modernejším vzhľadom. Osvetlite svoju izbu umiestnením zrkadla do haly alebo do jedálne, aby ste miestnosť zvýraznili a vytvorili ilúziu svetla a tepla.
225,19 €

Krásne a veľké nástenné zrkadlo, ktoré je možné použiť v šatníku, v kúpeľni alebo na chodbe. Čisté línie a minimalistický vzhľad zrkadla dokonale zapadajú do moderného severského alebo loftového šýlu.

305,71 €

Veľké okrúhle zrkadlo obklopené silným železným rámom s nitmi. 

418,46 €

Industriálne  nástenné zrkadlo so širokým železným rámom s rustikálnou patinou. Toto veľké zrkadlo je možné použiť v miestnostiach - spálni, chodbe alebo šatníku, kde je najvýhodnejšie mať namiesto zrkadla na podlahe veľké závesné zrkadlo.

192,96 €

Nástenné zrkadlo má vzadu 3 odkladacie police a otočné koliesko, ktoré vám umožní ľahké a ľahké uchytenie vecí. Zrkadlo je vhodné ako do obchodu, tak do vchodu, do kúpeľne alebo do spálne.

77,00 €

Zrkadlo zasadené do rámu zo starého recyklovaného dreva