.

Aktívne filtre

102,00 € 120,00 € -15%
Nedostupné
241,30 €
Nedostupné
119,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej  starožitnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

129,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej matnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Velmi jedinečná závěsná lampa v tvrdém industriálním designu. Při každém úhlu pohledu má jiný odstín. Závěsná lampa Thormann je k dispozici ve dvou velikostech a velkém výběru barev. Najděte svého oblíbeného zde na stránce pod závěsnými lampami.

129,00 €

Veľká ale veľmi ľahká závesná lampa v tvare vejáru. 

102,00 € 120,00 € -15%
192,96 €

Klasická industriálna nožnicová lampa. 

180,07 €

Vďaka svojmu jedinečnému priemyselnému vzhľadu je táto  lampa nevyhnutnosťou pre vás, ktorí chcete do svojho dekoru pridať niečo neobvyklé. Stropné svietidlo je pôvodné staré s reťazou a s pridanou novou elektrickou šnúrou. 

192,96 €

Stará dobrá klasika. Veĺká závesná industriálna lampa s možnou dĺžkou až 84cm. Ideálny dizajnový doplnok pre loftové priestory. 

79,00 €

Závesné svietidlo vyrobené z originálneho starého svietidla traktora. Super lampa s jednoduchým dizajnom v trendy vzhľade. OPRAVENÉ.

47,69 €

Veľmi dekoratívne závesné svietidlo s čiernymi strapcami. Ak chcete bohémsky výraz, táto lampa je to, čo hľadáte.

96,31 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je malá ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo.

96,31 €

Závesná lampa ručne pletená z bambusových vlákien. Ideálna do priestorov ktoré potrebujete zútulniť. 

160,75 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je najväčšia ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo. 

128,54 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je stredná ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo. 

482,90 €

Veľmi odvážna lampa vyrobená zo starých bicyklových ráfikov.

64,10 €

Závesné svietidlo vyrobené z originálneho starého svietidla traktora. Štýlová  lampa s jednoduchým dizajnom v trendy vzhľade. 

76,99 €

Bambusová lampa je veľmi dekoratívna a zároveň dodáva miestnosti veľmi jemné a útulné svetlo. Pokiaľ máte priestor, krásne ukáže viac kusov vedľa seba napríklad nad barovým pultom alebo stolom. 

515,11 €

Lampa má nádhernu prírodnu kovovú patinu. 

225,19 €

Jednoduchá závesná lampa z lisovaného plechu.

24,00 €

Štvorcové závesné svietidlo. Štýlový a krásny zdroj svetla.

24,00 €

Závesné svetlo v tvare valca. Štýlový a krásny zdroj svetla.

193,03 €

Masívna kovová industrálna lampa do loftových priestorov. 

241,30 €

Obrovská industrálna lampa pre veľké priestory . Prírodna kovová patina. 

40,10 €

Lampa z pletenej juty dodá interiéru útulnosť a príjemnu atmosféru. Krásne vyznie zavesná viac kusov v  rôznych výškach. 

241,30 €

Tvrdá industrálna lampa pre väčšie priestory. 

159,24 €

Tvrdá industrálna lampa, ideálna pre väčší priestor.