.

Aktívne filtre

273,50 €
Loď ahoj! Táto úplne jedinečná stará lodná lampa pridá krásny a rustikálny prvok do vašej výzdoby, či už vo vašej reštaurácii, obchode alebo doma. Lampa je stará lodná lampa, z ktorej sme vyrobili toto úplne jedinečné stropné svietidlo. Lodná lampa má najkrajšiu patinu a je cool sama o sebe, ale aj viacero svetiel dokopy.
273,50 €
Stará lodná lampa s najkrajšou patinou. Lodná lampa má pekné tienidlo za krásnou kupolou, ktorá vrhne svetlo do miestnosti. Stolná lampa má rustikálny vintage vzhľad, ktorý zároveň pôsobí surovo a industriálne. Použite ho na šírenie nálady v útulnom kútiku, v obchode, v reštaurácii alebo doma. Ty rozhodni.
112,44 €
Prečo musí byť všetko vždy také dokonalé? Nechajte svoj dekor vyniknúť z davu s týmto dokonale nedokonalým stropným svietidlom Marakéš od Trademark Living. Každé z týchto svietidiel je vyrábané ručne a preto má úplne jedinečný, organický tvar a hrúbku. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
125,30 €
Stropné svietidlo Chennai je papier-maché lampa vyrobená z recyklovaného papiera. Je stvorená pre vás, ktorí oceňujete udržateľnosť a štýlový severský dizajn, no v žalúdku máte schovaného malého rebela. Kombinácia klasických zemitých tónov a surového, plisovaného povrchu ručne vyrábaného stropného svietidla Chennai znamená, že svietidlo upúta pozornosť, no napriek tomu zapadne do štýlového interiéru. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
176,86 €
V Trademark Living sme naplno využili ručne vyrábané stropné svietidlá z udržateľného papier-maché. Vďaka svojim neutrálnym odtieňom a plochej štruktúre je stropné svietidlo Nagpur ideálne na zavesenie nad jedálenský stôl alebo do predsiene. Plisovaný povrch dodáva dekoru jemne surový okraj. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
76,99 €
Čo získate, keď zmiešate surový a industriálny štýl s organickým a minimalistickým dizajnom? Mohlo by to byť toto stropné svietidlo Adab vyrobené z papier-maše. Lampa je ručne vyrobená z recyklovaného papiera a je ideálna na dodanie surovej atmosféry výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
160,75 €
Kto hovorí, že sa musíte uspokojiť s druhým najlepším? S týmto stropným svietidlom Kanpur papier-maché získate udržateľnosť a elegantný dizajn v jednom a tom istom rustikálnom balení. Ručne vyrábané lampy z papiera-maché od Trademark Living sú všetky vyrobené z recyklovaného papiera, čo dáva každej lampe jedinečný a pútavý vzhľad, ktorý je ideálny na pridanie niečoho navyše k výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
118,87 €
Dodajte svojmu interiéru jedinečný nádych s klasickým skladaným tienidlom so surovým zákrutom. Stropné svietidlo New Delhi je ručne vyrábané svietidlo vyrobené z papierového mašé, ktoré spája klasické dizajnérske tradície plisovania a organických foriem s veľmi zvláštnym výrazom. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
129,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej  starožitnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej matnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Velmi jedinečná závěsná lampa v tvrdém industriálním designu. Při každém úhlu pohledu má jiný odstín. Závěsná lampa Thormann je k dispozici ve dvou velikostech a velkém výběru barev. Najděte svého oblíbeného zde na stránce pod závěsnými lampami.

129,00 €

Veľká ale veľmi ľahká závesná lampa v tvare vejáru. 

225,19 €

Klasická industriálna nožnicová lampa. 

225,19 €

Stará dobrá klasika. Veĺká závesná industriálna lampa s možnou dĺžkou až 84cm. Ideálny dizajnový doplnok pre loftové priestory. 

47,69 €

Veľmi dekoratívne závesné svietidlo s čiernymi strapcami. Ak chcete bohémsky výraz, táto lampa je to, čo hľadáte.

128,54 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je malá ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo.

192,96 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je najväčšia ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo. 

160,75 €

Moonlight je lampa, ktorá svojím vyžarovaním poskytne miestnosti krásny zdroj svetla. Vďaka perforovanému tienidlu zo železa vytvára krásne hry svetla . Lampa mesačného svetla je k dispozícii v 3 veľkostiach (táto  je stredná ) Zavesiť sa dajú  dohromady alebo jednotlivo nad jedálenský stôl alebo tam, kde bude zvýraznené nádherné svetlo. 

482,90 €

Veľmi odvážna lampa vyrobená zo starých bicyklových ráfikov.

86,66 €

Bambusová lampa je veľmi dekoratívna a zároveň dodáva miestnosti veľmi jemné a útulné svetlo. Pokiaľ máte priestor, krásne ukáže viac kusov vedľa seba napríklad nad barovým pultom alebo stolom. 

225,19 €

Jednoduchá závesná lampa z lisovaného plechu.

24,00 €

Závesné svetlo v tvare valca. Štýlový a krásny zdroj svetla.

193,03 €

Masívna kovová industrálna lampa do loftových priestorov. 

40,10 €

Lampa z pletenej juty dodá interiéru útulnosť a príjemnu atmosféru. Krásne vyznie zavesná viac kusov v  rôznych výškach. 

24,00 €

Štvorcové závesné svietidlo. Štýlový a krásny zdroj svetla.

241,30 €

Tvrdá industrálna lampa pre väčšie priestory. 

44,78 €

Rozžiarte svoj priestor pomocou tejto krásnej závesnej  lampy v jednoduchom, štýlovom kruhu. Upravte ju pomocou jednej z našich skvelých žiaroviek LED. Psst ... závesná lampa je k dispozícii aj v mosadze.