.

Aktívne filtre

418,46 €
Tu získate naozaj prvotriednu barovú stoličku v peknej byvolej koži. Pohodlie a kvalita sú kľúčové slová pre túto barovú stoličku, ktorá má pohodlné čalúnené prešívané kožené sedadlo, ako aj elegantný čierny lakovaný železný podnož. Barová stolička je krásne a elegantne navrhnutá v škandinávskom dizajne. Jeho organický výraz s jemnými líniami vyjadruje skutočne jemný štýl a triedu. Túto krásnu stoličku je ľahké umiestniť do vašej reštaurácie, baru alebo do vášho domova. Barová stolička sa dodáva v nezmontovanom stave so sedákom a podstavcom samostatne.
418,46 €
Wow ! Nádherná barová stolička v tej najfantastickejšej byvolej koži, ktorá bude ozdobou každej reštaurácie, baru alebo vášho domova. Operadlo a sedadlo barovej stoličky sú čalúnené prešívanou kožou, ktorá poskytuje mäkký, príjemný a pohodlný pocit. Barová stolička získava eleganciu vďaka elegantnej kovovej podnoži zlatej farby, ktorá jej dodáva ľahký vzhľad, ktorý dokonale zapadá do moderného severského dekoru. Upozorňujeme, že stolička sa dodáva v dvoch častiach s malou taškou so skrutkami, takže škrupinu môžete ľahko namontovať na zlatú základňu, ktorá je súčasťou balenia.
225,19 €

Barová stolička vyrobená so železného podstavca s okrúhlym čalúneným koženým sedadlom. Táto barová stolička je robustná ale dá sa s ňou ľahko pohybovať. Čalúnená kožená sedačka poskytuje pohodlné sedenie.

257,40 €

Rozkošná vintage barová stolička s okrúhlym koženým sedadlom a čiernym podstavcom. 

225,19 €

Ak hľadáte barové stoličky, ktoré sú rustikálne a jedinečné, potom sú tieto perfektnou voľbou.

159,00 €

Industrálna barová stolička s koženým sedadlom.

259,00 €

Barová stolička Old School so starožitnou hnedou kožou a drevenými nohami. Dizajn stoličky je ako gymnastická lavica, ktorá dodáva dekorácii vintage  vzhľad.

224,00 €

Barová stolička zo železa má mäkké organické tvary, vysoké operadlo a priečnu tyč, ktorá poskytuje opierku na nohy. Barová stolička dodáva každému interiéru moderný dojem.

159,00 €

Jednoduchá barová stolička s okrúhlym koženým sedadlom.

219,00 €

Barová stolička v príjemne modernom a jednoduchom dizajne, ktorá sa perfektne hodí do klasického alebo severského dekoru so zameraním na prírodné materiály. Drevená stolička je vyrobená z akáciového dreva a sedadlo má pekný mäkký tvar, vďaka ktorému je stolička pohodlná na sedenie. Táto drevená stolička je ideálna do kuchyne, domáceho baru alebo na dekoráciu v kaviarni. V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

305,71 €

Pekná barová stolička s mäkkými tvarmi a nekonečným pohodlím. Barová stolička je potiahnutá čalúnenou hnedou kožou v sedadle a operadle. Vysoký tenký železný rám dodáva barovej stoličke surový a mužný výraz.

321,82 €

Konečne je to tu! Naša klasická stolička „Living Chair“ vo verzii s barovou stoličkou s kožou a lesklým kovom. Sedenie je super pohodlné a dizajn je potešením pre oči.

225,19 €

Barová stolička s kožou. Taburetka perfektne zapadá do moderného dekoru .

241,30 €

Barová stolička zo železa. Koža na sedadle a operadle. Surový industrálny vzhľad.

189,00 €

Barová stolička zo železa. Koža na sedadle a operadle. Surový industrálny vzhľad.

225,19 €

Barová stolička zo železa so skvelým vzhľadom.

128,54 €

Krásna železná barová stolička s dreveným sedadlom.

257,00 €

Barová stolička s industrálnym mužským dizajnom. Základňa má povrchovú úpravu číry zinok a v kombinácii s opotrebovanou kožou vzniká surový vzhľad.

160,75 €

Vysoká stolička zo železa s koženým sedadlom.

128,54 €

Krásna jednoduchá železná barová stolička s dreveným sedadlom.

160,75 €

Barová stolička zo železa - lesklá. Táto stolička má klasický a jednoduchý vzhľad a bude ladiť s modernou výzdobou. Dá sa kombinovať s našimi pohodlnými koženými podsedákmi.

159,00 €

Barová stolička zo železa so surovým chladným vzhľadom

159,00 €

Barová stolička zo železa so surovým chladným vzhľadom.

159,00 €

Barová stolička zo železa so surovým chladným vzhľadom.

192,96 €

Barová stolička zo železa so surovým chladným vzhľadom.

192,96 €

Barová stolička zo železa so surovým chladným vzhľadom.

259,00 €

Liatinová barová stolička .