.

Aktívne filtre

3,86 €
Na sklade
19,01 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj vo veľkých a malých rozmeroch a možno ich kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
14,50 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj vo veľkom a strednom prevedení a dajú sa kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
22,22 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj v malom a strednom prevedení a možno ich kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
6,12 €
Jediným kúskom kože oživíte svoju kuchyňu, komodu, šatník alebo starú skriňu, ktorú ste zdedili po niekom, koho ste milovali, a to tak, že súčasné úchytky vymeníte za tieto kožené úchytky. Kožený kúsok môžete tiež zložiť a pripevniť na stenu jednou skrutkou, potom máte alternatívny háčik na utierky, háčik na vešiaky na šaty alebo niečo úplne iné. Koža je úžasný materiál, ktorý sa časom stáva krajším a ktorý dobre zapadá do škandinávskeho dizajnu interiéru, v ktorom je prvoradá individualita a príroda. Pre kreatívnych ľudí, ktorí chcú ku kusu nábytku alebo kuchynskej skrinky pridať to \"málo navyše\".
8,69 €
Tento háčik je vyrobený zo železa a recyklovaného dreva. Háčik má konzolu a je možné ho zavesiť jednotlivo alebo niekoľko na rovnakú stenu. Je robustný a môžete na neho zavesiť kabáty, šatky, tašky a vešiaky. Tmavé rustikálne recyklované drevo a silný háčik dodávajú vášmu dekoru mužný vzhľad.
11,28 €
Vešiak na drevo v dreve s jedným háčikom a konzolou na zavesenie. Tento stojan na kabáty je vyrobený z recyklovaného dreva s háčikom zo surového železa. Zaveste jeden alebo viac háčikov v spálni na oblečenie a doplnky, v kúpeľni na uteráky alebo na chodbe na bundy a šatky. Vešiak na šaty má surový výraz, a je tak bezpečnou voľbou pre vás, ktorí chcete moderný a surový dekor.
6,12 €
Pekný háčik zo surového železa. Háčik je dodávaný s dvoma otvormi na skrutky a samotný háčik môžete použiť napríklad na župan v spálni. Môžete sa tiež rozhodnúť zavesiť malú sériu tohto železného háčika do chodby na vrchné oblečenie alebo do kúpeľne na uteráky. Môžete si tiež vytvoriť vlastný stojan na kabáty tak, že viac týchto háčikov naskrutkujete na drevenú dosku vo farbe, ktorá vám vyhovuje.
6,12 €
Očarujúci háčik vyrobený zo železa. Háčik má pekné okrúhle detaily. Háčik môžete použiť vo svojom súkromnom dome aj vo svojej firme. Použite ho v domácom vchode na vrchné oblečenie a tašky, v šatni vo svojom obchode s oblečením alebo ho použite vo svojej kaviarni na vrchné oblečenie pre hostí. Háčik je vhodný aj na vešiaky.
6,12 €
Surový sa stretáva s týmto železným háčikom, ktorý taktiež dostal číry lak. Háčik má krásnu, navrhnutú zadnú dosku a samotný háčik na zavesenie má skrútený detail, ktorý mu napriek výberu priemyselného materiálu dodáva trochu ženskejší vzhľad. Háčik ozdobí každú izbu v dome a dá sa použiť na vrchné oblečenie, utierky, uteráky, šatky, tašky a doplnky, ako to len hovoríte.
6,43 €
Zábavný železný háčik s čírym lakom. Háčik má svojrázny detail v podobe kostičky s háčikom, ktorý je možné použiť v akejkoľvek miestnosti domova. Môžete ho použiť na utierky, utierky, kuchynské potreby alebo do šatníka.
4,82 €
Jednoduchý a rustikálny malý dvojitý železný háčik. Zaveste jeden alebo viac na rovnakú stenu a vytvorte si vlastný vešiak na šaty pre rodinu a priateľov. Háčik je možné použiť aj v iných miestnostiach v celom dome. Použite ho na utierky, šperky, šatky, tašky a doplnky. Dva vrty zaisťujú jednoduchú inštaláciu. Malé nepravidelnosti na háčiku dodávajú extra kúzlo a surový vzhľad.
6,12 €
Jednoduchý a surový železný háčik s čírym lakom. Háčik môžete použiť v akejkoľvek miestnosti domu. Vytvorte na svojej chodbe peknú stenu chladnou zmesou s mnohými podobnými háčikmi, či už v rade alebo rozložených. Háčiky môžete tiež zmiešať s niektorými ďalšími našimi háčikmi rôznych tvarov a materiálov.
6,12 €
Rustikálny železný háčik, ktorý unesie bundy na chodbe alebo uteráky a utierky v kuchyni. Surový výraz háčika krásne zapadá do severského interiérového dizajnu a dáva pekný kontrast k jemným tkaninám kuchyne a kúpeľne.
22,22 €
Priemyselný a zábavný háčik navrhnutý ako kancelárska sponka. Háčik je vyrobený zo železa, dostal vrstvu číreho laku a má zjavné stopy z výrobného postupu, čo mu dodáva surový a moderný vzhľad. Zaveste niekoľko háčikov vedľa seba vo vstupnej hale a sponku použite ako háčik na vrchné oblečenie. Háčik na spinky môžete tiež zavesiť do kancelárie alebo do obývačky na obľúbené časopisy alebo svojej kúpeľni dodať rustikálny nádych a háčik použiť ako držiak na uteráky.
25,44 €

Industriálny háčik je vyrobený zo starých meracích prístrojov. Každý kus je originálny. 

4,00 €

Čierny maxi klinec, ktorý sa dá použiť ako háčik, ktorý vytvára vintage  vzhľad.

3,86 €
25,44 €

Kožený remienok so železným krúžkom, skvelá alternatíva na zavesenie odevov atď.