.

Aktívne filtre

321,82 €

Stolička s dreveným sedadlom a operadlom. Konšrukcia je kovová.   Táto stolička bola predtým súčasťou celej série stoličiek v indickom  kine, ale teraz je rozdelená na jednotlivé kusy, aby bola vo vašom dome použiteľnejšia. Pre tých, ktorí pri nákupe myslia udržateľné.

547,32 €

Hojdacie kreslo s koženým sedadlom z hnedej kože a jedným rámom svetlo čiernej farby. Hojdacie kreslo v hale má exkluzívny industrálny výraz.

305,71 €

Loftové kreslo  z ťažkej kože. Veľmi elegantné  lehátko, ktoré nepokazí žiadny  interiér. Kreslo je so zelenou kožou a čiernym železným rámom. Koža je prírodný materiál a budú sa meniť farby, vzhľad aj povrch.

643,97 €

Nádherné dizajnové kreslo z celoplošnej hnedej kože. Skutočne útulná stolička so skvelým komfortom sedenia v štýlovom a jednoduchom dizajne. Skombinujte viac kresiel a vytvorte rozkošnú pohovku.

305,71 €

Loftové kreslo z ťažkej kože.Elegantné  lehátko, ktoré okorení každý dekor. Koža je prírodný produkt, a preto sa môžu vyskytnúť odchýlky vo farbe, štruktúre a povrchovej úprave.

1 127,18 €

Jednoduchá spoločenská pohovka so železným rámom a čistým vzhľadom. Salónová pohovka má ľahké čalúnenie. Koža je prírodný produkt a budú sa meniť farby, vzhľad aj povrch.

805,06 €

Štýlové kreslo  s exkluzívnou povrchovou úpravou, prešívanou kožou. Komfort sedenia je super, pretože sedadlo a operadlo sú tvarované tak, aby ste sedeli optimálne. Jeho nadčasový mužský dizajn je možné kombinovať s iným rôznym nábytkom, ale tiež ho ľahko umiestniť samostatne.

305,71 €

Loftové kreslo z ťažkej kože.Elegantné  lehátko, ktoré okorení každý dekor. Koža je prírodný produkt, a preto sa môžu vyskytnúť odchýlky vo farbe, štruktúre a povrchovej úprave.

740,62 €

James nádherná "bezstarostná" stolička s hnedými koženými vankúšmi, ktorá časom získa peknú patinu. Rám je vyrobený z agátového dreva. Pohodlie sedenia je špičkové, pretože sedadlo a operadlo sú tvarované tak, aby ste sedeli optimálne. Jeho nadčasový dizajn je možné kombinovať s iným rôznym nábytkom, ale môže stáť aj samostatne. V štruktúre dreva sa môžu vyskytovať žlté výťažky, to je živica.

772,82 €

Pekné a štýlové kresielko  s exkluzívnou povrchovou úpravou z kože. Pohodlie sedenia je na vrchu, pretože sedadlo a operadlo sú tvarované, aby ste sedeli optimálne. Jeho nadčasový dizajn je možné kombinovať s iným rôznym nábytkom, ale je možné ho umiestniť aj samostatne.

321,82 €

Pôvodné kino stoličky.