.

STOLY

Industrálny stôl je veľkou súčasťou interiéru (možno) najdôležitejšou. Používa sa na spoločenské, pracovné a kreatívne stretnutia. Ponúkame pre každého niečo a máme vynikajúci výber ako v nových stoloch, tak vo vintage stoloch. Či už je to industriálny stôl, krásny konzolový stôl alebo jedinečný konferenčný stôl, určite tu nájdete niečo pekné, čo skrášli váš priestor.

Aktívne filtre

319,00 €

Štvorcové, praktické a krásne. Kovový  konferenčný stolík s kamennou doskou. Vzhľad stolových dosiek sa môže líšiť od matného po lesklý. 

109,00 €

Kovový príručný stolík . 

390,00 €

Tento nádherný prírodný stôl je pre tých, ktorí majú na pamäti udržatelnost.  Recyklované drevo vám spraví útulnú atmosféru.

370,15 €

Jedná sa o jedinečný starý stôl v krásnej modrej farbe. Má drevenú dosku stola a nohy zo železa. Stôl sa predtým používal ako cateringový stôl pre veľké svadby a pre verejné akcie v Indii. Pri objednávke takého stola upozorňujeme, že v dreve budú stopy a škrabance. Ak v stole boli väčšie trhliny, opravili sa pomocou plechov. K dispozícii budú tiež rozdiely vo farbe a veľkosti. Môžeme vám sľúbiť, že s týmto jedinečným stolom získate niečo krásne a použité, čo bude vo vašom interiéri vyzerať skvele. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslíte udržateľne. Stolík je skladací.

209,06 €

Rozmery medzi strednou / hornou policou cca. 35 cm. Rozmer medzi spodnou / strednou poličkou cca. 29 cm.

321,82 €

Ak hľadáte niečo krásne a použité, je tu perfektný malý kúsok nábytku. Tento malý konferenčný stolík sa predtým používal na mletie obilia. Na bočnej strane stola vidíte, že sa tam nachádzala malá diera, ktorá je teraz uzavretá kúskom dreva. Tento otvor sa používal na vytláčanie mletého zrna. Všetky stoly sú pôvodné staré a líšia sa veľkosťou, farbou a povrchovou úpravou. 

482,90 €

Každý kus je jedinečný.

482,90 €

Upozorňujeme, že kolieska nie sú funkčné a slúžia iba ako dekorácia.

192,96 €

Krásna stolová doska vyrobená z mangového dreva. Doska stola má rozmer 70 x 60 cm a perfektne sa hodí k podstavcom, ktoré nájdete v našom internetovom obchode. V rovnakej sérii nájdete aj štvorcovú a okrúhlu dosku stola z mangového dreva. 

450,70 €

Krásny originálny stôl zo starej školy.

386,26 €

Industriálny konferenčný stolík zo železa. Doska stola je vyrobená z perforovaného železa a k tomu je pridané kožené vrecko na vaše časopisy a noviny. 

160,75 €

Štýlový okrúhly príručný stolík s elegantnou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

105,98 €

Štýlový stolík v tvare valca s elegantnou stolovou doskou z čierneho kameňa a železným rámom. 

176,86 €

Stolová doska surového vzhľadu, vyrobená z recyklovaného dreva. Hodí sa na všetky naše železné podstavce.

176,86 €

Stolová doska surového vzhľadu, vyrobená z recyklovaného dreva. Hodí sa na všetky naše železné podstavce.

192,96 €

Stolová doska surového vzhľadu, vyrobená z recyklovaného dreva. Hodí sa na všetky naše železné podstavce.

209,06 €

Stolová doska surového vzhľadu, vyrobená z recyklovaného dreva. Hodí sa na všetky naše železné podstavce.

418,46 €

Rustikálna stolová doska z nádherne patinovaného dreva.

386,26 €

Surový podstavec pre kaviarenské stoly. Hodí sa na všetky naše stoly  a s našou širokou ponukou stoličiek môžete vytvoriť super jedinečné a útulné prostredie.

354,05 €

Doska stola vyrobená z recyklovaného dreva - drevo má krásnu patinu a  jedinečnú štruktúru.

337,94 €

Ak chcete stolovú dosku so surovým a rustikálnym vzhľadom, je táto doska dobrou voľbou. Stolová doska je vyrobená z nádherne patinovaného dreva, hodí sa pre 4 osoby. Doska stola sa hodí na všetky naše podstavce, odporúčame vám 2 podstavce.