.

STOLIČKY

Industriálne stoličky často plnia nielen funkciu sedenia. Náš sortiment tvoria novo vyrobené stoličky ale aj staré vintage historické nálezy, pri ktorých je pohodlie a dizajn veľmi dôležité. Pri tovare s kožou upozorňujeme na skutočnosť, že koža je prírodný produkt, a preto sa môžu vyskytnúť rozdiely vo farbe, vzhľade a povrchu. Malé praskliny a jazvy sú prirodzené a nie sú výrobnou chybou.

Aktívne filtre

43,00 €

Mini drevený hokerlík. Hokerlík je vyrobený z ľahkého recyklovaného dreva. Žiadna domácnosť sa bez neho nezaobíde :-)

95,04 €

 Upozorňujeme, že všetky originálne stoličky sa líšia povrchovou úpravou, farbou a veľkosťou.

192,96 €
354,05 €

Rám stoličky je vyrobený z guľatého železa, ktoré dodáva ľahkosť, rovnako ako polstrované sedadlo z hnedej kože.

154,32 €

Veľmi elegantná stolička so sedadlom zo starožitnej hnedej kože a nohami z jemného kovu. 

482,90 €

Táto krásna pôvodná stará lavička v kine pochádza z indického kina, kde sa na plátne premietalo veľa bollywoodskych filmov.

183,31 €

Barová stolička vyrobená so železného podstavca s okrúhlym čalúneným koženým sedadlom. Táto barová stolička je robustná ale dá sa s ňou ľahko pohybovať. Čalúnená kožená sedačka poskytuje pohodlné sedenie.

289,61 €

Stolička s dreveným sedadlom a operadlom. Konšrukcia je kovová.   Táto stolička bola predtým súčasťou celej série stoličiek v indickom  kine, ale teraz je rozdelená na jednotlivé kusy, aby bola vo vašom dome použiteľnejšia. Pre tých, ktorí pri nákupe myslia udržateľné.

225,19 €

Rozkošná vintage barová stolička s okrúhlym koženým sedadlom a čiernym podstavcom. 

157,63 €

Pekná stará školská lavica v patinovej  modrej farbe. Lavica aj stôl sú vyrobené zo železa. Dodajte interiéru  historický výraz pomocou tejto štýlovej  školskej lavice.

241,30 €

Stará lavica v krásnom patinovanom dreve. Lavica je mimoriadne dekoratívna a praktická a dá sa ľahko umiestniť na veľa miest, ako je kuchyňa, spálňa, chodba, interiér obchodu. Drevená lavica dokonale zapadá do prírodného alebo severského štýlu.

267,07 €

Stará drevená lavica s lamelami - tmavozelená. Lavica sa perfektne hodí do klasického severského štýlu alebo do romantického interiéru a dodá pekný kontrast ..

241,30 €

Krásna stará drevená lavica s historickým vintage  výrazom. 

176,86 €

Krásna stará drevená lavica s lamelami. 

305,71 €

Krásna stará drevená lavica. 

482,90 €

Originálna stará vintage kinosedačka, 2 sedadlá. Krásna s historickým štýlom.  Umytá a voskovaná.

82,15 €

Vintage kovoá stolička s okrúhlym sedadlom z recyklovaného dreva.Stolička má jednoduchý a mierne industrány vzhľad a pekne zapadne do moderného dekoru. Použite ho ako doplnok k jedálenskému stolu alebo ako dekoráciu predsiene alebo dokonca ako malý príručný stolík pri posteli.

78,94 €

Stolička z recyklovaného dreva. Nevyzerá veľká, ale má toľko funkcií, že akonáhle ste si ju priniesli do svojho domova, je ťažké zabísť sa bez nej. Použite ju ako príručný stolík, nočný stolík alebo jednoducho na sedenie, keď je potrebné ďalšie sedadlo. Naozaj ju ešte namáte ?

202,63 €

Ak hľadáte barové stoličky, ktoré sú rustikálne a jedinečné, potom sú tieto perfektnou voľbou.

160,75 €

Industrálna stolička  - matný kov 

160,75 €

Stolička VING v starožitnej čiernej farbe s podrúčkami a malým znakom na zadnej strane. Stolička sa javí opotrebované, vďaka čomu nevyzerá úplne novo. Vytvorte kontrast a osobnosť pridaním napríklad jahňacej kože, ktorá stoličke dodá viac života.

160,75 €

Industriálna stolička - lesklá

80,21 €

Originálna stará skladacia stolička. 

160,75 €

Industrálna obývacia kovová stolička.

254,18 €

Nádherne kreslo s hnedou kožou na sedadle a operadle a s čiernym železným podstavcom.

209,06 €

Tento vankúš sa stane daľším členom vašej rodiny. 

221,95 €

Vintage okrúhly kožený puf s výraznými stehmi - starohnedý. Tento kožený puf bude ladiť so surovým a hippie štýlom zdobenia.

209,06 €

Vintage štvorcový kožený puf s viditeľnými stehmi - starohnedý. Tento kožený puf bude vyzerať skvele v každej miestnosti.