.

STOLIČKY

Industriálne stoličky často plnia nielen funkciu sedenia. Náš sortiment tvoria novo vyrobené stoličky ale aj staré vintage historické nálezy, pri ktorých je pohodlie a dizajn veľmi dôležité. Pri tovare s kožou upozorňujeme na skutočnosť, že koža je prírodný produkt, a preto sa môžu vyskytnúť rozdiely vo farbe, vzhľade a povrchu. Malé praskliny a jazvy sú prirodzené a nie sú výrobnou chybou.

Aktívne filtre

96,31 €
Mali sme šťastie, pretože sme získali veľké množstvo starých taburetiek, ktoré pôvodne v Indii slúžili ako školské, pracovné a jedálenské stoličky. Taburetka nevyzerá veľa, ale má toľko využití a keď ju už máte doma, môže byť ťažké sa bez nej zaobísť. Použite taburetku ako príručný stolík, nočný stolík, poskladajte niekoľko spolu ako kreatívny konferenčný stolík alebo si na ňu len sadnite, keď potrebujete ďalšie sedadlo. Upozorňujeme, že všetky sa líšia povrchom a veľkosťou.
386,26 €
Jedinečná stará lavica so 6 nohami z krásne patinovaného dreva. Lavica je vysoko dekoratívna a praktická a ľahko sa zmestí do viacerých priestorov ako vo vašej súkromnej výzdobe, tak aj vo vašom obchode alebo kaviarni. Drevená lavica dokonale zapadne do prírodného alebo severského štýlu interiérového dizajnu. Môžu sa vyskytnúť rozdiely vo veľkosti, povrchovej úprave a rozmeroch lavičiek. Ideálne pre tých, ktorí pri nákupe nových produktov radi nakupujú udržateľne.
354,05 €
Štvorcový - praktický - dobrý štýl. Puf môže mať niekoľko funkcií. Môže to byť ďalšie sedadlo, dobrá opierka na nohy alebo sa môže použiť ako konferenčný stolík, ak pridáte veľký podnos. S týmto puzdrom získate chutný a multifunkčný kus nábytku, ktorý vo vašej výzdobe urobí zázraky. Puf je vyrobený z hnedej kože a vyplnený recyklovanou bavlnou. Puf pre každého, kto chce kus nábytku v jednoduchom, nadčasovom a štýlovom dizajne.
418,46 €
Jedinečná stará lavica so 6 nohami z krásne patinovaného dreva. Lavica je vysoko dekoratívna a praktická a ľahko sa zmestí do viacerých priestorov ako vo vašej súkromnej výzdobe, tak aj vo vašom obchode alebo kaviarni. Drevená lavica dokonale zapadne do prírodného alebo severského štýlu interiérového dizajnu. Môžu sa vyskytnúť rozdiely vo veľkosti, povrchovej úprave a rozmeroch lavičiek. Ideálne pre tých, ktorí pri nákupe nových produktov radi nakupujú udržateľne.
418,46 €
Jedinečná stará lavica s 3 nohami z krásne patinovaného dreva. Lavica je vysoko dekoratívna a praktická. Ľahko sa zmestí do viacerých oblastí vo vašej súkromnej výzdobe aj vo vašom obchode alebo kaviarni. Drevená lavica dokonale zapadne do prírodného alebo severského štýlu interiérového dizajnu. Môžu sa vyskytnúť rozdiely vo veľkosti, povrchovej úprave a rozmeroch lavičiek. Táto drevená lavica sa dá využiť oveľa viac ako len na sedenie. Skvele sa hodí aj na vystavenie ozdôb alebo uloženie hromád kníh. Ideálne pre tých, ktorí pri nákupe nových produktov radi nakupujú udržateľne.
386,26 €
Krásna, zelená vintage lavica s peknou patinou. Táto železná lavica je podstatou surového priemyselného dizajnu. S rustikálnou patinou a pútavou zelenou farbou dodáva lavici jemný šmrnc.
186,53 €
Jedinečná stará školská lavica cca 33 cm. vysoká. Táto drevená lavica sa dá využiť oveľa viac ako len na sedenie. Skvele sa hodí aj na vystavenie ozdôb alebo uloženie hromád kníh. Ideálne pre tých, ktorí pri nákupe nových produktov radi nakupujú udržateľne.
241,30 €
Pôvodná stará lavica s krásnou patinou. Táto lavica mala svoj minulý život v Indii. Umiestnite ho pod svoj obľúbený strom v záhrade a vychutnajte si pokojné chvíle s čerstvou šálkou kávy a pekným domácim časopisom. Túto lavicu je možné umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti alebo vo vašej firme.
70,56 €
Stará železná skladacia stolička. Skladacia stolička plná histórie, patiny a originality sa dá použiť v každej miestnosti, kde výzdobe dodá osobitosť a atmosféru. Pôvodná stará skladacia stolička je ľahká ako na pohľad, tak aj na hmotnosť a mala svoj predchádzajúci život na Ďalekom východe, kde sa používala ako jedálenská stolička, jedálenská stolička alebo školská stolička. Pre tých, ktorí pri nákupe myslia udržateľne.
418,46 €
Tu získate naozaj prvotriednu barovú stoličku v peknej byvolej koži. Pohodlie a kvalita sú kľúčové slová pre túto barovú stoličku, ktorá má pohodlné čalúnené prešívané kožené sedadlo, ako aj elegantný čierny lakovaný železný podnož. Barová stolička je krásne a elegantne navrhnutá v škandinávskom dizajne. Jeho organický výraz s jemnými líniami vyjadruje skutočne jemný štýl a triedu. Túto krásnu stoličku je ľahké umiestniť do vašej reštaurácie, baru alebo do vášho domova. Barová stolička sa dodáva v nezmontovanom stave so sedákom a podstavcom samostatne.
418,46 €
Wow ! Nádherná barová stolička v tej najfantastickejšej byvolej koži, ktorá bude ozdobou každej reštaurácie, baru alebo vášho domova. Operadlo a sedadlo barovej stoličky sú čalúnené prešívanou kožou, ktorá poskytuje mäkký, príjemný a pohodlný pocit. Barová stolička získava eleganciu vďaka elegantnej kovovej podnoži zlatej farby, ktorá jej dodáva ľahký vzhľad, ktorý dokonale zapadá do moderného severského dekoru. Upozorňujeme, že stolička sa dodáva v dvoch častiach s malou taškou so skrutkami, takže škrupinu môžete ľahko namontovať na zlatú základňu, ktorá je súčasťou balenia.
386,26 €
Stolička k jedálenskému stolu Comfort v tej najfantastickejšej byvolej koži naozaj robí čest svojmu menu! Kreslo pozýva na veľa príjemných hodín pri stole, pretože čalúnenie a mäkká koža poskytujú skutočne pohodlné sedenie. Stolička k jedálenskému stolu má štíhlu kovovú základňu, vďaka čomu pôsobí ľahko a elegantne. Štýlový dizajn sa perfektne hodí k mnohým rôznym štýlom interiéru, ale stoličke Comfort sa darí najmä v modernom, organickom a severskom štýle. Upozorňujeme, že stolička sa dodáva v dvoch častiach s malým vrecúškom so skrutkami, takže škrupinu môžete ľahko namontovať na zlatú základňu, ktorá je súčasťou balenia.
386,26 €
Pohodlná jedálenská stolička z mäkkej byvolej kože. Stolička k jedálenskému stolu má podnož z kovu zlatej farby a pohodlný čalúnený sedák z prešívanej kože. Krásna stolička k jedálenskému stolu je kúskom skutočne solídneho kvalitného remeselného spracovania od Trademark Living a stolička sa perfektne hodí do každej reštaurácie alebo kaviarne, kde budú hostia rozmaznávaní mimoriadne dobrým komfortom sedenia. Jednoduchý a úžasný dizajn dobre zapadá do organického a škandinávskeho štýlu interiérového dizajnu, kde sa dôraz kladie skôr na suroviny a kvalitu ako na kvantitu. Upozorňujeme, že stolička sa dodáva v dvoch častiach s malým vrecúškom so skrutkami, takže škrupinu môžete ľahko namontovať na zlatú základňu, ktorá je súčasťou balenia.
93,10 €
Táto taburetka je vyrobená zo železa a lakovaná v sivom odtieni. Stolička má chladný vzhľad s viditeľnými zvarmi a skrutkami. Má mnohoraké využitie a okrem toho, že dokáže poskytnúť miesto navyše, môžete ho využiť aj ako príručný stolík, malý konferenčný stolík alebo nočný stolík. Taburetka Roy je ideálnou voľbou pre vás, ktorí máte radi rustikálny dekor so surovými prvkami a jedinečným šarmom.
43,00 €

Mini drevený hokerlík. Hokerlík je vyrobený z ľahkého recyklovaného dreva. Žiadna domácnosť sa bez neho nezaobíde :-)

44,78 €
S týmto malým vankúšom na sedenie z čiernej kože môžete rýchlo a ľahko urobiť svoju barovú stoličku alebo stoličku pohodlnejšou a dať jej nový vzhľad. Vankúš má jednoduchý a moderný dizajn. Vhodné pre barovú stoličku LIVING M110005A-G a barovú stoličku LIVING M11004 vo všetkých farbách.
44,78 €
S týmto malým vankúšom na sedenie z hnedej kože rýchlo a ľahko urobíte svoju barovú stoličku pohodlnejšou a dodáte jej nový vzhľad. Vankúš má jednoduchý a moderný dizajn. Hodí sa k barovej stoličke LIVING M110005A-G a M11004 vo všetkých farbách.
354,05 €
Stará lavička v krásnom patinovanom dreve. Lavica je mimoriadne dekoratívna a praktická a dá sa ľahko umiestniť do mnohých oblastí, ako je kuchyňa, spálňa, chodba, v obchode s interiérom. Drevená lavica dokonale zapadá do prírodného alebo severského štýlu.
170,42 €

Veľmi elegantná stolička so sedadlom zo starožitnej hnedej kože a nohami z jemného kovu. 

547,32 €

Táto krásna pôvodná stará lavička v kine pochádza z indického kina, kde sa na plátne premietalo veľa bollywoodskych filmov.

869,47 €

Krásna, originálna stará kino lavica do kina so 4 drevenými sedadlami.

225,19 €

Barová stolička vyrobená so železného podstavca s okrúhlym čalúneným koženým sedadlom. Táto barová stolička je robustná ale dá sa s ňou ľahko pohybovať. Čalúnená kožená sedačka poskytuje pohodlné sedenie.

321,82 €

Stolička s dreveným sedadlom a operadlom. Konšrukcia je kovová.   Táto stolička bola predtým súčasťou celej série stoličiek v indickom  kine, ale teraz je rozdelená na jednotlivé kusy, aby bola vo vašom dome použiteľnejšia. Pre tých, ktorí pri nákupe myslia udržateľné.

257,40 €

Rozkošná vintage barová stolička s okrúhlym koženým sedadlom a čiernym podstavcom. 

241,30 €

Stará lavica v krásnom patinovanom dreve. Lavica je mimoriadne dekoratívna a praktická a dá sa ľahko umiestniť na veľa miest, ako je kuchyňa, spálňa, chodba, interiér obchodu. Drevená lavica dokonale zapadá do prírodného alebo severského štýlu.

267,07 €

Stará drevená lavica s lamelami - tmavozelená. Lavica sa perfektne hodí do klasického severského štýlu alebo do romantického interiéru a dodá pekný kontrast ..

273,50 €

Krásna stará drevená lavica s historickým vintage  výrazom.