.

STOLIČKY

Industriálne stoličky často plnia nielen funkciu sedenia. Náš sortiment tvoria novo vyrobené stoličky ale aj staré vintage historické nálezy, pri ktorých je pohodlie a dizajn veľmi dôležité. Pri tovare s kožou upozorňujeme na skutočnosť, že koža je prírodný produkt, a preto sa môžu vyskytnúť rozdiely vo farbe, vzhľade a povrchu. Malé praskliny a jazvy sú prirodzené a nie sú výrobnou chybou.

Aktívne filtre

235,20 €
Dočasne nedostupné
72,28 €
Dočasne nedostupné
289,58 €
Dočasne nedostupné
93,88 €
Dočasne nedostupné
325,81 €

Krásna čierno patinovaná lakovaná drevená lavica. 

180,85 €

Puf je t ručne vyrobený a sú rozdiely v povrchovej úprave a veľkosti kusov látky. 

235,20 €

Staré džínsy sa zmenili na tento pútavý puf. Valcový a multifunkčný s výškou, ktorá umožňuje použiť puf ako extra sedadlo, malý stolík alebo opierku nôh. Je pevný, keďže valec je vyrobený z drevenej konštrukcie. Puf je tiež ručne vyrobený a budú rozdiely v povrchovej úprave a veľkosti kusov látky.

343,93 €

Hranaté, surové a robustné. Táto taburetka s pevným železným rámom a krásnym koženým čalúneným sedadlom je pre vás, ktorí máte radi dizajn a estetiku. 

235,20 €

Super cool stolička LIVING starožitná čierna s vysokým operadlom. 

235,20 €

LIVING stolička v starožitnej čiernej farbe s lakťovou opierkou. Stolička je vyrobená zo železa s pekným koženým sedadlom a operadlom v jemnej koňakovej farbe bez čalúnenia.

108,35 €

Klasicky starý drevený hokerlík. 

398,30 €
Štvorcový - praktický - dobrý štýl. Puf môže mať niekoľko funkcií. Môže to byť ďalšie sedadlo, dobrá opierka na nohy alebo sa môže použiť ako konferenčný stolík, ak pridáte veľký podnos. S týmto puzdrom získate chutný a multifunkčný kus nábytku, ktorý vo vašej výzdobe urobí zázraky. Puf je vyrobený z hnedej kože a vyplnený recyklovanou bavlnou. Puf pre každého, kto chce kus nábytku v jednoduchom, nadčasovom a štýlovom dizajne.
470,77 €

Barová stolička v peknej byvolej koži. Barová stolička sa dodáva v nezmontovanom stave so sedákom a podstavcom samostatne.

470,77 €

Barová stolička v peknej byvolej koži. Barová stolička sa dodáva v nezmontovanom stave so sedákom a podstavcom samostatne.

434,54 €

Stolička k jedálenskému stolu Comfort v tej najfantastickejšej byvolej koži.

434,54 €

Stolička k jedálenskému stolu Comfort z tej najfantastickejšej byvolej kože. 

72,28 €

Kovový hokerlík alebo taburetka . Dá sa využiť aj ako malý príručný stolík. 

43,00 €

Mini drevený hokerlík. Hokerlík je vyrobený z ľahkého recyklovaného dreva. Žiadna domácnosť sa bez neho nezaobíde :-)

50,38 €

S týmto malým vankúšom na sedenie z čiernej kože môžete rýchlo a ľahko urobiť svoju barovú stoličku alebo stoličku pohodlnejšou a dať jej nový vzhľad.  Vhodné pre barovú stoličku LIVING M110005A-G a barovú stoličku LIVING M11004 vo všetkých farbách.

50,38 €

S týmto malým vankúšom na sedenie z hnedej kože rýchlo a ľahko urobíte svoju barovú stoličku pohodlnejšou a dodáte jej nový vzhľad.  Hodí sa k barovej stoličke LIVING M110005A-G a M11004 vo všetkých farbách.

191,73 €

Veľmi elegantná stolička so sedadlom zo starožitnej hnedej kože a nohami z jemného kovu. 

253,34 €

Barová stolička vyrobená so železného podstavca s okrúhlym čalúneným koženým sedadlom. Táto barová stolička je robustná ale dá sa s ňou ľahko pohybovať. Čalúnená kožená sedačka poskytuje pohodlné sedenie.

362,04 €

Stolička s dreveným sedadlom a operadlom. Konšrukcia je kovová.   Táto stolička bola predtým súčasťou celej série stoličiek v indickom  kine, ale teraz je rozdelená na jednotlivé kusy, aby bola vo vašom dome použiteľnejšia. Pre tých, ktorí pri nákupe myslia udržateľné. K dispozícii su rôzne kombinácie sedadiel. 

289,58 €

Rozkošná vintage barová stolička s okrúhlym koženým sedadlom a čiernym podstavcom. 

307,69 €

Krásna stará drevená lavica s historickým vintage  výrazom. 

235,20 €

Krásna stará drevená lavica s lamelami. 

615,74 €

Originálna stará vintage kinosedačka, 2 sedadlá. Krásna s historickým štýlom.  Umytá a voskovaná.

108,35 €

Stolička z recyklovaného dreva. Nevyzerá veľká, ale má toľko funkcií, že akonáhle ste si ju priniesli do svojho domova, je ťažké zabísť sa bez nej. Použite ju ako príručný stolík, nočný stolík alebo jednoducho na sedenie, keď je potrebné ďalšie sedadlo. Naozaj ju ešte namáte ?

253,34 €

Ak hľadáte barové stoličky, ktoré sú rustikálne a jedinečné, potom sú tieto perfektnou voľbou.

198,96 €

Industriálna stolička - lesklá

93,88 €

Originálna stará skladacia stolička. 

198,96 €

Industrálna stolička  - matný kov 

198,96 €

Industrálna obývacia kovová stolička.