.

Aktívne filtre

25,44 €

Rastliny vytvárajú život a atmosféru. A rastliny potrebujú krásny hlinený črepník alebo pokrievky na kvetináče. Tento hlinený kvetináč má krásnu tmavú patinu a hodí sa dobre do väčšiny domov. Vďaka nemu bude každá kvetina alebo rastlina vyzerať nádherne. Hrniec nie je vodotesný, ale dá sa použiť so sklenenou / plastovou vložkou pre rastliny.

14,50 €

Malá, detailná a výrazná drevená figúrka Ganéša a slona. Postava je ručne vyrobená a má krásnu patinu. Spojte pekné malé postavičky s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru. O Ganéšovi je známe, že je bohom, ktorý odstraňuje prekážky vďaka svojej jedinečnej schopnosti vydláždiť cestu vnútornému mieru. Ganéša je bohom múdrosti, inteligencie, vzdelania, šťastia a osudu. V hinduizme veľmi obľúbený boh.

59,59 €

Všetky bedničky sa líšia farbou a dizajnom. Niektoré s väčšou patinou ako iné. 

57,67 €

Všetky bedničky sa líšia farbou a dizajnom. Niektoré viac, iné menej.

60,89 €

Všetky bedničky sa líšia farbou a dizajnom. Niektoré viac, iné menej.

64,10 €

Bednička bola pôvodne naplnená fľašami typu „Codd Bottles“ pomenovaný podľa vynálezcu Hirama Codda 1838-1887. Doprajte tejto rustikálnej drevenej krabici oživenie.

73,78 €

Industrálna skládací židle plná historie, patiny a originality se dá použít v každé místnosti, kde dodává dekoru osobnost a atmosféru. Design který neomrzel desítky let. Trochu hrdze a patiny ..to presne chceme. 

9,34 €

Staré kamenné rámy vypálené z kamennej drte.

76,99 €

Ste pripravení na jedinečnú výzdobu stien? Potom tu nájdete dobrú ponuku. Je to originálny, starý, silný remienok, ku ktorému sú pripevnené 4 kovové poháre. Tento výtvor sa predtým používal na prepravu vody v indickom poľnohospodárstve. Máme nainštalované iba dve armatúry, takže si ich môžete zavesiť na stenu a použiť na malé zelené rastliny, čajové svetielka, rôzne skladovacie účely alebo na ozdobu sviatkov roka. Upozorňujeme, že môžu existovať odchýlky vo farbe, dizajne a veľkosti. Pre tých, ktorí si cenia recykláciu.

370,15 €

Jedná sa o jedinečný starý stôl v krásnej modrej farbe. Má drevenú dosku stola a nohy zo železa. Stôl sa predtým používal ako cateringový stôl pre veľké svadby a pre verejné akcie v Indii. Pri objednávke takého stola upozorňujeme, že v dreve budú stopy a škrabance. Ak v stole boli väčšie trhliny, opravili sa pomocou plechov. K dispozícii budú tiež rozdiely vo farbe a veľkosti. Môžeme vám sľúbiť, že s týmto jedinečným stolom získate niečo krásne a použité, čo bude vo vašom interiéri vyzerať skvele. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslíte udržateľne. Stolík je skladací.

9,34 €

Stará vintage drevená činka . PS . s obľubou ju aportujú malé plemeno psov :-)

192,96 €

Rozmery medzi strednou / hornou policou cca. 35 cm. Rozmer medzi spodnou / strednou poličkou cca. 29 cm.

418,46 €

Všetky sa líšia farbou, veľkosťou a povrchovou úpravou. 

15,79 €

Originálna stará priemyselná sklenená fľaša z hrubého hnedého skla.

95,04 €

 Upozorňujeme, že všetky originálne stoličky sa líšia povrchovou úpravou, farbou a veľkosťou.

241,30 €

Originálna stará lavica s krásnou patinou. 

321,82 €

Ak hľadáte niečo krásne a použité, je tu perfektný malý kúsok nábytku. Tento malý konferenčný stolík sa predtým používal na mletie obilia. Na bočnej strane stola vidíte, že sa tam nachádzala malá diera, ktorá je teraz uzavretá kúskom dreva. Tento otvor sa používal na vytláčanie mletého zrna. Všetky stoly sú pôvodné staré a líšia sa veľkosťou, farbou a povrchovou úpravou. 

128,54 €

Tieto staré, jedinečné, vyrezávané drevené ozdoby sú skvelé na zavesenie na stenu. Každá drevená dekorácia má svoju vlastnú štruktúru v dreve a vlastnú patinu. Existujú veľké rozdiely vo veľkosti a vzore. Ozdoby sa pôvodne používali ako cementové formy. Vyrobené cementové panely sa potom okrem iného používali ako štukové stropy alebo ozdoba budov. Je to umelecké dielo samo o sebe a tiež ideálna voľba pre spotrebiteľa, ktorý si uvedomuje životné prostredie. 

14,50 €

Tieto starodávne kamenné formy sa v minulosti používali na výrobu sušienok v juhoindickom štáte Karnataka. Kamenné formy dali sušienkam krásny a dekoratívny dizajn. Všetky sa líšia veľkosťou, odtieňom a povrchovou úpravou. Môžu sa vyskytnúť aj malé praskliny.