.

Bedničky

Zabudnite na tuctový neporiadok. Vytvorte si autentický priestor s neštandardnými úložnými riešeniami. Strojená dokonalosť zabíja kreativitu a tvorivé myslenie. Industrálny nábytok okoreňte našimi úložnými krabicami alebo vintage regálmi.

Aktívne filtre

19,90 €

Jedinečné dekoratívne staré drevené tehlové formy, ktoré sa pôvodne používali na výrobu veľkého množstva hlinených tehál.

64,00 €

Pôvodná stará drevená krabica s 15 priehradkami a najkrajšou patinou. Pomocou škatule môžete sledovať svoje šijacie potreby, semená v skleníku alebo drobnosti na darčekové balenie alebo vianočné ozdoby. Môžete ho tiež zavesiť na stenu ako úplne jedinečný set box alebo ho použiť vo svojom klenotníctve na vystavovanie šperkov alebo kamienkov. Obmedzené iba predstavivosťou.

16,00 €

Ozdobné formy sa krásne hodia do kúpeľne na make-up alebo mydlo, do kuchyne na oleje alebo čerstvé korenie, do obývačky na sviečky alebo pletenie.

16,00 €

Každý box je ručne vyrobený a žiadne dva nie sú 100% rovnaké. Použite ich vo svojej kuchyni na súpravu na umývanie riadu, vo vašej kúpeľni na osobné výrobky, v obývačke na vonné sviečky a krásnu rastlinu alebo niečo úplne iné. Možnosti sú nekonečné.

54,00 €

Drevená krabica s priehradkami. Táto drevená krabica je dekoratívna a praktická - využite ju na uloženie na stôl alebo ju zaveste na stenu

79,00 €

Veľký úložný box z perforovaného železa. Perfektne sa hodí k nášmu stojanu na oblečenie č. Výrobku: M1713

19,00 €

Každý kus ma svoju pôvodnú  patinu . Ideálne na skladovanie vínových fliaš. Rôzne úrovne opotrebovania . 

139,00 €

Skladovacie krabice - Set