.

SVIETIDLÁ

Industriálne svietidlá nie sú len otázkou svetla - je to aj otázka štýlu a dizajnu. Malo by sa na ne dať  pekne pozerať, aj keď sú vypnuté. Industrálna lampa či už stojí na zemi alebo na stole vytvorí  okamžité kúzlo vintage atmosféry.

Aktívne filtre

289,58 €
Dočasne nedostupné
217,08 €
Dočasne nedostupné
289,58 €

Tento model sa vyrába v 3 veľkostiach: malá, stredná a veľká.

217,08 €

Tento model sa vyrába v 3 veľkostiach: malá, stredná a veľká.

162,73 €

Ručne pletené tienidlo z čierno maľovaného bambusu. Vzhľadom na to, že lampa je ručne vyrobená, vezmite prosím na vedomie, že medzi jednotlivými lampami môžu existovať odchýlky a malé rozdiely v povrchovej úprave a sýtosti farieb. Vrchná časť svietidla má priemer 33 cm. Táto lampa je dostupná aj v prevedení x-large M08353 a medium M08354.

434,54 €

Tento model sa vyrába v 3 veľkostiach: malá, stredná a veľká.

362,04 €

Ručne pletené tienidlo z čierno maľovaného bambusu. Vzhľadom na to, že lampa je ručne vyrobená, vezmite prosím na vedomie, že medzi jednotlivými lampami môžu existovať odchýlky a malé rozdiely v povrchovej úprave a sýtosti farieb. Vrchná časť svietidla má priemer 61 cm. Táto lampa je dostupná aj v strednej verzii M08354 a malej M08355.

198,96 €

Ručne pletené tienidlo z čierno maľovaného bambusu. Vzhľadom na to, že lampa je ručne vyrobená, vezmite prosím na vedomie, že medzi jednotlivými lampami môžu existovať odchýlky a malé rozdiely v povrchovej úprave a sýtosti farieb. Vrchná časť svietidla má priemer 34 cm. Táto lampa je dostupná aj v prevedení x-veľká M08353 a malá M08355.

289,58 €

Stropné svietidlo Norr je vyrobené so železným rámom a recyklovaným drevom. Lampa je navrhnutá s ohľadom na severský štýl a poskytuje krásne svetlo v miestnosti. Táto lampa je dostupná aj v menšom modeli - M08352.

217,08 €

Stropné svietidlo Norr je vyrobené so železným rámom a recyklovaným drevom. Lampa je navrhnutá s ohľadom na severský štýl a poskytuje krásne svetlo v miestnosti. Táto lampa je dostupná aj vo veľkom modeli - M08351.

307,69 €

Originálne pôvodné lodné lampy z 50-tych rokov. Lampy su zreštaurované s novou elektroinštaláciou .

307,69 €

Originálne pôvodné lodné lampy z 50-tych rokov. Lampy su zreštaurované s novou elektroinštaláciou .

162,73 €

Pôvodná zreštaurovaná lodná lampa. Nová elektroinštalácia. Jednotlivé kusy sa od seba líšia originálnou patinou. 

126,50 €

Každé z týchto svietidiel je vyrábané ručne a preto má úplne jedinečný, organický tvar a hrúbku. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

86,62 €

Stropné svietidlo Adab vyrobené z papier-maše. Lampa je ručne vyrobená z recyklovaného papiera a je ideálna na dodanie surovej atmosféry výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

140,97 €

Stropné svietidlo Chennai je lampa vyrobená z recyklovaného papiera. Je stvorená pre vás, ktorí oceňujete udržateľnosť a štýlový severský dizajn, no v žalúdku máte schovaného malého rebela. Kombinácia klasických zemitých tónov a surového, plisovaného povrchu ručne vyrábaného stropného svietidla Chennai znamená, že svietidlo upúta pozornosť, no napriek tomu zapadne do štýlového interiéru. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

198,96 €

Stropné svietidlo Nagpurje je vyrobená z recyklovaného papiera. Je stvorená pre vás, ktorí oceňujete udržateľnosť a štýlový severský dizajn, no v žalúdku máte schovaného malého rebela. Kombinácia klasických zemitých tónov a surového, plisovaného povrchu ručne vyrábaného stropného svietidla Chennai znamená, že svietidlo upúta pozornosť, no napriek tomu zapadne do štýlového interiéru. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

180,85 €

Ručne vyrábané lampy z papiera-maché sú vyrobené z recyklovaného papiera, čo dáva každej lampe jedinečný a pútavý vzhľad, ktorý je ideálny na pridanie niečoho navyše k výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

133,73 €

Stropné svietidlo New Delhi je ručne vyrábané svietidlo vyrobené z papierového mašé, ktoré spája klasické dizajnérske tradície plisovania a organických foriem s veľmi zvláštnym výrazom. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.

119,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej  starožitnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

129,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej matnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Velmi jedinečná závěsná lampa v tvrdém industriálním designu. Při každém úhlu pohledu má jiný odstín. Závěsná lampa Thormann je k dispozici ve dvou velikostech a velkém výběru barev. Najděte svého oblíbeného zde na stránce pod závěsnými lampami.

129,00 €

Veľká ale veľmi ľahká závesná lampa v tvare vejáru. 

253,34 €

Klasická industriálna nožnicová lampa. 

71,52 €

Milá malá stolová lampa v tvare balóna.

133,73 €

Moderná industriálna stolná lampa s perforovaným svetlým tienidlom. Malé otvory vo svetlom tienidle poskytnú nádherný zdroj svetla.

253,34 €

Stará dobrá klasika. Veĺká závesná industriálna lampa s možnou dĺžkou až 84cm. Ideálny dizajnový doplnok pre loftové priestory. 

144,61 €

Lampa je vyrobená z častí pôvodného starého mopedu - dokonalá recyklácia. 

398,30 €

Zaujímava lampa zo starého skútra. Ideálna na dotvorenie industriálnej alebo vintage atmosféry.