.

SVIETIDLÁ

Industriálne svietidlá nie sú len otázkou svetla - je to aj otázka štýlu a dizajnu. Malo by sa na ne dať  pekne pozerať, aj keď sú vypnuté. Industrálna lampa či už stojí na zemi alebo na stole vytvorí  okamžité kúzlo vintage atmosféry.

Aktívne filtre

119,00 €
Dočasne nedostupné
273,50 €
Loď ahoj! Táto úplne jedinečná stará lodná lampa pridá krásny a rustikálny prvok do vašej výzdoby, či už vo vašej reštaurácii, obchode alebo doma. Lampa je stará lodná lampa, z ktorej sme vyrobili toto úplne jedinečné stropné svietidlo. Lodná lampa má najkrajšiu patinu a je cool sama o sebe, ale aj viacero svetiel dokopy.
273,50 €
Stará lodná lampa s najkrajšou patinou. Lodná lampa má pekné tienidlo za krásnou kupolou, ktorá vrhne svetlo do miestnosti. Stolná lampa má rustikálny vintage vzhľad, ktorý zároveň pôsobí surovo a industriálne. Použite ho na šírenie nálady v útulnom kútiku, v obchode, v reštaurácii alebo doma. Ty rozhodni.
144,65 €
Táto stará krásna lodná lampa je výnimočná. Lampa má krásnu patinu a s novoinštalovanou objímkou môže teraz zdobiť ako úplne unikátnu stolnú lampu vo vašej reštaurácii, obchode alebo vo vašom súkromí. Lampa bude perfektná v námorníckej téme, ale je tiež super cool a môže dodať vášmu dekoru šmrnc.
112,44 €
Prečo musí byť všetko vždy také dokonalé? Nechajte svoj dekor vyniknúť z davu s týmto dokonale nedokonalým stropným svietidlom Marakéš od Trademark Living. Každé z týchto svietidiel je vyrábané ručne a preto má úplne jedinečný, organický tvar a hrúbku. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
125,30 €
Stropné svietidlo Chennai je papier-maché lampa vyrobená z recyklovaného papiera. Je stvorená pre vás, ktorí oceňujete udržateľnosť a štýlový severský dizajn, no v žalúdku máte schovaného malého rebela. Kombinácia klasických zemitých tónov a surového, plisovaného povrchu ručne vyrábaného stropného svietidla Chennai znamená, že svietidlo upúta pozornosť, no napriek tomu zapadne do štýlového interiéru. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
176,86 €
V Trademark Living sme naplno využili ručne vyrábané stropné svietidlá z udržateľného papier-maché. Vďaka svojim neutrálnym odtieňom a plochej štruktúre je stropné svietidlo Nagpur ideálne na zavesenie nad jedálenský stôl alebo do predsiene. Plisovaný povrch dodáva dekoru jemne surový okraj. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
76,99 €
Čo získate, keď zmiešate surový a industriálny štýl s organickým a minimalistickým dizajnom? Mohlo by to byť toto stropné svietidlo Adab vyrobené z papier-maše. Lampa je ručne vyrobená z recyklovaného papiera a je ideálna na dodanie surovej atmosféry výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
160,75 €
Kto hovorí, že sa musíte uspokojiť s druhým najlepším? S týmto stropným svietidlom Kanpur papier-maché získate udržateľnosť a elegantný dizajn v jednom a tom istom rustikálnom balení. Ručne vyrábané lampy z papiera-maché od Trademark Living sú všetky vyrobené z recyklovaného papiera, čo dáva každej lampe jedinečný a pútavý vzhľad, ktorý je ideálny na pridanie niečoho navyše k výzdobe reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
118,87 €
Dodajte svojmu interiéru jedinečný nádych s klasickým skladaným tienidlom so surovým zákrutom. Stropné svietidlo New Delhi je ručne vyrábané svietidlo vyrobené z papierového mašé, ktoré spája klasické dizajnérske tradície plisovania a organických foriem s veľmi zvláštnym výrazom. Na dosiahnutie úplného vzhľadu bez kompromisov v osvetlení odporúčame lampu namontovať s niektorou z našich ručne vyrábaných a stmievateľných LED žiaroviek, ktoré nájdete v našom internetovom obchode.
119,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej  starožitnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

129,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej matnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Velmi jedinečná závěsná lampa v tvrdém industriálním designu. Při každém úhlu pohledu má jiný odstín. Závěsná lampa Thormann je k dispozici ve dvou velikostech a velkém výběru barev. Najděte svého oblíbeného zde na stránce pod závěsnými lampami.

129,00 €

Veľká ale veľmi ľahká závesná lampa v tvare vejáru. 

225,19 €

Klasická industriálna nožnicová lampa. 

80,21 €

Nástenné industriálne svietidlo s perforovaným tienidlom.

96,31 €

Milá malá stolová lampa v tvare balóna.

118,87 €

Moderná industriálna stolná lampa s perforovaným svetlým tienidlom. Malé otvory vo svetlom tienidle poskytnú nádherný zdroj svetla.

225,19 €

Stará dobrá klasika. Veĺká závesná industriálna lampa s možnou dĺžkou až 84cm. Ideálny dizajnový doplnok pre loftové priestory. 

79,00 €

Závesné svietidlo vyrobené z originálneho starého svietidla traktora. Super lampa s jednoduchým dizajnom v trendy vzhľade. OPRAVENÉ.

128,54 €

Lampa je vyrobená z častí pôvodného starého mopedu - dokonalá recyklácia. 

230,14 €

Originálna stará priemyselná lampa s dokonalou povrchovou úpravou. Na podlahu alebo na stenu.

192,96 €

Recyklované nástenné svietidlo s COOL vzhľadom. Vyrobené z originálneho starého svietidla traktora.

354,05 €

Zaujímava lampa zo starého skútra. Ideálna na dotvorenie industriálnej alebo vintage atmosféry.

41,88 €

Šnúra so stmievačom. Stmievač pripevnený na kábli. Max. príkon: 100W.

60,89 €

Vďaka svojej pôsobivej veľkosti dodáva NORI vašej žiarovke pocit dokonalej krásy. 

46,70 €

BOLETUS kombinuje tradíciu zaoblenej žiarovky s inováciou vertikálnych vlákien. Žiarovka má tento matný čierny vrch, ktorý poskytuje obzvlášť tlmený odtieň. 

31,90 €

LED žiarovka SENSIO I poskytuje teplé, jemné a veľmi útulné svetlo.