.

SVIETIDLÁ

Industriálne svietidlá nie sú len otázkou svetla - je to aj otázka štýlu a dizajnu. Malo by sa na ne dať  pekne pozerať, aj keď sú vypnuté. Industrálna lampa či už stojí na zemi alebo na stole vytvorí  okamžité kúzlo vintage atmosféry.

Aktívne filtre

129,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Táto lampa skvelo zapadá do klasického industriálneho severského štýlu  Je k dispozícii v mnohých farbách a okrem klasickej veľkosti je teraz aj v tejto veľa zákazníkmi požadovanej menšej verzii.

119,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej  starožitnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Vaše modlitby boli vypočuté, takže tu nájdete našu klasiku  v malej veľkosti. Lampa a reťaz sú v rovnakej matnej medenej farbe. . Závesnú lampu Thormann nájdete v dvoch veľkostiach a bohatom farebnom prevedení, takže existuje aj verzia pre vašu reštauráciu, obchod alebo domov.

129,00 €

Velmi jedinečná závěsná lampa v tvrdém industriálním designu. Při každém úhlu pohledu má jiný odstín. Závěsná lampa Thormann je k dispozici ve dvou velikostech a velkém výběru barev. Najděte svého oblíbeného zde na stránce pod závěsnými lampami.

129,00 €

Veľká ale veľmi ľahká závesná lampa v tvare vejáru. 

102,00 € 120,00 € -15%
151,08 €

Táto originálna stará lampa pre loď je čírym očným cukríkom. Lampa predtým visela na nákladnej lodi, ktorá sa plavila po veľkých oceánoch sveta a vedela by rozprávať. 

192,96 €

Klasická industriálna nožnicová lampa. 

64,10 €

Nástenné industriálne svietidlo s perforovaným tienidlom.

83,45 €

Milá malá stolová lampa v tvare balóna.

180,07 €

Vďaka svojmu jedinečnému priemyselnému vzhľadu je táto  lampa nevyhnutnosťou pre vás, ktorí chcete do svojho dekoru pridať niečo neobvyklé. Stropné svietidlo je pôvodné staré s reťazou a s pridanou novou elektrickou šnúrou. 

96,31 €

Moderná industriálna stolná lampa s perforovaným svetlým tienidlom. Malé otvory vo svetlom tienidle poskytnú nádherný zdroj svetla.

192,96 €

Stará dobrá klasika. Veĺká závesná industriálna lampa s možnou dĺžkou až 84cm. Ideálny dizajnový doplnok pre loftové priestory. 

79,00 €

Závesné svietidlo vyrobené z originálneho starého svietidla traktora. Super lampa s jednoduchým dizajnom v trendy vzhľade. OPRAVENÉ.

122,09 €

Lampa je vyrobená z častí pôvodného starého mopedu - dokonalá recyklácia. 

160,75 €

Recyklované nástenné svietidlo s COOL vzhľadom. Vyrobené z originálneho starého svietidla traktora.

321,82 €

Zaujímava lampa zo starého skútra. Ideálna na dotvorenie industriálnej alebo vintage atmosféry.

60,89 €

Vďaka svojej pôsobivej veľkosti dodáva NORI vašej žiarovke pocit dokonalej krásy. 

41,88 €

Šnúra so stmievačom. Stmievač pripevnený na kábli. Max. príkon: 100W.

46,70 €

BOLETUS kombinuje tradíciu zaoblenej žiarovky s inováciou vertikálnych vlákien. Žiarovka má tento matný čierny vrch, ktorý poskytuje obzvlášť tlmený odtieň. 

31,90 €

LED žiarovka SENSIO I poskytuje teplé, jemné a veľmi útulné svetlo.

34,15 €

NOCTIS LED je krásny diamantový tvar a sám o sebe veľmi dekoratívny. 

38,33 €

CALI I má túto krásnu a príťažlivú štruktúru vlákien, ktorá kombinuje originalitu a modernosť. 

29,30 €

Tento elegantný model IRIGO II je dlhý a grafický a svojím vertikálnym dizajnom zobrazuje jedinečnosť.

43,82 €

Vďaka zaoblenému tvaru a vláknam podobným DNA spája CALI originalitu a modernosť.

38,98 €

Krása žiarovky SENSIO II je zväčšená jej vynikajúcimi špirálovitými vláknami rozptyľujúcimi teplé, hladké a útulné svetlo.

279,94 €

LUMINA II premení váš interiér na majestátne miesto. Jeho veľká veľkosť rozptyľuje harmonické a intenzívne svetlo.

34,15 €

Táto pútavá žiarovka SPERO s vláknovou štruktúrou rozptyľuje najteplejšie svetlo, aké kedy vzniklo.