.

SKRINE A REGÁLY

Kto nesníva o skrinkách alebo regáloch, kde môže vystavovať alebo ukladať všetky svoje obľúbené veci ? Máme širokú škálu rôznych typov skriniek ako industrálna skriňa, skrinka z kovu s fantastickou patinou až po veľmi malú nástennú skrinku vyrobenú z vintage recyklovaného dreva. Drevené a kovové police v skvelých industrálnych dizajnoch. Spoločným znakom všetkých je, že majú príbeh.

Aktívne filtre

93,10 €
Vytvorte kreatívne úložné riešenie s touto policou, ktorá je vyrobená zo starých drevených dverí a má kožené remienky. Dodá vašej výzdobe osobný štýl a zároveň je veľmi funkčný. Toto je upcyklácia v celej svojej kráse. Môžu sa vyskytnúť farebné rozdiely na policiach.
89,88 €
Krásna modrá nástenná polica z dreva. Táto nástenná polica je krásna a dekoratívna sama o sebe, ale môže byť tiež dôležitou súčasťou vašej výzdoby vo všetkých izbách domu alebo vo vašom obchode. Použite ho na vystavenie všetkého od zelených rastlín až po vaše obľúbené drobnosti, aby ste svojmu dekoru dodali osobný nádych.
1 514,09 €
Očarujúca, modrá vitrína so sklom v oboch dverách. So štyrmi policami a celkom ôsmimi jemnými malými sklenenými tabuľami je táto vitrína perfektnou vitrínou pre vaše obľúbené drobnosti alebo najlepšie predmety. Vitrína sa hodí priamo do predajne alebo domácnosti v severskom štýle interiérového dizajnu.
515,45 €
Fantastická, krásna stará drevená nástenná skrinka. S dvomi dvierkami, ktoré umožňujú dobré skladovanie. Ak nemáte dostatok miesta na podlahe, táto skrinka je skutočne dobrou alternatívou a ponúka veľa možností, ako si príťažlivo vyzdobiť izbu.
273,50 €
Očarujúci starý drevený regál s 3 policami. Regál má dokonalú patinu, ktorá dodáva interiéru dušu a osobitosť. Stojan využijete ako v súkromnom dome, tak aj vo vašej firme. Stojan môže byť praktickým kusom nábytku v predsieni na topánky, čiapky a palčiaky. Do obývačky na knihy a dekoračné predmety alebo do detskej izby na hračky a ako úložný priestor. Pre vás, ktorí pri nakupovaní myslia na recykláciu.
83,45 €
Vytvorte kreatívne riešenie úložného priestoru s touto poličkou vyrobenou zo starých drevených dverí a kožených remienkov. Dodá vášmu dekoru osobný štýl a je tiež veľmi funkčný.
708,41 €
Regál z čierneho lakovaného železa, v jednoduchom, klasickom a surovom prevedení. Polička je vyrobená v multifunkčnom prevedení a veľmi dobre zapadá do surového a moderného štýlu. Je priestranný a má 6 políc. Môžu sa vyskytnúť malé škrabance a stopy, ktoré neodôvodňujú reklamáciu.
89,88 €
Priemyselná a chladná polica z dierovaného železa s funkčnou koľajnicou. Polica má surový a jednoduchý výraz, ktorý dobre ladí so severským interiérovým štýlom. Polička bude v kúpeľni vyzerať skvele pre vaše obľúbené krémy a uteráky. Poličku v kuchyni môžete využiť aj na utierky a ako surové úložisko korenia, pohárov alebo olejov. Stylingový hack: Pridajte náš háčik Mr. S (číslo položky: M16596 + M1518) na zavesenie vašich obľúbených hrnčekov alebo kuchynského náčinia.
105,98 €
Vneste do svojho domova industriálny štýl s touto poličkou zo surového perforovaného železa. Poličku použite vo svojej kúpeľni, na uteráky a vytvorte si útulnosť pomocou vonných sviečok a rastlín, alebo vo svojej chodbe, kam môžete pridať háčik Mr. S (číslo položky: M16596 + M1518) a použiť ho na vrchné odevy, šatky a tašky.
998,33 €
Skrinka zo železa so 4 sklenenými dverami. Skrinka je rozdelená na dve časti a na oboch koncoch má sklo. S touto železnou skrinkou získate tak praktický úložný priestor, ako aj možnosť vystaviť svoje krásne bytové doplnky. Priemyselné, surové a krásne riešenie pre ukladanie dát.
611,76 €
Jednoduchý, štýlový a funkčný stojan s čiernym železným rámom a 4 drevenými policami. Regál sa pekne hodí k modernému a minimalistickému dekoru.
1 352,69 €
Naozaj pekná vysoká a priestranná vitrína. Skrinka má dvoje dvere a 5 políc zo železa. V prednej a bočnej časti vitríny sa nachádza sklo. Táto nádherná vitrína má surový a krásny výraz, ktorý vyzerá skvele v klasickom aj modernom dome. Umiestnite ho do obývacej izby alebo do svojej kuchyne a naplňte ich krásnymi pohármi, miskami a vázami. Môžete ho tiež použiť vo svojej kaviarni alebo reštaurácii, kde dodá vášmu interiéru chladný vzhľad.
837,26 €
Jedná sa o nádherný stojan vyrobený zo železa s perforovanou železnou doskou na zadnej a bočnej strane. S týmto stojanom môžete svojmu dekoru dodať mužský surový výraz a zároveň vďaka okrúhlym tvarom stojan pôsobí ženským dojmom. Má 3 police a hornú policu. Je to veľmi priestranný stojan a získate skutočne dobré možnosti skladovania. V tej istej sérii nájdete aj pekný príborník - vo webovom obchode vyhľadajte Stuarta. Užite si to.
2 576,86 €
Táto fantastická a priestranná 3-krídlová vitrína je vyrobená z čierneho lakovaného železa. V skrinke sú celkom 3 police. Vitrína je rozdelená na dve časti. Horná časť je zo skla vpredu aj zboku. Spodná časť vitríny je uzavretá, čo je pohodlné, pretože ju môžete použiť na ukladanie vecí, ktoré nechcete zobrazovať. S touto veľkou vitrínou získate krásny a sofistikovaný kus nábytku, ktorý sa hodí do surového severského dekoru. Toto je skutočný pútač pozornosti! Hĺbka políc je 36 cm.
966,12 €
Ak chcete svojmu domovu dodať niečo surové, jednoduché a mimoriadne, môže byť odpoveďou táto funkčná a elegantná železná skrinka. Skrinka je vyrobená z čierneho lakovaného železa. Má 2 dvere, 2 police. Dve dvere skrinky sú obložené perforovaným železom. Jedná sa o interpretáciu starej skrinky s francúzskym prútím.
273,50 €

Jednoduchý čierny drevený regál s lamelami a 3 policami.

901,68 €

Vintage regál má 5 širokých políc z krásneho mangového dreva. Vynikajúci na skladovanie a ideálny aj ako predel miestnosti.

1 094,98 €
Elegantná skrinka zo železa so sklenenými dvierkami v peknom dizajne a vysokej kvalite. Sklenená skrinka má 2 police a priehradku so železnými dverami. Skrinka dodá surový a mužský výraz v akomkoľvek dekore.
1 094,98 €

Elegantná skrinka zo železa so sklenenými dvierkami, Sklenená skrinka má 2 police a priehradku so železnými dverami. 

563,45 €

Komoda so surovým dizajnom  z čierneho lakovaného železa. Komoda má 9 priestranných zásuviek, čo ju robí mimoriadne praktickou a funkčnou. Môžu sa vyskytnúť malé škrabance a stopy, ktoré neoprávňujú na reklamáciu

176,86 €

Nesmie chýbať v žiadnej garáži a dielni.

65,00 €

Prírodná drevena patina.

466,80 €

Vintage regál s 5 policami, všetko z recyklovaného dreva.

643,97 €

Rustikálny stojan so 4 kolieskami a 4 policami. Regál má drevené police a železný rám a je praktický aj dekoratívny.

466,80 €

Jednoduchý regál z tmavého dreva s lamelami a 5 policami.

273,50 €

Vintage regál  s 3 policami, všetko z recyklovaného dreva. !!! TOPKA nášho eshopu !!!

159,00 €

Nástenná polica z mangového dreva a kožených závesných popruhov. 

225,19 €

Nástenná polica s mangového dreva a kožených závesných popruhov.