.

SKLADOVANIE

Zabudnite na tuctový neporiadok. Vytvorte si autentický priestor s neštandardnými úložnými riešeniami. Strojená dokonalosť zabíja kreativitu a tvorivé myslenie. Industrálny nábytok okoreňte našimi úložnými krabicami alebo vintage regálmi.

Aktívne filtre

43,12 €
Dočasne nedostupné
223,00 €

Pedálový kôš Klapp je naša stará klasika. Tentokrát prichádza vo väčších rozmeroch, presne podľa priania zákazníkov.

14,50 €

Jedinečné dekoratívne staré drevené tehlové formy, ktoré sa pôvodne používali na výrobu veľkého množstva hlinených tehál.

64,00 €

Pôvodná stará drevená krabica s 15 priehradkami a najkrajšou patinou. Pomocou škatule môžete sledovať svoje šijacie potreby, semená v skleníku alebo drobnosti na darčekové balenie alebo vianočné ozdoby. Môžete ho tiež zavesiť na stenu ako úplne jedinečný set box alebo ho použiť vo svojom klenotníctve na vystavovanie šperkov alebo kamienkov. Obmedzené iba predstavivosťou.

30,81 €

Všetky formy sú ručne vyrobené a žiadne dve nie sú rovnaké. Formu na tehly použite ako úložisko drobností, v kuchyni na oleje alebo korenie alebo si v nej urobte peknú dekoráciu. Formu môžete tiež zavesiť na stenu a použiť ako policu.

14,12 €

Unikátna tehlová forma s 3 priehradkami, ktoré môžu byť skvelým úložiskom v kúpeľni na šperky, make -up alebo výrobky osobnej starostlivosti. Môžete ho použiť aj v kuchyni na čerstvé korenie alebo oleje alebo v kancelárii na kancelárske potreby. Možnosti sú nekonečné.

11,96 €

Ozdobné formy sa krásne hodia do kúpeľne na make-up alebo mydlo, do kuchyne na oleje alebo čerstvé korenie, do obývačky na sviečky alebo pletenie.

14,12 €

Každý box je ručne vyrobený a žiadne dva nie sú 100% rovnaké. Použite ich vo svojej kuchyni na súpravu na umývanie riadu, vo vašej kúpeľni na osobné výrobky, v obývačke na vonné sviečky a krásnu rastlinu alebo niečo úplne iné. Možnosti sú nekonečné.

144,61 €

Ideálne na dokumenty A4 .

25,00 €

Môžete ho použiť s vekom alebo bez neho. Vedro je idálne pre krásne zelené rastliny alebo konáre priamo zo záhrady. Upozorňujeme, že nie je vodotesný, preto prosím použite vnútornú misku na kvety.

79,38 €

Originálna stará drevená krabica s perfektne opotrebovaným povrchom .

108,35 €

Stará železná krabica s vekom

17,77 €

Vojenská trubica - vintage - malá

83,00 €

Dlhý, robustný drôtený kôš s 5 priehradkami - všetko vhodné na fľaše vína. Kôš má drevenú rúčku.

72,12 €

Originálny starý voskový sud na skladovanie s množstvom patiny - v krásnej modrej farbe.

24,00 €

Stará vintage krabica z dreva. Tieto vojenské  škatule sa dajú použiť rôznymi spôsobmi, - sú dekoratívne na stole s ovocím alebo sviečkami alebo ako malá polica na stenu.

22,00 €

Stará vintage drevená tehlová forma. Tieto formy sú skvelé na dekoráciu alebo ako úložný priestor.

54,00 €

Drevená krabica s priehradkami. Táto drevená krabica je dekoratívna a praktická - využite ju na uloženie na stôl alebo ju zaveste na stenu