.

DEKORÁCIE

Ak hľadáte inšpirácie, ako si zútulniť svoje bývanie a moderná plastová klasika nieje to pravé pre vás, tak ste na správnej adrese. Naše autentické bytové doplnky vnesú do vášho priestoru pohodu a rodinnú atmosféru. Industrálny nábytok doplňte našimi doplnkami a vyčarujte pohodu.

Aktívne filtre

289,61 €
Ak hľadáte mužnú a odlišnú dekoráciu pre vašu firmu alebo váš domov, je to dobrý nápad. Skutočný doplnok \"man cave\". Boxovacie vrece je vyrobené z čiernej kože so železnými retiazkami na zavesenie. Je vyplnená recyklovanou bavlnou a upozorňujeme, že vrece je vhodné len ako dekorácia.
321,82 €
Ak potrebujete okoreniť svoju výzdobu, vyberte si tento stolný ventilátor s vintage vzhľadom. Super jemný a krásny stolný ventilátor z mosadze je však len na ozdobu. Stolný ventilátor sa perfektne hodí do škandinávskeho štýlu a so všetkými jemnými detailmi dodá vášmu obchodu, reštaurácii alebo domácnosti niečo jedinečné.
154,32 €
Našli sme malú várku starých drevených nôh v tom najkrajšom dreve. Milujeme myšlienku, že niečo s takou dôležitou funkciou pre človeka v minulosti môže teraz fungovať ako krásna socha v inom dome alebo podniku. Drevená noha je osadená na malom kovovom podstavci, takže socha pôsobí organicky s rustikálnymi detailmi.
96,31 €
Jedinečný starý rýľ na chlieb s peknou patinou. Radlica na chlieb má dlhú rukoväť a predtým sa používala pri výrobe chleba. Pomocou dlhej rukoväte môžete chlieb vniesť do horúcej kamennej pece. Tento dekoratívny rýľ na chlieb môže okoreniť vašu výzdobu. Môžete ho položiť na zem alebo zavesiť na stenu.
869,81 €
Originálne a krásne staré drevené dvere z Indie s pekným oblúkom. Dvere sú presklené v troch poliach v oblúku a majú najkrajšiu patinu. Po dlhých rokoch s indickou rodinkou sú tu dvere a pripravené na nové dobrodružstvo s vami vo vašom obchode, reštaurácii alebo vo vašom súkromí, kde si určite ukradnú nejakú pozornosť.
160,75 €
Tu vám dávame možnosť zakúpiť si úplne jedinečné umelecké dielo. Je vyrobený zo surového železného rámu s potlačou hodvábnou látkou. Vytvorte si svoj vlastný štýl s týmto jedinečným umeleckým dielom. Hodí sa do všetkých miestností domu, do vášho interiéru kaviarne, reštaurácie alebo do šatne vášho obchodu s oblečením. Keďže hovoríme o starých veciach, v látke môžu byť malé trhliny, ktoré boli jednoducho opravené páskou. Pre tých, ktorí pri nakupovaní myslia udržateľne.
1 191,94 €
Tu máte možnosť získať nadrozmernú časť plotu. Na Ďalekom východe ho jeden z našich dodávateľov použil na obklopenie vonkajšej plochy. Plot má nádhernú patinu, ktorá svedčí o dlhoročnom živote. Plot tvoria stĺpiky z patinovaného dreva a krížové výstuhy zo železa. Robustný a jedinečný. Vzhľadom na svoje veľké rozmery vyžaduje tento výrobok špeciálnu prepravu.
39,00 €

Je to dekoratívna mačka, ktorá nevyžaduje ani starostlivosť, ani jedlo. V podstate väčšinu dňa prespí. 

26,00 €

Krásna starožitná medená lopatka. 

14,50 €

Malá, detailná a výrazná drevená figúrka Ganéša a slona. Postava je ručne vyrobená a má krásnu patinu. Spojte pekné malé postavičky s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru. O Ganéšovi je známe, že je bohom, ktorý odstraňuje prekážky vďaka svojej jedinečnej schopnosti vydláždiť cestu vnútornému mieru. Ganéša je bohom múdrosti, inteligencie, vzdelania, šťastia a osudu. V hinduizme veľmi obľúbený boh.

418,46 €

Všetky sa líšia farbou, veľkosťou a povrchovou úpravou. 

128,54 €

Tieto staré, jedinečné, vyrezávané drevené ozdoby sú skvelé na zavesenie na stenu. Každá drevená dekorácia má svoju vlastnú štruktúru v dreve a vlastnú patinu. Existujú veľké rozdiely vo veľkosti a vzore. Ozdoby sa pôvodne používali ako cementové formy. Vyrobené cementové panely sa potom okrem iného používali ako štukové stropy alebo ozdoba budov. Je to umelecké dielo samo o sebe a tiež ideálna voľba pre spotrebiteľa, ktorý si uvedomuje životné prostredie. 

19,01 €

Trendová "busta" z papierovej hmoty.

48,00 €

Dekoratívna a expresívna stará kamenná figúrka zobrazujúca vtáka uviaznutého na železnej nohe. Postava je s jemnými detailmi a má najjemnejšiu štruktúru a patinu. Kamennú figúrku umiestnite s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru.

28,68 €

Staré putá z ťavej kože.