.

DEKORÁCIE

Ak hľadáte inšpirácie, ako si zútulniť svoje bývanie a moderná plastová klasika nieje to pravé pre vás, tak ste na správnej adrese. Naše autentické bytové doplnky vnesú do vášho priestoru pohodu a rodinnú atmosféru. Industrálny nábytok doplňte našimi doplnkami a vyčarujte pohodu.

Aktívne filtre

39,00 €

Je to dekoratívna mačka, ktorá nevyžaduje ani starostlivosť, ani jedlo. V podstate väčšinu dňa prespí. 

26,00 €

Krásna starožitná medená lopatka. 

14,50 €

Malá, detailná a výrazná drevená figúrka Ganéša a slona. Postava je ručne vyrobená a má krásnu patinu. Spojte pekné malé postavičky s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru. O Ganéšovi je známe, že je bohom, ktorý odstraňuje prekážky vďaka svojej jedinečnej schopnosti vydláždiť cestu vnútornému mieru. Ganéša je bohom múdrosti, inteligencie, vzdelania, šťastia a osudu. V hinduizme veľmi obľúbený boh.

76,99 €

Ste pripravení na jedinečnú výzdobu stien? Potom tu nájdete dobrú ponuku. Je to originálny, starý, silný remienok, ku ktorému sú pripevnené 4 kovové poháre. Tento výtvor sa predtým používal na prepravu vody v indickom poľnohospodárstve. Máme nainštalované iba dve armatúry, takže si ich môžete zavesiť na stenu a použiť na malé zelené rastliny, čajové svetielka, rôzne skladovacie účely alebo na ozdobu sviatkov roka. Upozorňujeme, že môžu existovať odchýlky vo farbe, dizajne a veľkosti. Pre tých, ktorí si cenia recykláciu.

128,54 €

Tieto staré, jedinečné, vyrezávané drevené ozdoby sú skvelé na zavesenie na stenu. Každá drevená dekorácia má svoju vlastnú štruktúru v dreve a vlastnú patinu. Existujú veľké rozdiely vo veľkosti a vzore. Ozdoby sa pôvodne používali ako cementové formy. Vyrobené cementové panely sa potom okrem iného používali ako štukové stropy alebo ozdoba budov. Je to umelecké dielo samo o sebe a tiež ideálna voľba pre spotrebiteľa, ktorý si uvedomuje životné prostredie. 

19,01 €

Ozdobná jednoduchá figúrka z kamenného prachu.

19,01 €

Trendová "busta" z papierovej hmoty.

214,76 €
225,19 €
154,32 €
Staré a surové priemyselné železné vlnité plechy. Použite ho na chladnú a surovú dekoráciu - POZNÁMKA: môže vyžadovať špeciálnu prepravu. Ž: z aplikácie 80 až 125 cm.
48,00 €

Dekoratívna a expresívna stará kamenná figúrka zobrazujúca vtáka uviaznutého na železnej nohe. Postava je s jemnými detailmi a má najjemnejšiu štruktúru a patinu. Kamennú figúrku umiestnite s ďalšími krásnymi dekoratívnymi predmetmi a vytvorte v interiéri osobnú atmosféru.

28,68 €

Staré putá z ťavej kože.