.

DEKORÁCIE

Ak hľadáte inšpirácie, ako si zútulniť svoje bývanie a moderná plastová klasika nieje to pravé pre vás, tak ste na správnej adrese. Naše autentické bytové doplnky vnesú do vášho priestoru pohodu a rodinnú atmosféru. Industrálny nábytok doplňte našimi doplnkami a vyčarujte pohodu.

Aktívne filtre

9,77 €
Dočasne nedostupné
28,00 €

Krásny mosadzný starožitný ďalekohľad pokrytý kožou. 

12,00 €

Cena za set 8ks .

125,00 €

Pekná dekorácia do retro priestorov .

135,00 €

Pekná dekorácia do retro priestorov .

325,81 €

Boxovacie vrece je vyrobené z hnedej kože so železnými reťazami na zavesenie. Je vyplnená recyklovanou bavlnou a upozorňujeme, že vrece je vhodné len ako dekorácia.

325,81 €

Ak hľadáte mužnú a odlišnú dekoráciu pre vašu firmu alebo váš domov, je to dobrý nápad. Vyplnené je recyklovanou bavlnou a upozorňujeme, že vrece je vhodné len ako dekorácia.

14,12 €

PS : dá sa využiť napríklad aj na aport pre menších psíkov 

17,77 €

Zaveste alebo umiestnite hviezdu na konár, do okna, do vianočnej zostavy - presne tam, kde by sa mala šíriť krásna vianočná nálada. Hviezda má hnedú koženú šnúrku, z jednej strany hnedú kožu a z druhej kov.

16,31 €

Pekná jednoduchá malá hviezda vo veľmi jednoduchom a exkluzívnom vzhľade. Zaveste hviezdu na stenu, do okna presne tam, kde by sa mala šíriť krásna vianočná nálada. Hviezdička môže byť ozdobená aj jemnou svetelnou reťazou. Hviezda má hnedú koženú šnúrku.

10,50 €
Dekoratívna \"polievková lyžica\" - Do lyžice vložte čajovú sviečku a vytvorte útulnú atmosféru. Zaveste ich jednotlivo alebo niekoľko v skupine. Do lyžice môžete tiež vložiť jednoduchý a dekoratívny sukulent alebo môžete vytvoriť celú stenu s malými zelenými rastlinami. Vytvorte si svoj vlastný dekoratívny vesmír plný svetiel a rastlín.
1 340,93 €
Tu máte možnosť získať nadrozmernú časť plotu. Na Ďalekom východe ho jeden z našich dodávateľov použil na obklopenie vonkajšej plochy. Plot má nádhernú patinu, ktorá svedčí o dlhoročnom živote. Plot tvoria stĺpiky z patinovaného dreva a krížové výstuhy zo železa. Robustný a jedinečný. Vzhľadom na svoje veľké rozmery vyžaduje tento výrobok špeciálnu prepravu.