.

ŠATNÍK

Hľadáte inteligentný, dekoratívny a hlavne nekonvenčný spôsob zavesenia oblečenia ? Naše stojany, háčiky a koľajnice na oblečenie, rôznych  tvarov a materiálov vám dávajú príležitosť ľahkého výberu. Industiálny štýl je pre nás samozrejmosť. 

Aktívne filtre

19,01 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj vo veľkých a malých rozmeroch a možno ich kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
14,50 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj vo veľkom a strednom prevedení a dajú sa kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
22,22 €
Surové nástenné kovanie s čiernym železným krúžkom. Možnosti s týmto kovaním od Trademark Living sú mnohé. Pozvite prírodu do svojho domova a použite kovanie ako vešiak na rastliny na stenu alebo pridajte za hrsť našich háčikov Mr. S a použite ho ako vešiak vo vstupnom priestore. Kovania sú dostupné aj v malom a strednom prevedení a možno ich kombinovať, aby sa vytvoril dodatočný efekt.
68,00 €

Toto zrkadlo v starom drevenom ráme je upcyklované v celej svojej kráse! Mali sme to šťastie, že sme narazili na veľa starých rôznych rámov, ktoré sme upcyklovali ako zrkadlá. Niektoré rámy majú oblúky, niektoré majú ohromujúce rezbárske práce a iné majú krásne tvary. Všetkým je spoločná úplne jedinečná patina. Upozorňujeme, že všetky úžasné zrkadlá sú jedinečné svojím výrazom a tvarom, a preto nemôžeme zaručiť, že dostanete jedno zo zrkadiel, ktoré vidíte na obrázkoch. Nechajte sa prekvapiť :-)

839,00 €

Staré krásne nástenné zrkadlo s dreveným rámom zdobeným najjemnejšími detailnými rezbami. Drevený rám bol pôvodne súčasťou krásnej brány, ktorú sme potom vybavili zrkadlom. 

83,45 €
Tu máte dva v jednom. Kombinácia vešiaka a zrkadla. Je vyrobené s okrúhlym železným rámom s funkciou flexibilného háčika, takže zrkadlo môžete zavesiť na mnoho miest vo vašej domácnosti alebo vo vašej firme. Zaveste si zrkadlo do šatníka k šatám alebo saku, na vešiak, do šatne vo vašom obchode alebo ozdobte stenu zrkadlami v rôznych veľkostiach a tvaroch. Viditeľné zvary dodávajú priemyselný vzhľad. Zrkadlo bude pekným pútačom, kdekoľvek sa ho rozhodnete zavesiť.
6,12 €
Jediným kúskom kože oživíte svoju kuchyňu, komodu, šatník alebo starú skriňu, ktorú ste zdedili po niekom, koho ste milovali, a to tak, že súčasné úchytky vymeníte za tieto kožené úchytky. Kožený kúsok môžete tiež zložiť a pripevniť na stenu jednou skrutkou, potom máte alternatívny háčik na utierky, háčik na vešiaky na šaty alebo niečo úplne iné. Koža je úžasný materiál, ktorý sa časom stáva krajším a ktorý dobre zapadá do škandinávskeho dizajnu interiéru, v ktorom je prvoradá individualita a príroda. Pre kreatívnych ľudí, ktorí chcú ku kusu nábytku alebo kuchynskej skrinky pridať to \"málo navyše\".
31,90 €
Vešiak na kabáty vyrobený z ľahkého recyklovaného dreva so štyrmi háčikmi zo surového železa a dvoma konzolami na zavesenie. Vešiak na šaty použite vo svojej kúpeľni na uteráky alebo náhrdelníky alebo vo svojej chodbe na vrchné oblečenie. Rustikálny vešiak na šaty môžete vo svojej reštaurácii použiť aj na vrchné oblečenie hostí, vo svojom obchode s oblečením v šatni alebo vo svojom obchode ako háčiky. Ak milujete boho štýl, tento stojan na kabáty bude perfektný.
8,69 €
Tento háčik je vyrobený zo železa a recyklovaného dreva. Háčik má konzolu a je možné ho zavesiť jednotlivo alebo niekoľko na rovnakú stenu. Je robustný a môžete na neho zavesiť kabáty, šatky, tašky a vešiaky. Tmavé rustikálne recyklované drevo a silný háčik dodávajú vášmu dekoru mužný vzhľad.
11,28 €
Vešiak na drevo v dreve s jedným háčikom a konzolou na zavesenie. Tento stojan na kabáty je vyrobený z recyklovaného dreva s háčikom zo surového železa. Zaveste jeden alebo viac háčikov v spálni na oblečenie a doplnky, v kúpeľni na uteráky alebo na chodbe na bundy a šatky. Vešiak na šaty má surový výraz, a je tak bezpečnou voľbou pre vás, ktorí chcete moderný a surový dekor.
17,71 €
Háčik z recyklovaného dreva s dvoma železnými háčikmi. Vešiak na šaty má dve konzoly na zavesenie. Zaveste túto háčik na chodbu na vrchné oblečenie alebo tašky, v spálni na župan, v kuchyni na utierky alebo v kúpeľni na uteráky. Vešiak na šaty má jedinečný výraz, ktorý sa k severskému štýlu skutočne hodí.
25,44 €
Vešiak na šaty je vyrobený z recyklovaného dreva s tromi priemyselnými háčikmi zo surového železa. Vešiak na kabáty používajte na chodbe k bundám a šatkám, v spálni na oblečenie a doplnky alebo v kúpeľni na uteráky alebo župany. Ak vás vešiak na kabáty v jednej miestnosti omrzí, môžete ho výhodne zavesiť v inej miestnosti a dodať vešiaku na kabáty novú funkciu. Háčik je dodávaný s dvoma konzolami, takže je ľahké ho pripevniť na stenu.
6,12 €
Pekný háčik zo surového železa. Háčik je dodávaný s dvoma otvormi na skrutky a samotný háčik môžete použiť napríklad na župan v spálni. Môžete sa tiež rozhodnúť zavesiť malú sériu tohto železného háčika do chodby na vrchné oblečenie alebo do kúpeľne na uteráky. Môžete si tiež vytvoriť vlastný stojan na kabáty tak, že viac týchto háčikov naskrutkujete na drevenú dosku vo farbe, ktorá vám vyhovuje.
482,90 €
Tu sme vložili zrkadlá do niektorých krásnych starých okenných rámov so žalúziami. Rámy majú 2 dvere v hornej a dolnej časti a sú plné histórie a patiny, ako aj najkrajších kovaní v zatvorenom stave, ale prinajmenšom rovnako očarujúce pri otvorení a použití ako zrkadlo. Väčšina rámov je z tmavého dreva, ale na niektorých z nich sme zachovali pôvodnú krásnu maľovanú farbu. Využite ich vo svojej šatni pre úplne jedinečnú atmosféru alebo vo svojom dome, kde určite vytvoria efekt wow.
6,12 €
Očarujúci háčik vyrobený zo železa. Háčik má pekné okrúhle detaily. Háčik môžete použiť vo svojom súkromnom dome aj vo svojej firme. Použite ho v domácom vchode na vrchné oblečenie a tašky, v šatni vo svojom obchode s oblečením alebo ho použite vo svojej kaviarni na vrchné oblečenie pre hostí. Háčik je vhodný aj na vešiaky.
6,12 €
Surový sa stretáva s týmto železným háčikom, ktorý taktiež dostal číry lak. Háčik má krásnu, navrhnutú zadnú dosku a samotný háčik na zavesenie má skrútený detail, ktorý mu napriek výberu priemyselného materiálu dodáva trochu ženskejší vzhľad. Háčik ozdobí každú izbu v dome a dá sa použiť na vrchné oblečenie, utierky, uteráky, šatky, tašky a doplnky, ako to len hovoríte.
6,43 €
Zábavný železný háčik s čírym lakom. Háčik má svojrázny detail v podobe kostičky s háčikom, ktorý je možné použiť v akejkoľvek miestnosti domova. Môžete ho použiť na utierky, utierky, kuchynské potreby alebo do šatníka.
4,82 €
Jednoduchý a rustikálny malý dvojitý železný háčik. Zaveste jeden alebo viac na rovnakú stenu a vytvorte si vlastný vešiak na šaty pre rodinu a priateľov. Háčik je možné použiť aj v iných miestnostiach v celom dome. Použite ho na utierky, šperky, šatky, tašky a doplnky. Dva vrty zaisťujú jednoduchú inštaláciu. Malé nepravidelnosti na háčiku dodávajú extra kúzlo a surový vzhľad.
6,12 €
Jednoduchý a surový železný háčik s čírym lakom. Háčik môžete použiť v akejkoľvek miestnosti domu. Vytvorte na svojej chodbe peknú stenu chladnou zmesou s mnohými podobnými háčikmi, či už v rade alebo rozložených. Háčiky môžete tiež zmiešať s niektorými ďalšími našimi háčikmi rôznych tvarov a materiálov.
6,12 €
Rustikálny železný háčik, ktorý unesie bundy na chodbe alebo uteráky a utierky v kuchyni. Surový výraz háčika krásne zapadá do severského interiérového dizajnu a dáva pekný kontrast k jemným tkaninám kuchyne a kúpeľne.
22,22 €
Priemyselný a zábavný háčik navrhnutý ako kancelárska sponka. Háčik je vyrobený zo železa, dostal vrstvu číreho laku a má zjavné stopy z výrobného postupu, čo mu dodáva surový a moderný vzhľad. Zaveste niekoľko háčikov vedľa seba vo vstupnej hale a sponku použite ako háčik na vrchné oblečenie. Háčik na spinky môžete tiež zavesiť do kancelárie alebo do obývačky na obľúbené časopisy alebo svojej kúpeľni dodať rustikálny nádych a háčik použiť ako držiak na uteráky.
643,97 €
Krásne veľké podlahové zrkadlo s elegantným oblúkom a čiernym lakovaným železným rámom. Zrkadlo je navrhnuté tak, aby vyzeralo ako okno z kostola alebo z kaštieľa, avšak s modernejším vzhľadom. Osvetlite svoju izbu umiestnením zrkadla do haly alebo do jedálne, aby ste miestnosť zvýraznili a vytvorili ilúziu svetla a tepla.
25,44 €

Industriálny háčik je vyrobený zo starých meracích prístrojov. Každý kus je originálny. 

225,19 €

Krásne a veľké nástenné zrkadlo, ktoré je možné použiť v šatníku, v kúpeľni alebo na chodbe. Čisté línie a minimalistický vzhľad zrkadla dokonale zapadajú do moderného severského alebo loftového šýlu.