.

ŠATNÍK

Hľadáte inteligentný, dekoratívny a hlavne nekonvenčný spôsob zavesenia oblečenia ? Naše stojany, háčiky a koľajnice na oblečenie, rôznych  tvarov a materiálov vám dávajú príležitosť ľahkého výberu. Industiálny štýl je pre nás samozrejmosť. 

Aktívne filtre

3,90 €
3,90 €
25,44 €

Industriálny háčik je vyrobený zo starých meracích prístrojov. Každý kus je originálny. 

209,06 €

Krásne a veľké nástenné zrkadlo, ktoré je možné použiť v šatníku, v kúpeľni alebo na chodbe. Čisté línie a minimalistický vzhľad zrkadla dokonale zapadajú do moderného severského alebo loftového šýlu.

305,71 €

Veľké okrúhle zrkadlo obklopené silným železným rámom s nitmi. 

643,97 €
Vďaka tomuto zrkadlu bude matná stena zaručene skutočne pekná. Tu máte veľké podlahové zrkadlo rozdelené na polia čierneho lakovaného železa. Zrkadlo má pekný dizajn, ktorý sa perfektne hodí k surovému dekoru, ale aj ku klasickému dekoru. Ak chcete veľké zrkadlo s ostrými líniami, je toto zrkadlo tou správnou voľbou.
383,04 €

Industriálne  nástenné zrkadlo so širokým železným rámom s rustikálnou patinou. Toto veľké zrkadlo je možné použiť v miestnostiach - spálni, chodbe alebo šatníku, kde je najvýhodnejšie mať namiesto zrkadla na podlahe veľké závesné zrkadlo.

176,86 €
160,92 €

Využite stojan na oblečenie ako súčasť interiéru predsiene alebo šatníka. Ak chcete moderný interiér s čistými líniami a krásnymi riešeniami úložného priestoru, je tento stojan na oblečenie dobrou voľbou. POZNÁMKA! Tento stojan na oblečenie sa dodáva v 7 častiach a jeho zostavenie si vyžaduje trpezlivosť a zručnosť.

9,34 €

Vešiak zo železa s cool okrúhlym dizajnom. Vešiak používajte na oblečenie aj uteráky v kúpeľni. Psst ... vešiak je k dispozícii aj v mosadze.

10,32 €

Vešiak zo železa s cool okrúhlym dizajnom. Vešiak používajte na oblečenie aj uteráky v kúpeľni. Psst ... vešiak je k dispozícii aj v čiernej farbe.

225,19 €
64,10 €

Super útulný rebrík z dreva. Je vyrobený zo svetlého dreva a má 4 stupne. Je super dekoratívny a veľmi funkčný na zavesenie napr. oblečenia, prikrývok a uterákov.

83,45 €

Vyrobené z vodovodných potrubí.

386,26 €

Krásny stojan na oblečenie s mnohými funkciami. Použite ho na oblečenie, uteráky, prikrývky alebo na čokoľvek, čo uprednostňujete. Má perfektnú veľkosť a dá sa umiestniť do mnohých miestností. Najlepšie na tom je, že sa s nim dá ľahko pohybovať :-)

708,41 €

Stojan na oblečenie má horné a spodné police, 4 kolieska a poskytuje vám veľa odkladacích možností a flexibility.