.

Nové produkty

96,31 €
Mali sme šťastie, pretože sme získali veľké množstvo starých taburetiek, ktoré pôvodne v Indii slúžili ako školské, pracovné a jedálenské stoličky. Taburetka nevyzerá veľa, ale má toľko využití a keď ju už máte doma, môže byť ťažké sa bez nej zaobísť. Použite taburetku ako príručný stolík, nočný stolík, poskladajte niekoľko spolu ako kreatívny konferenčný stolík alebo si na ňu len sadnite, keď potrebujete ďalšie sedadlo. Upozorňujeme, že všetky sa líšia povrchom a veľkosťou.
257,40 €
Rustikálny starý stôl s drevenou doskou a železnou podnožou. Veľkosť stola ho predurčuje ako jedálenský, ale aj ako konzolový stolík. Nádherná patina tohto stola dokonale ladí s rustikálnou dekoráciou. Krásne a nosené s autentickým a jedinečným štýlom. Dá sa zložiť.
289,61 €
Ak hľadáte mužnú a odlišnú dekoráciu pre vašu firmu alebo váš domov, je to dobrý nápad. Skutočný doplnok \"man cave\". Boxovacie vrece je vyrobené z čiernej kože so železnými retiazkami na zavesenie. Je vyplnená recyklovanou bavlnou a upozorňujeme, že vrece je vhodné len ako dekorácia.
386,26 €
Jedinečná stará lavica so 6 nohami z krásne patinovaného dreva. Lavica je vysoko dekoratívna a praktická a ľahko sa zmestí do viacerých priestorov ako vo vašej súkromnej výzdobe, tak aj vo vašom obchode alebo kaviarni. Drevená lavica dokonale zapadne do prírodného alebo severského štýlu interiérového dizajnu. Môžu sa vyskytnúť rozdiely vo veľkosti, povrchovej úprave a rozmeroch lavičiek. Ideálne pre tých, ktorí pri nákupe nových produktov radi nakupujú udržateľne.
57,67 €
Originálna a krásna hlinená fľaša s pekným vzorom. Fľaša je stará, a preto nemôžeme zaručiť, že je vodotesná. Je super dekoratívny sám o sebe a bude taký pekný aj so sušenými kvetmi alebo trávou. Zaveste fľašu na stenu do koženej šnúrky a pokojne zaveste aj niekoľko spolu, ako dekoratívnu dekoráciu na stenu.
273,50 €
Loď ahoj! Táto úplne jedinečná stará lodná lampa pridá krásny a rustikálny prvok do vašej výzdoby, či už vo vašej reštaurácii, obchode alebo doma. Lampa je stará lodná lampa, z ktorej sme vyrobili toto úplne jedinečné stropné svietidlo. Lodná lampa má najkrajšiu patinu a je cool sama o sebe, ale aj viacero svetiel dokopy.
273,50 €
Stará lodná lampa s najkrajšou patinou. Lodná lampa má pekné tienidlo za krásnou kupolou, ktorá vrhne svetlo do miestnosti. Stolná lampa má rustikálny vintage vzhľad, ktorý zároveň pôsobí surovo a industriálne. Použite ho na šírenie nálady v útulnom kútiku, v obchode, v reštaurácii alebo doma. Ty rozhodni.
144,65 €
Táto stará krásna lodná lampa je výnimočná. Lampa má krásnu patinu a s novoinštalovanou objímkou môže teraz zdobiť ako úplne unikátnu stolnú lampu vo vašej reštaurácii, obchode alebo vo vašom súkromí. Lampa bude perfektná v námorníckej téme, ale je tiež super cool a môže dodať vášmu dekoru šmrnc.
41,57 €
Táto štýlová, krásna sklenená váza je sama o sebe sochou a dokonale zapadne do moderného interiéru. Váza má výšku, ktorá umožňuje jej použitie aj ako podlahová váza. Sklenenú vázu je možné umiestniť aj na stôl s inými dekoratívnymi predmetmi rôznych veľkostí, tvarov a farieb a vytvoriť tak osobný a živý vzhľad. Váza je vyrobená z recyklovaného skla.
17,71 €
Jednoduchá a krásna váza s balónovým efektom z recyklovaného skla dymovej farby. Váza je vysoká 18 cm, a preto sa hodí najmä na vlastnoručne nazbierané drobné kvietky zo záhrady alebo drobné ozdobné konáriky. Tieto vázy môžete jednoducho kombinovať v pároch alebo ich nechať stáť na stole spolu s ďalšími jednoduchými a dekoratívnymi vychytávkami. Táto malá sklenená váza je dokonalým darčekom pre niekoho, na kom vám záleží, alebo jednoducho ako darček pre seba.
44,78 €
Krásna sklenená váza v nádhernej dymovej farbe. Váza má jednoduchý a štýlový dizajn, ktorý dodá vašej kytici alebo ročným ratolestiam krásny vzhľad. Sklenená váza určite rozšíri vo vašej výzdobe jedinečnú a osobnú atmosféru. Vázu je možné použiť aj na veľkú stĺpovú sviečku, ktorá vytvára príjemnú hru farieb na skle a von do miestnosti. Váza je vyrobená zo 100% recyklovaného skla, a preto sa v skle môžu vyskytovať malé bublinky a drobné nerovnosti.
44,78 €
Krásna sklenená váza v nádhernej olivovo zelenej farbe. Váza má jednoduchý a štýlový dizajn, ktorý dodá vašej kytici alebo ročným ratolestiam krásny vzhľad. Sklenená váza určite rozšíri vo vašej výzdobe jedinečnú a osobnú atmosféru. Vázu je možné použiť aj na veľkú stĺpovú sviečku, ktorá vytvára príjemnú hru farieb na skle a von do miestnosti. Váza je vyrobená zo 100% recyklovaného skla, a preto sa v skle môžu vyskytovať malé bublinky a drobné nerovnosti.
93,10 €
Vytvorte kreatívne úložné riešenie s touto policou, ktorá je vyrobená zo starých drevených dverí a má kožené remienky. Dodá vašej výzdobe osobný štýl a zároveň je veľmi funkčný. Toto je upcyklácia v celej svojej kráse. Môžu sa vyskytnúť farebné rozdiely na policiach.
22,22 €
Krásna mramorová miska s okrajmi zo svetlého mramoru. Vďaka veľkosti je mramorová misa ideálna na mnohé účely. Môžete ho použiť na šperky, kľúče, dekoráciu alebo v kuchyni a na jedálenský stôl ako jemný servírovací tanier. Výraz prírodných produktov závisí od materiálu, z ktorého sú vyrobené. Preto sa vzor v mramorovej miske líši od produktu k produktu. Upozorňujeme, že mramorové misky sa môžu líšiť od misky na obrázku.
19,01 €
Nádherná okrúhla mramorová misa so vzorom. Miska je dekoratívna aj praktická na uloženie napr. šperkov, kľúčov a iných drobností. Môžete ho použiť aj ako najjemnejší svietnik na čajové sviečky.
48,00 €
Veľká krásna mramorová misa zo svetlého mramoru. Vneste do svojho obchodu alebo domova nádherný prírodný prvok s touto úplne jedinečnou mramorovou miskou. Mramorovú misku použite ako misku na lahodné zátišie alebo na ovocie či šalát. Mramor je prírodný produkt. Preto sa vzor môže líšiť od produktu k produktu.
25,44 €
Jedinečná stará drevená zásuvka má bohaté využitie. Použite zásuvku na bylinky, kvety, oleje a koreniny. Zaveste zásuvku na stenu a použite ju ako malú poličku alebo zaveste niekoľko na tú istú stenu, aby ste dosiahli funkciu knižnice. Len predstavivosť stanovuje hranice. Krabice majú na oboch koncoch držadlo a budú sa líšiť farbou aj povrchovou úpravou. Pre vás, ktorí si vážite recykláciu.
321,82 €
Ak potrebujete okoreniť svoju výzdobu, vyberte si tento stolný ventilátor s vintage vzhľadom. Super jemný a krásny stolný ventilátor z mosadze je však len na ozdobu. Stolný ventilátor sa perfektne hodí do škandinávskeho štýlu a so všetkými jemnými detailmi dodá vášmu obchodu, reštaurácii alebo domácnosti niečo jedinečné.
15,79 €
Najrýchlejšia cesta k útulnosti je koláč! Tieto starodávne indické tortové formy sú esenciou útulnosti. Tortové formy sú naozaj pekné a každá má svoj vlastný výraz. Niektoré sú v tvare mesiaca, iné okrúhle, niektoré sú s rúčkami, iné bez, ale všetkým je spoločný rustikálny vzhľad s jemnými detailmi. Použite ich ako malé misky na šperky alebo kľúče. Alebo len ako dekoračný predmet